Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1924 oglasa

Na prodaju porodicna kuca u Srbobranu

Srbobran

Na prodaju porodična kuća u Srbobranu – odlična lokacija (prva zona) Na prodaju kuća u Srbobranu, u Karađorđevoj ulici br. 90, smeštena u prvoj... više

75.000€ (815 €/m²)

  • 92m²
  • Prizemlje

Odlična kuća sa pomoćnim objektom

Crvene livade, Jagodina

*pomoćni objekat *fasada *USELJIVA više

85.000€ (425 €/m²)

  • 200m²
  • /3 spratova

Dve kuće na prodaju

Raševica, Okolina, Paraćin

ODLIČNO seosko domaćinstvo u Raševici - opština Paraćin Na placu se nalazi stara kuća koja zahteva ulaganja i nova, nedovršena prostrana kuća.... više

18.000€ (64 €/m²)

  • 280m²
  • Prizemlje/2 spratova

Zvezdara, Bulbulder, Braće Ribnikar, Kuća, 140m2, 248000 EUR

Bulbulder, Beograd

Porodična kuća na Zvezdari, na placu od 1 ara, na odličnoj lokaciji, u mirnom kraju u blizini ul. Dimitrija Tucovića sa jedne strane i ul.... više

248.000€ (1 771 €/m²)

  • 140m²

Prodaje se Stambeno poslovni objekat

Gloždak, Paraćin

Ojekat se sastoji od 6 soba koje su opremljene za izdavanje sa 16 ležajeva. U objektu postoje 3 kupatila kao i restoran za 100 gosta. Grejanje:... više

195.000€ (325 €/m²)

  • 600m²
  • .sprat

Kuća sa lokalom 134m2, Bulevar Nikole Pašića

Centar, Leskovac, Leskovac

Na prodaju kuća sa lokalom na odličnoj lokaciji, na uglu Bulevara Nikole Pašića i Tekstilne ulice. Zbog svoje izuzetne lokacije, objekat je... više

149.000€ (1 087 €/m²)

  • 137m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća naselje Milka Protić

Milka Protić (KP dom), Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća u naselju Milka Protić strukture Po+P+I na placu površine 706m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako... više

160.000€ (1 118 €/m²)

  • 143m²
  • Prizemlje

KUĆA SA SVETLIM SOBAMA

Goge, Sombor

STOPIRANA PRODAJA! Prodaje se kuća od 54m2 na parceli od 588m2. Proces legalizecije je pokretnut, kuća na terenu ima više kvadrata. Kuća poseduje... više

43.500€ (805 €/m²)

  • 54m²
  • .sprat

Rakovica, Kijevo, Brace deroko, 6.0, 399m2, 220000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 106785, 5.5a, spratna, pr + i + potkrovlje, struja, kanalizacija, terasa, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava, pogodan... više

220.000€ (551 €/m²)

  • 399m²

SREMSKA MITROVICA SREMSKA MITROVICA 249m2 , 135200e

Sremska Mitrovica, Sremska Mitrovica, Sremska Mitrovica

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Sremska Mitrovica, Bulevar Konstantina Velikog, 4.0 kuca od 249 m2, bez terase, na 6.13 ari placa, uradjena... više

135.200€ (542 €/m²)

  • 249m²

KOPAONIK KRALJEVI CARDACI 120m2 , 195000e

Kraljevi Cardaci, Kopaonik, Kopaonik

Odlična kuća, na još boljoj lokaciji , neposredno pored Kraljevih Čardaka, pored puta, na 3 ari placa. Novija gradnja ,sređena, mogu biti i... više

195.000€ (1 625 €/m²)

  • 120m²

Prodaja kuća Beograd Zvezdara – Učiteljsko naselje, kuća 108m², dvorište

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Prodaja kuća Beograd – u ponudi je porodična kuća na Zvezdari, Učiteljsko naselje, ukupne površine 108m² (uknjiženo 84m²), smeštena u mirnoj... više

185.000€ (1 712 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat

Kuća u Kragujevcu, naselje Opornica - osnova 54 m2, pomoćni objekat 61 m2, pl

Opornica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Opornica, površine u osnovi 54 m2 i pomoćni objekat površine 61 m2, na placu površine 512 m2. Strukturu... više

120.000€ (1 111 €/m²)

  • 108m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća na Fruškoj gori

Centar, Irig

Prodaje se kuća na Fruškoj gori, nalazi se na površini od 4290m2. Cena 480.000 evra plus agencijska provizija 3% Kompas Nekretnine Vaš pouzdan... više

489.600€ (1 334 €/m²)

  • 367m²
  • .sprat

Kuća sa lokalom (nameštena)

Centar, Jagodina

Prodaje se kuća sa lokalom i svim nameštajem, na odličnoj lokaciji u centru grada! Namena lokala: kozmetički salon više

290.000€ (1 318 €/m²)

  • 220m²
  • /2 spratova

Odlična porodična kuća 360m2 sa pomoćnim objektom, plac 21.32 ari, Pasi Pol

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća u Pasi Poljani. Nalazi se u naseljenom delu i odlična je za miran porodični život. Udaljena 4,5 km od centra Niša.... više

415.000€ (1 152 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

Kuća 130m2 , plac 24 ara + 1, 4 ha poljoprivrednog zemljišta, Poljane, Obreno

Poljane, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kuća površine 130m², koja se nalazi na prostranom placu od 24 ara, a uz kuću se prodaje i 1,4 hektara poljoprivrednog zemljišta,... više

48.000€ (369 €/m²)

  • 130m²
  • .sprat

Brajevo centar, ugostiteljski i stambeni objekat 520 m2, 30 parking mesta ID#15

Boždarevac, Barajevo, Beograd

Izuzetna nekretnina u Barajevu: stambeno-komercijalna prilika Dobrodošli u investiciju za svaku preporuku. Ova komercijalna nekretnina u srcu... više

157.000€ (301 €/m²)

  • 520m²