Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1924 oglasa

Lux porodična kuća, 250m2, plac 211m2, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju lux porodična kuća u nizu, u naselju Donja Vrežina, na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje. Nalazi se blizu autobuskog stajališta,... više

237.000€ (948 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje

PORODIČNO IMANJE

Josićko naselje, Sombor

PORODIČNO IMANJE! Na samo kilometar od centra grada! U sklopu parcele koja se proteže na oko 2000m2,nalazi se porodična stambena kuća,suteren+prizemlje+potkrovlje,uknjižena... više

360.000€ (461 €/m²)

  • 780m²
  • .sprat

Boljevac, Rtanj - Bačevica 32+29 + 2ha 33ara 33kvm

Bačevica, Boljevac, Boljevac

Prodaje se srušena uknjižena porodična kuća od 32m2 + 29m2 pomoćni objekat, na parceli – građevinsko zemljište od 12a 88m2, istočno od planine... više

7.000€ (218 €/m²)

  • 32m²
  • Prizemlje

Useljiva seoska kuća u okolini Jagodine

Majur, Okolina, Jagodina

Prostrana kuća pogodna za život veće porodice Prostrano, veliko dvorište Uz glavni put. više

98.000€ (420 €/m²)

  • 233m²
  • /2 spratova

Ekluzivna kuća 360m2, nemački standard, Novo Selo

Novo selo, Palilula, Niš

Prodaje se prelepa kuća 360m2, visokog kvaliteta, skoro poput vile, u Novom Selu, građena s posebnom pažnjom na kvalitet i udobnost. Kuća se... više

412.400€ (1 145 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Mirijevo, Šejkina, Kuća, 400m2, 350000 EUR

Mirijevo, Beograd

Na odličnoj lokaciji, neposredno do Mirjevskog bulevara, komforna, funkcionalna kuća sa dva ulaza, dve identične vertikale od kojih je jedna... više

350.000€ (875 €/m²)

  • 400m²

Kuća 145m2, Bubanj

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća na Bubnju 145m2, strukture P+I na placu površine 350m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako za porodični... više

165.000€ (1 137 €/m²)

  • 145m²
  • Prizemlje

Barajevo, Lisović, Živana Nikolića, Kuća, 120m2, 169000 EUR

Lisović, Beograd

U Lisoviću, 30minuta od Beograda i 5 minuta od centa Barajeva. u lepom okruženju kuća sa bazenom. Kuća je potpuno opremljena i sastoji se od... više

169.000€ (1 408 €/m²)

  • 120m²

Na prodaju moderna kuća sa placem od 7 ari i Smart Home sistemom

Blok 70, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju je predivna kuća površine 120m2 sa savršeno raspoređenim prostorijama i velikim placem od 7 ari smeštena na mirnoj i odličnoj lokaciji... više

270.000€ (2 250 €/m²)

  • 120m²
  • /2 spratova

Kuća namenjena izdavanju i ugostiteljstvu u Banji Topilo

Vele polje, Crveni krst, Niš

Prodaje se Kuća, koja je adaptirana kao restoran a u dvorištu ima opremljene apartmane za izdavanje u Banji Topilo. Kuća se nalazi na parceli... više

150.000€ (600 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje

Vračar, Čubura, Cerska, Kuća, 74m2, 164500 EUR

Čubura, Beograd

PR+PK,kuća u zajedničkom dvorištu sa još 5 kuća, prva do ulice, uknjižena na 72m2, Etažno grejanje na struju i čvrsto gorivo. Ispod prizemne... više

164.500€ (2 222 €/m²)

  • 74m²

Kuća 30m2, 14 ari, Vrbovno, opština Lazarevac - 35000€

Vrbovno, Lazarevac, Beograd

Na prodaju stambena kuca u Vrbovnu , opstina Lazarevac , korisne površine 30m2 na placu od 13,97 ari. – Nekretnina u svom prizemnom delu sadrži... više

35.000€ (1 166 €/m²)

  • 30m²
  • .sprat

Prodaja, Kuća, Sombor, Centar

Centar, Sombor

KUĆA ! Sombor je grad istorije i grad sa dušom, a ta duša sačuvana je u svim njegovim znamenitostima, jedna od njih je i kuća znatno uvučena... više

1.250.000€ (4 222 €/m²)

  • 296m²
  • .sprat

Na prodaju kuća od 84m2 i tri lokala u ul. Vožda Karađorđa

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju kuća 84m2 i tri lokala u ul. Vožda Karađorđa. Kuća je starije gradnje, održavana, odrađena spoljna i unutrašnja izolacija. Unutrašnjost... više

257.750€ (3 068 €/m²)

  • 84m²
  • Prizemlje

Barajevo, Barajevo, Barajevo , Kuća, 60m2, 58000 EUR

Barajevo, Beograd

U predivnoj prirodi, na samo 700m od centra Barajeva, na prodaju dve kuće na placu od 8 ari. Veća kuća ima 60 kvadrata, a manja 40 kvadrata.... više

58.000€ (966 €/m²)

  • 60m²

Kuća u nizu, Trošarina, 292 m2, 1,33 ari placa

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju 4- etažna kuća u nizu PR + I +II + PK na Trošarini u osnovi 73 m2. Ukupna površina placa je 133 m2. U prizemlju je višenamenska... više

200.000€ (684 €/m²)

  • 292m²
  • 3/3 spratova

Kuća na selu, Priboj,100 m2, plac 387m2

Priboj, Leskovac, Leskovac

Na prodaju kuća na selu (vikendica), oko 8km od Leskovca, pored magistralnog puta Leskovac-Niš, u mestu Priboj. Ukupna površina placa je 387m2,... više

16.000€ (160 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Prodaja kuća Barajevo Beograd – porodična kuća 280m², plac 8 ari, 3 nivoa

Barajevo, Beograd

Prodaja kuća Beograd – u ponudi je porodična kuća u Barajevu, udaljena oko 2km od centra Barajevo, idealna za veću porodicu ili kao investicija... više

189.000€ (675 €/m²)

  • 280m²
  • /3 spratova