Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1924 oglasa

KUĆA! BLIZU CENTRA

Centar, Sombor

KUĆA! Kod Čonopljanskog puta, prodaje se kuća veličine 108m2 na placu od 350m2, dimenzija cca 17mx20m. Nekretnina je pogodna za kompletnu adaptaciju... više

39.000€ (361 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat

Kuća 230 m², 5.0, Stanovo, Kragujevac

Stanovo, Kragujevac

Na prodaju su dve kuće u Kragujevcu, naselje Stanovo, na placu od 5 ari. Ukupna površina objekata iznosi 230 m², a kuće su površina 120 m² i... više

130.000€ (565 €/m²)

  • 230m²
  • .sprat

Kaluđerica, uknjižena kuća sa 4 stana, 474m2, 10ari ID#1556

Kaluđerica, Grocka, Beograd

Prodaja kuće u Kaluđerici – idealna prilika za život ili investiciju. Na prodaju je uknjižena kuća u jednom od najlepših delova Kaluđerice,... više

259.000€ (546 €/m²)

  • 474m²
  • Prizemlje/3 spratova

Okolno mesto, Stojnik, Stojnik, Kuća, 250m2, 105000 EUR

Stojnik, Aranđelovac

Odlična renovirana kuća na 30a građevinskog placa, kuća ima površinu 250m2, građena od čvrstog materijala, I nivo dnevni boravak sa prolazom... više

105.000€ (420 €/m²)

  • 250m²

Porodična stammbena zgrada sa pomočnim objektom

Gloždak, Paraćin

Renovirani objekat u gradskoj zoni sa urađenim etažnim grejanjem. Sama kuća ima kuhinju sa trpezarijom, dve sobe, kupatilo. Uz kuću postoji... više

70.000€ (429 €/m²)

  • 163m²
  • .sprat

Prodajem kucu u Surcinu

Surčin, Beograd

Na prodaju kuca u Surčinu od 209 kvadrata, dve stambene jedinice na 6,8 ari placa svi papiri su cisti, vlasnistvo 1/1. Kuca legalizovana. Dvoriste... više

260.000€ (1 244 €/m²)

  • 209m²

Prodaje se kuća u Bačkom Gradištu

Bačko Gradište, Bečej

Prodaje se kuća u Bačkom Gradištu, ulica Glavna 83. Kuća ima 2 stambene jedinice sa 2 trofazna priključka za struju i priključak za gas. Od... više

57.000€ (316 €/m²)

  • 180m²

Prodajem spratnu kucu u Titelu

Titel

Prodajem povoljno i hitno kuću od 120m2 u varošici Titel,45km od Novog Sada,na reci Tisi blizu rezervata prirode Titelski beg.Kuća je od čvrstog... više

40.000€ (333 €/m²)

  • 120m²

Kuća u izgradnji u naselju Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Prodaje se kuća u izgradnji u naselju Nikole Tesle. Kuća se nalazi na placu površine 280m2. Izgradjena je kvallitetnim materijalom uz poštovanje... više

155.000€ (1 115 €/m²)

  • 139m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća sa lokalom u strogom centru grada

Centar, Ćuprija

Na prodaju prelepa salonska kuća u srcu grada, koja odiše stilom i toplinom rustičnog dizajna. Ova jedinstvena nekretnina pruža savršen spoj... više

135.000€ (1 071 €/m²)

  • 126m²
  • Prizemlje/1 spratova

Savski venac, centar - Admirala Geprata, 110m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

Savski venac, centar - Admirala Geprata kuća, 5.0, 110m2 (terasa 10m2), PR+I, EG, dva parking mesta, pomoćni objekat U ponudi kuća sa dvorištem... više

250.000€ (2 272 €/m²)

  • 110m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća u Stanovu

Stanovo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća na 2 sprata, 220 mkv skoro kompletno renovirana, sa 3,9 ari placa. Nalazi se u Stanovu pored glavnog puta i u blizini su vrtić,... više

173.000€ (786 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje

Petrovaradin odlična lokacija, 105m2

Petrovaradin, Novi Sad

Na prodaju uknjižena kuća Novi Sad – Petrovaradin odmah useljiva, sa odličnim rasporedom prostorija i svim priključcima. Kuća se nalazi na odličnoj... više

211.665€ (2 015 €/m²)

  • 105m²
  • .sprat

Prodaja kuća Beograd – četvorosobna porodična kuća 108m², novogradnja 20

Baćevac, Barajevo, Beograd

U ponudi je prodaja kuća u Beogradu, kvalitetna četvorosobna porodična kuća površine 108m², izgrađena 2022. godine, koja se nalazi na prostranom... više

209.000€ (1 935 €/m²)

  • 108m²
  • /2 spratova

Oglas

Mirosaljci, Lazarevac, Beograd

• Na prodaju seosko imanje površine 1,6 ha u jednoj celini sa dve porodično-stambene zgrade i pet pomoćnih objekata. • Struktura: Jedna kuća... više

75.000€ (300 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat

Lipovica, Trebež, uknjižena kuća 215m2 na 10, 35 ari placa ID#1624

Lipovica, Barajevo, Beograd

Lipovica, Trebež, uknjižena kuća 215m2 na 10,35 ari placa, etažno grejanje, 140.000 Evra. Kuća je podeljena na dve vertikale. U svakoj vertikali... više

140.000€ (651 €/m²)

  • 215m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća, Crveni pevac, 270m2

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje kod Crvenog pevca u blizini Dom zdravlja. Lokacijski pogodno za kliniku, predstavništva, različite,... više

400.000€ (1 481 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje

Na prodaju 3etažna kuća na Veterničkoj rampi, 250m2

Veternička rampa, Novi Sad

Na prodaju nova kuća u izgradnji, vrhunskog kvaliteta, energetski visoko efikasna i projektovana za moderan i komforan način života. Postoji... više

305.999€ (1 223 €/m²)

  • 250m²
  • /3 spratova