Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1925 oglasa

Dve kuće sa placem 65.39 ari, put za Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju dve kuće, veća i manja, sa prelepim placem, na pola puta od Donjeg Vlasa. Plac je površine 65,39 ari u jednom komadu. Kuće su potpuno... više

110.000€ (440 €/m²)

  • 250m²
  • 1.sprat

PRODAJA KUĆE KRUŠEDOLSKI PRNJAVOR – SAMOSTALNA KUĆA 89m2 + 100m2 POMOĆNIH

Krušedol, Okolina, Irig

PRODAJA KUĆE KRUŠEDOLSKI PRNJAVOR – ODLIČNA LOKACIJA, INVESTICIJA I PORODIČNI DOM Na prodaju samostalna kuća u mestu Krušedolski Prnjavor,... više

149.350€ (790 €/m²)

  • 189m²
  • .sprat

Domaćinstvo u Velikom Jovanovcu sa farmom

Veliki Jovanovac, Pirot, Pirot

Na prodaju domaćinstvo u selu Veliki Jovanovac u blizini Pirota. Na samo 1 km od uključenja na auto put Niš-Sofija. Ukupna površina placa je... više

280.000€ (200 €/m²)

  • 1400m²
  • Prizemlje/2 spratova

PRODAJA KUĆE U JAJINCIMA – 270 m² sa velikim potencijalom

Rakovica selo, Voždovac, Beograd

Na prodaju prostrana i funkcionalna kuća u Jajincima, ukupne površine 270 m², smeštena na velikom i ravnom placu od 6 ari. Kuća je u potpunosti... više

300.000€ (1 111 €/m²)

  • 270m²
  • 1/2 spratova

Troiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 247200€

Centar, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 3090331 Na prodaju uknjižena velika porodična kuća od 167m2 u centru Sremske Kamenice. Kuća je sastavljena od velikog predsoblja... više

247.200€ (1 480 €/m²)

  • 167m²

Kuća sa velikim zemljištem!

Zlatovo, Okolina, Despotovac

Prodajemo ogromno imanje sa kućom, velikim zemljištem pod cerovom šumom i odvojenim ekonomskim objektom. Na samo 16 km od poznate turističke... više

50.000€ (50 000 €/m²)

  • 1m²
  • /2 spratova

Na prodaju seoska kuća po izuzetno povoljnoj ceni!

Glavinci, Okolina, Jagodina

Prodaje se kuća u blizini Jagodine, udaljena svega 8 km Kuća se nalazi na tihom i prijatnom mestu, okružena prirodom. Na placu površine 4,72... više

15.000€ (277 €/m²)

  • 54m²
  • .sprat

Kuća u mirnom delu grada

Dankovo, Paraćin

Za one kojima je potrebna oaza mira. Moguća zamena za garsonjeru ili dve garsonjere sa doplatom. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili... više

80.000€ (1 000 €/m²)

  • 80m²
  • .sprat

Šestosobna kuća PETROVARADIN, 454000€

Centar, Novi Sad

Prodaju se dva objekta na delu parcele od 861 m2, površina 365 m2 u dva objekta... Starija kuća do ulice u kojoj se nalazi poslov ni prostor... više

454.000€ (1 243 €/m²)

  • 365m²

Kuća 180m2, Ostrovica

Ostrovica, Niška banja, Niš

Na prodaju kuća u Ostrovici, ukupne površine 180m2. Sastoji se iz dva odvojena sprata, sa dva posebna ulaza. Na prvom spratu velika dnevna soba... više

49.500€ (275 €/m²)

  • 180m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaje se Lux kuća u centru Inđije

Centar, Inđija

Prodaja kuća Inđija – na prodaju nova luksuzna kuća u samom centru Inđije, na izuzetno atraktivnoj i traženoj lokaciji. Ova nekretnina predstavlja... više

555.900€ (1 462 €/m²)

  • 380m²
  • .sprat

Trosobna kuća PETROVARADIN, 154500€

Novi Majur, Novi Sad

Agensijska oznaka nekretnine 3091221, Petrovaradin-Novi Majur. Cena za kuću je 150000e+agencijska provizija 3%. Prodajemo manju porodičnu... više

154.500€ (1 980 €/m²)

  • 78m²

Prodaja, Kuća, Vranjska Banja

Vranjska Banja

Na prodaju ozidana trospratna kuća u Vranjskoj banji, udaljenosti oko 100m iznad cafe-restorana "Kičer". Pripadajući plac uz kuću je P-300m2.... više

60.000€ (120 €/m²)

  • 500m²
  • /3 spratova

Kuća - cena sa nameštajem

Trnava, Jagodina

Komforna kuća u mirnom delu grada na tri nivoa,idealna za dve ili tri porodice.Ima i useljiv pomoćni objekat veličine garsonjere.Grejanje je... više

150.000€ (365 €/m²)

  • 410m²
  • /3 spratova

Na prodaju luksuzna kuća na sprat – 206 m², Pantelej/Niš

Slanci, Palilula, Beograd

Prodaje se prostrana kuća na sprat površine 206 m² na ravnom, uređenom placu od 5,75 ari sa dvorištem na dve strane, idealna za ljubitelje prirode,... više

400.000€ (1 941 €/m²)

  • 206m²
  • /1 spratova

Prodaja, Kuća, Varvarin

Varvarin

Prodaje se komplatno imanje sa dve odvojene kuce od 106 m2 i 124 m2 u osnovi, sa pomocnim objektima, na placu povrsine 95,66 ari. U cenu ulazi... više

150.000€ (652 €/m²)

  • 230m²
  • Prizemlje

Barajevo, centar - Bagrdanska, 158m2

Barajevo (mesto), Barajevo, Beograd

Barajevo, centar - Bagrdanska kuća, 158m2 (četiri terase 8m2), SUT+PR+PTK, grejanje na čvrsta goriva i struju, dve inverter klime, podrum,... više

159.000€ (1 006 €/m²)

  • 158m²
  • Prizemlje/1 spratova

VOZDOVAC JAJINCI 500m2 , 700000e

Jajinci, Vozdovac, Beograd

Prodajemo izuzetan porodični stambeni objekat koji u svom sastavu ima dve samostalne stambene jedinice sa odvojenim ulazima. Zbog konfiguracije... više

700.000€ (1 400 €/m²)

  • 500m²