Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1924 oglasa

Dvosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 97850€

Cardak, Sremska Kamenica

UKNJIŽENA kuća u Sremskoj Kamenici, na podlokaciji Čardak, površine 132 m2, korisne površine 101 m2. Kuća je uknjižena 1/1. Plac na Kome se... više

97.850€ (741 €/m²)

  • 132m²

Kuća 88 m² sa placem 11, 31 a, Staro Lanište, Jagodina

Staro Lanište, Okolina, Jagodina

Na ravnom placu vas dočekuje dvorište puno zelenila, voćnih sadnica, hladovine i prostora za baštu, spremno da stvorite svoj porodični raj.... više

32.000€ (363 €/m²)

  • 88m²
  • .sprat

PRODAJA KUĆA INĐIJA – 145m² – GARAŽA – TERASA – BLIZINA JEZERA

Širi centar, Inđija

Na prodaju je moderna i kvalitetno građena porodična kuća površine 145 m², smeštena u mirnom i prirodom okruženom delu Inđije, u neposrednoj... više

225.000€ (1 551 €/m²)

  • 145m²
  • 1/1 spratova

Luksuzna vila sa bazenom i prelepim placem

Vinorača, Okolina, Jagodina

Luksuzna Vila na Prodaju - Vaš Novi Dom iz Snova! Lokacija i Opis: Predstavljamo vam luksuznu vilu površine 302 m² sa predivnim zemljištem... više

310.000€ (1 026 €/m²)

  • 302m²
  • Prizemlje/1 spratova

Sremčica, Beogradska, 76m2 ID#1545

Sremčica, Čukarica, Beograd

NA PRODAJU – Kuća za adaptaciju na atraktivnoj lokaciji u Sremčici! Na jednoj od najprometnijih i najtraženijih lokacija u Sremčici – glavna... više

120.000€ (1 578 €/m²)

  • 76m²
  • Prizemlje/1 spratova

Seoska kuća - Bukovče

Bukovče, Okolina, Jagodina

Seoska kuća u okolini, bliže gradu. više

65.000€ (541 €/m²)

  • 120m²
  • /2 spratova

Na prodaju kuća Čortanovci – odlična lokacija, renovirana, uknjižena, pog

Čortanovci, Okolina, Inđija

Na prodaju je kuća u Čortanovcima na odličnoj lokaciji sa prelepim pogledom na Dunav. Ova nekretnina se prostire na dva sprata i pruža savršen... više

65.000€ (833 €/m²)

  • 78m²
  • .sprat

Kuća kod Bogoslovije, 84m2, 2,88a

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u Nišu, u blizini škole Branko Miljković i Bogoslovije na Trošarini, sa placem površine 2,88a. Kuća ima u osnovi 84m2, (SU+VP+I+PK)... više

185.000€ (2 202 €/m²)

  • 84m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaja, Kuća, Niš, Palilula, Bubanj

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u ulici Starine Novaka br.8 u Nišu u širem centru. Dvospratni objekat u mirnom delu grada ukupne korisne P-100 m2 (uknjižen... više

68.000€ (680 €/m²)

  • 100m²
  • .sprat

Kuća na ekstra lokaciji

Levač, Jagodina

Ukoliko tražite kuću gde možete da uživate u miru i tišini a da budete na ekstra lokaciji onda je ovo prava ponuda za Vas. Na placu od 2,61ara... više

186.000€ (1 162 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća, Čalije, 79m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Čalijama na Matejevačkom putu, podrum, prizemlje i dva sprata, površine u osnovi 79m2 u sivoj fazi gradnje. Kuća je sa unutrašnjim... više

230.000€ (2 911 €/m²)

  • 79m²
  • Prizemlje

ZVEZDARA SEVERNI BULEVAR 150m2 , 340000e

Severni Bulevar, Zvezdara, Beograd

VERTIKALA KUCE uknjizen ST/0 VELJKA DUGOSEVICA više

340.000€ (2 266 €/m²)

  • 150m²

Top prilika u Vrnjačkoj banji nadomak Akva parka!

Vrnjačka Banja

TOP PRILIKA U VRNJAČKOJ BANJI – KUĆA NADOMAK AKVA PARKA! Na prodaju novija, kvalitetno građena kuća u jednoj od najtraženijih turističkih... više

154.000€ (706 €/m²)

  • 218m²
  • .sprat

Nova kuća sa garažom i nameštajem

Gloždak, Paraćin

Kuća sa velikim placem (11,62a)se nalazi na periferiji grada, izidana je od čvrstog materijala. Poseduje 4 spavaće sobe, dva dnevna boravka,... više

60.000€ (182 €/m²)

  • 329m²
  • .sprat

Kuća sa dva ulaza u Koricanima, 191 m2 na 9,1 ari placa

Korićani, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju odmah useljiva kuća u Korićanima površine 191 m2 na 9,1 ari. Kuća se nalazi u naselju Korićani, nedaleko od glavnog puta, ima dva... više

139.000€ (727 €/m²)

  • 191m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kuća u strogom centru Jagodine

Centar, Jagodina

Stara,aristokratska kuća.Grejanje na gas ima na spratu,a u prizemlju nema. Na spratu ima 7 soba,a u prizemlju 6 soba i sveukupno 4 kupatila.... više

200.000€ (666 €/m²)

  • 300m²
  • /2 spratova

Kuća na Petlovcu

Petlovac, Paraćin

Na prodaju uknjizenakuća na Petlovcu od 119m2. U prizemlju se nalaze dve prostorije plus kupatilo U potkrovlju dve sobe Podrum ispod kuće više

40.000€ (336 €/m²)

  • 119m²
  • 1/2 spratova

Petosobna kuća PETROVARADIN, 263060€

Karagaca, Novi Sad

Agencijska oznaka 3091027 - CENA SA PDV-om** Ekskluzivna ** PAMETNA KUĆA** koja predstavlja spoj elegancije i funkcionalnosti vrhunskog... više

263.060€ (1 920 €/m²)

  • 137m²