Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1924 oglasa

Prodaju se dve kuće u selu Žabare kod Topole

Okolina, Topola

Prodaju se dve kuće u selu Žabare na 4km od Topole na placu od 50,97a. Jedna kuća je površine 200m2 (godina gradnje 2018), a druga je površine... više

65.000€ (196 €/m²)

  • 330m²
  • .sprat

Nezavršena kuća, Solaris

Solaris, Jagodina

Na prodaju kuća u Jagodini, naselje Solaris, na ograđenom placu površine 5,7 a. Objekat je u sivoj fazi i sastoji se od tri nivoa: visoki suteren,... više

110.000€ (229 €/m²)

  • 480m²
  • /2 spratova

Kuća 97m2, 7 ari placa, Rvati, Obrenovac - 103.000€

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kuća na lepom placu od 7 ari u mirnom naselju Rvati. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji u mirnoj I tihoj ulici koja se nalazi u... više

103.000€ (1 061 €/m²)

  • 97m²
  • .sprat

Povoljna šestosobna kuća na Budžinom brdu

Budžino brdo, Jagodina

Na prodaju prostrana šestosobna kuća površine 300 m², smeštena na placu od 6 ari, u mirnom i porodičnom naselju Budžino brdo, udaljenom svega... više

105.000€ (350 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja kuća Novi Sad Veternik – kuća 366m2 renovirana 6 soba 3 kupatila mi

Veternik, Novi Sad

Na prodaju kompletno renovirana kuća u Veterniku, u mirnom delu naselja, idealna za porodičan život ili kao investicija. Ova nekretnina predstavlja... više

260.100€ (695 €/m²)

  • 374m²
  • 2.sprat

Kuća 266 m², 9 ari, Obrenovac, Zvečka – 250 000 € (NAMEŠTENA)

Zvečka, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju spratna kuća površine 266 m², na placu površine 9 ari. • Struktura: Kuća ima identičan raspored prostorija na svakoj etaži i sastoji... više

250.000€ (939 €/m²)

  • 266m²
  • .sprat

Petoiposobna kuća PETROVARADIN, 362400€

Miseluk, Novi Sad

Petrovaradin, nova ODMAH useljiva smart kuća sa garažom i dvorištem. Agencijska oznaka nekretnine 3091503, Petrovaradin.CENA 362400e +agencijska... više

362.400€ (2 400 €/m²)

  • 151m²

Petrovaradin, Sremska Kamenica, -, Kuća, 988m2, 2770000 EUR

Sremska Kamenica, Novi Sad

Ekskluzivna luksuzna vila - KLJUČ U RUKE!!!. U izgradnji vile koriščeni su veoma kvalitetni završni materijali i oprema - aluminijumska stolarija... više

2.770.000€ (2 803 €/m²)

  • 988m²

Kuća u centru Nas.9 maj, 192 m2, poslovni prostor 173 m2, na placu od

Novo selo, Palilula, Niš

Na prodaju starija,kvalitetno građena kuća u dve etaže po 96 m2, u funkciji dva trosobna stana, sa poslovnim prostorom ispred... više

330.000€ (904 €/m²)

  • 365m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prostrano seosko domaćinstvo u selu Jezero

Jezero, Okolina, Despotovac

Kompletno domaćinstvo se prostire na 80 ari placa u blizini centra sela u Jezeru. Na placu se nalaze dve kuće. Prva je 118m2 u osnovi, sastoji... više

100.000€ (200 €/m²)

  • 500m²
  • /2 spratova

Kuća na prodaji u Knjaževcu P=283m2

Knjaževac, Knjaževac, Knjaževac

Na prodaju kuća u Knjaževcu na mirnoj lokaciji. Sastoji se od podruma, prizemlja, I sprata i tavanske prostorije. Koncipirana kao dve stambene... više

100.000€ (353 €/m²)

  • 283m²
  • Prizemlje

Prodaja kuća Obrenovac Zabrežje – porodična kuća 210m² na placu 11 ari,

Zabrežje, Obrenovac, Beograd

Prodaja kuća Beograd – u ponudi je porodična kuća u Obrenovcu, naselje Zabrežje, ukupne površine 210m² (glavna kuća 180m² + pomoćni objekat... više

218.000€ (1 038 €/m²)

  • 210m²
  • /1 spratova

Prodaja, Kuća, Novi Sad, Petrovaradin, Širine

Širine, Petrovaradin, Novi Sad

PRODAJA KUĆE NOVI SAD – PETROVARADIN ŠIRINE – 105m2 – PLAC 6.1 – NOVA KUĆA – GARAŽA – NA 5 KM OD CENTRA Prodaja kuće Novi Sad – u ponudi je... više

209.100€ (1 991 €/m²)

  • 105m²
  • 2/2 spratova

Fruška gora - Etno kompleks na obroncima Fruške gore ID#3000105

Čortanovci, Inđija, Inđija

Fruška gora, Čortanovci. Predstavljamo etno kompleks na obroncima Fruške gore, na samo 17km od Novog Sada. U sklopu kompleksa nalaze se restoran... više

2.575.000€ (1 980 €/m²)

  • 1300m²
  • Prizemlje

Na prodaju porodična kuća 312 m² sa dvorištem – Niška pivara

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju je prostrana porodična kuća na mirnoj i povučenoj lokaciji u blizini Niške pivare. Kuća se nalazi na placu od 4 ara i ima ukupnu... više

230.000€ (737 €/m²)

  • 312m²
  • /2 spratova

Mrčajevci, 2 kuće sa lokalom i placem

Mrčajevci, Čačak, Čačak

Na prodaju domaćinstvo u Mrčajevcima na samoj Ibarskoj magistrali. Odlična investicija za neki porodični biznis. Na placu od 1862 m2 nalaze... više

290.000€ (805 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

KUČA ! DVE KUĆE NA PRODAJU! MLAKE!

Mlake, Sombor

U Mlakama, na 15 minuta od centra, prodaju se dve odvojene kuće: Prva kuća: Površine 139 m² na placu od 7 ari. Građena od čvrstog materijala,... više

154.500€ (1 111 €/m²)

  • 139m²
  • .sprat

Spratna kuća u Ćupriji

Bolnica, Ćuprija

Kuća površine 180m2, nalazi se na placu površine 2.8 ari. Idealna kuća za dve porodice jer ima 2 kupatila i može da se preuredi u dve posebne... više

110.000€ (611 €/m²)

  • 180m²
  • /2 spratova