Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1924 oglasa

Valjevo, centar 2 kuće, pomoćni objekat i plac ID#1511

Centar, Valjevo, Valjevo

Na prodaju: Dve kuće i pomoćni objekat u Vlajevu - Tešnjar Lokacija: Vlajewo - Tešnjar, pored Kolubare Ukupna površina parcele: 3.56 ara Prodaju... više

145.000€ (788 €/m²)

  • 184m²

Vikendica sa placem, Gornji Barbeš, Seličevica

Gornji Barbeš, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju vikend-kuća u prirodnom okruženju na planini Seličevica (dva kilometara od Gornjeg Barbeša). Idealna prilika za one koji žele, mir,... više

40.000€ (540 €/m²)

  • 74m²
  • 1.sprat

OPOVO OPOVO 200m2 , 120000e

Opovo, Opovo, Opovo

Odlična, vrlo prostrana kuća, sa placem pod voćnjakom, pomoćnim zgradama, prednjim dvorištem, potpuno komforno opremljena, uz mogućnost da se... više

120.000€ (600 €/m²)

  • 200m²

Kuća 133m2, 10 ari placa, Mislođin, Obrenovac - 83.000e

Mislođin, Obrenovac, Beograd

Prodaje se porodična kuća površine 133 m² na građevinskom placu od 10 ari u mestu Mislođin, udaljena svega 8 km od Obrenovca. Nalazi se uz glavni... više

83.000€ (624 €/m²)

  • 133m²
  • 1.sprat

Kuća u Kniću, 65 m2 na placu 18,61 ari

Knić, Knić, Knić

Na prodaju kuća u Kniću, površine 65 m2, na placu površine 18,61 ari.... više

35.000€ (538 €/m²)

  • 65m²
  • Prizemlje

- crna gora sf 2040

STARI BAR, Bar

Stari Bar, Crna Gora, 50m od autobuske stanice Plac 2000m2, na placu masline, pomorandže, mandarine, kivi Kuća 110m2, u prizemlju 2 garaže,... više

360.000€ (3 272 €/m²)

  • 110m²
  • /1 spratova

Vršac, Malo Središte - Središtanska 120m2

Malo Središte, Okolina, Vršac

3.0, 120m2, (dve terase), plac 4a, npr+pr+ptk, EG (podno), video nadzor, bazen, podrum, parking, ktv. Malo Središte se nalazi na obroncima... više

245.000€ (2 041 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje/1 spratova

KUĆA ZA SALAŠ U GRADU

Centar, Apatin

Prodaje se kuća na uglu dve ulice u centru Apatina, a 200m od Dunava. Kuća ima 333m2 na parceli od 879m2, stare gradnje. Redovno je održavana... više

113.500€ (340 €/m²)

  • 333m²
  • .sprat

Dvoiposobna kuća NOVI SAD, 103000€

Kamenjar, Novi Sad

Agencijska oznaka 3090361 Na prodaju vikend kuća koja se nalazi na Kamenjaru u oazi mira. Kuća je okružena zelenilom. U prizemlju kuće je kuhinja... više

103.000€ (1 471 €/m²)

  • 70m²

Zlatibor, Ulica božura, kuća, 42m2 (72m2), 3.0, 2a plac.

Zlatibor, Zlatibor, Čajetina

Zlatibor, Zvezdano nebo, Ulica božura, kuća od 72m2, uknjiženo prizemlje od 42m2, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasa... više

119.000€ (2 833 €/m²)

  • 42m²
  • Nisko prizemlje/1 spratova

PRODAJA, KOMPLETNO SREDJENA KUCA NA 12ARI PLACA, RIPANJ

Ripanj, Vozdovac, Beograd

Prodajemo odlicnu kucu na obroncima Avale, jednoj od najatraktivnijih lokacija na samo 20km od Beograda. Kuca je veoma temeljno i kompletno... više

288.000€ (608 €/m²)

  • 473m²

Resanik kod Kragujevca -objekat sa dva stana, površina 133 m2 i 207m2, plac 17

Gornja Mala, Kragujevac, Kragujevac

Objekat se nalazi u selu Resnik na parceli površine 17723 m2, na kojoj postoje dva bunara (bunar arterijski bunar). U sklopu objekta... više

123.600€ (515 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje

Kuća, 600 m2, 8 ari plac, Branko Bjegović

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju lux kuća kvalitetne gradnje u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na idealnoj lokaciji za miran porodični život, nedaleko su OŠ, vrtić.... više

360.000€ (600 €/m²)

  • 600m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kuca u izgradnji

Trnava, Jagodina

Nezavršena spratna kuca sa uvedenom strujom. Objekat je na deset metra od glavnog puta, i moguce je da zive dve porodice odvojeno. Vlasnici... više

29.000€ (145 €/m²)

  • 200m²
  • /1 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva, -, Kuća, 600m2, 1300000 EUR

Voždovačka Crkva, Beograd

Komforna kuća u mirnom delu Voždovca, nedaleko od crkve, građena je pre 30ak godina, a nedavno renovirana. Kuća se prostire na 4 etaže, a nalazi... više

1.300.000€ (2 166 €/m²)

  • 600m²

Prodajem Kuću u blizini centra

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju porodična spratna kuća površine 200 plus 100mkv dograđenog nezavršenog dela u sivoj gradnji.na placu površine 4,5 ari izgradjena... više

160.000€ (533 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje/1 spratova

Petoiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 210000€

Centar, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 3091371 -Cena za kuću je 210000 E+ agencijska provizija 3 %. Prodaje se prizemna kuća u Sremskoj Kamenici, sa dve odvojene... više

210.000€ (1 235 €/m²)

  • 170m²

PRODAJE SE PROSTRANA KUĆA U VRNJAČKOJ BANJI!

Širi centar, Vrnjačka Banja

Na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Vrnjačkih Termi i Opštine, nalazi se ova impozantna samostalna kuća – savršena kako za miran porodični... više

230.000€ (766 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat