Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1924 oglasa

Voždovac, Braće Jerković - Milovana Jankovića, 250m2

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Voždovac, Braće Jerković - Milovana Jankovića kuća, 250m2 (terase i lođa 36m2 + garaža 18m2), NPR+VPR+I+II+PTK, EG/GAS, interfon, parking,... više

430.000€ (1 720 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodajem kucu u Banatskom Karađorđevu

Žitište

Useljiva kuca na glavnoj ulici,Banatsko Karadjordjevo (opstina Zitiste) . Stambenog prostora 80 kvadrata + supe u produzetku i odvojeni objekti... više

29.500€ (368 €/m²)

  • 80m²

Renovirana Nameštena Kuća u Bačkom Gradištu od 63m2

Bačko Gradište, Bečej

Prodajem renoviranu odmah useljivu kuću u bačkom gradištu blizu Tise i bisernog ostrva.kuća ima 63m2 a dvorište je 500m2. Kuća ima dve sobe,veliku... više

39.999€ (634 €/m²)

  • 63m²
  • Prizemlje

Stara kuća za adaptaciju

Tonja, Ćuprija

Kuća za adaptaciju na velikom i prostranom placu površine 19 ari. Ukoliko imate dodatnih pitanja u vezi ove ili neke druge nekretnine iz naše... više

13.500€ (254 €/m²)

  • 53m²
  • .sprat

Porodična kuća na odličnoj lokaciji – Mali Mokri Lug, plac 6 ari

Mali mokri lug, Zvezdara, Beograd

U ponudi je porodična kuća u Malom Mokrom Lugu, na odličnoj lokaciji sa brzim pristupom glavnim saobraćajnicama kao što su Smederevski put i... više

380.000€ (1 900 €/m²)

  • 200m²
  • 1/2 spratova

NA PRODAJU KUĆA, DURLAN, 50M2, PR, PLAC 163 M2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Durlanu, u blizini pošte i tri solitera. Nalazi se u mirnom okruženju za porodično stanovanje. Površina je 50m2, prizemna,... više

75.000€ (1 500 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Barajevo, Lisović, Dragomira Stanisavljevića, Kuća, 508m2, 230000 EUR

Lisović, Beograd

U lepom i mirnom okruženju, 30 minuta od Beograda kuća na tri etaže, suturen, prizemlje i sprat. Na svakom nivou kupatilo. Pored kuće garaža... više

230.000€ (452 €/m²)

  • 508m²

Na prodaju kuća u Resniku

Resnik, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se kuća u Resniku od 193 m2 i pomoćna zgrada od 126m2 na 33,62 ara placa. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta za centar Resnika.... više

66.000€ (341 €/m²)

  • 193m²
  • Prizemlje/2 spratova

Čukarica, Žarkovo, Vodice, 5.0, 270m2, 329000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 121516, 8a, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, cela.... više

329.000€ (1 218 €/m²)

  • 270m²

Prodaje se moderna 2-etažna kuća sa bazenom - Sremska Kamenica

Sremska Kamenica, Novi Sad

Prodaje se moderna dvoetažna kuća sa bazenom u Sremskoj Kamenici, na samo 10 minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća ima 46m², kompletno... više

163.200€ (3 547 €/m²)

  • 46m²
  • .sprat

Pančevo, Centar, Pere Segedinca, 4.0, 120m2, 85000EUR

Pančevo

Agencijski ID: 129868, 1.4a, spratna, pr + 1 + pk, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, za renoviranje, dvoriste/basta, podrum, ostava, cela.... više

85.000€ (708 €/m²)

  • 120m²

Prodajem kucu u Backoj Topoli

Bačka Topola

Prodajem kucu u Backoj Topoli sa pomocnim objektom ukupno 290 m2.Kuca poseduje 5 soba,2 kupatila,2 kuhinje od kojih je jedna letnja kuhinja.... više

105.000€ (724 €/m²)

  • 145m²

Trosobna kuća LEDINCI, 150000€

Torine, Novi Sad

Vikend kuća u Ledincima sa pogledom na grad i Dunav Agencijska oznaka nekretnine 3091237 , Ledinci. Cena za kućeu je 150000E+ agencijska provizija... više

150.000€ (1 000 €/m²)

  • 150m²

Palilula, Ovča, Pančevački put , 6.0, 230m2, 250000EUR

Ovča, Beograd

Agencijski ID: 123021, 15a, spratna. Na prodaju spratna kuca povrsine 230 m², koja se nalazi u procesu legalizacije. Objekat zahteva kompletno... više

250.000€ (1 086 €/m²)

  • 230m²

Baljkovac, Kragujevac - kuća 84 m2 u osnovi, na placu 761 m2

Baljkovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća novije gradnje, komplet sređena i uređena za svakodnevni život. U suterenu je podrumski deo koji se sastoji od dve prostorije.... više

85.000€ (1 011 €/m²)

  • 84m²
  • Prizemlje

Kuća sa 3 stambene jedinice i 2 garaže, parcela 484m²

Durlan, Pantelej, Niš

Prodaje se porodična kuća na placu od 484m² . Kuća je u osnovi 131m² i sastoji se od tri odvojene stambene jedinice, idealna za veću porodicu... više

515.000€ (1 344 €/m²)

  • 383m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kuća, Autobuska stanica

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju porodična spratna kuća ukupne površine od 250 m2, Pr,Pk i 2 ulaza plus lokal sa posebnim ulazom u sklopu i produžetku kuće. Kuća... više

134.000€ (551 €/m²)

  • 243m²
  • 1.sprat

Karlovčić – Plac 19 ari sa uknjiženim objektom od 87m² (Vlasništvo 1/1)

Špajanska, Karlovčić, Pećinci

Karlovčić – 19 ari u glavnoj ulici sa uknjiženim objektom od 87 m² (Vlasništvo 1/1) Karlovčić – 19 ari u glavnoj ulici sa uknjiženim objektom... više

60.000€ (689 €/m²)

  • 87m²
  • Prizemlje