Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1924 oglasa

POGODNA ZA DVE PORODICE

Goge, Sombor

KUĆA! na placu od 695m2,nalaze se dve kuce,do ulice prizemna kuća,kompletno uredjena za život,energetski efikasna,pvc stolarija,parket,nova... više

123.600€ (1 388 €/m²)

  • 89m²
  • .sprat

Resanik kod Kragujevca -objekat sa dva stana, površina 133 m2 i 207m2, plac 17

Gornja Mala, Kragujevac, Kragujevac

Objekat se nalazi u selu Resnik na parceli površine 17723 m2, na kojoj postoje dva bunara (bunar arterijski bunar). U sklopu objekta... više

123.600€ (515 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje

ODLIČNA PRILIKA, KUĆA U BAČU!

Bač

KUĆA U CENTRU BAČA! Odlična porodična kuća u samom centru Bača, sa izlazom na dve ulice i lepo uređenim dvorištem, građena od čvrstog materijala... više

85.000€ (850 €/m²)

  • 100m²
  • .sprat

Kuća, 600 m2, 8 ari plac, Branko Bjegović

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju lux kuća kvalitetne gradnje u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na idealnoj lokaciji za miran porodični život, nedaleko su OŠ, vrtić.... više

360.000€ (600 €/m²)

  • 600m²
  • Prizemlje/3 spratova

KUĆA!

Sombor

Na prodaju kuća starije gradnje, ukupne površine 385 m², na placu od 10 ari, koja se nalazi na Apatinskom putu, na uglu dve ulice, sa širokim... više

134.000€ (348 €/m²)

  • 385m²
  • .sprat

Kuća u Kragujevcu - Stanovo, blizina Green Hilla, 120m2, plac 565 m2

Stanovo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u naselju Stanovo, blizina Green Hilla, površine 120 m2, na placu površine 565 m2. Plac je ograđen, kuća novije gradnje. Izgrađena... više

159.000€ (1 325 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje

Četvorosobna kuća NOVI SAD, 216500€

Sajlovo, Novi Sad

Agencijska oznaka kuće je 3091272 Sajlovo, u blizini Carinskog terminala , prodaje se novija komforna četvorosobna kuca uknjižene građevinske... više

216.500€ (1 196 €/m²)

  • 181m²

Četvorosobna kuća NOVI SAD, 160200€

Klisa, Novi Sad

LOKACIJA ZA GRADNJU,pogodna za investitore.SLANA BARA ,uknjižena kuća. CENA sa agencijom 160200e Agencijska oznaka nekretnine 3091525, Novi... više

160.200€ (1 020 €/m²)

  • 157m²

VOZDOVAC RIPANJ 200m2 , 2T , 205000e

Ripanj, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Ripanj, Put za Petrino brdo, 5.0 kuca od 200.5 m2 sa 2 terase, na placu od 20 ari (uknjizeno 6.94 ari... više

205.000€ (1 025 €/m²)

  • 200m²

Planina, Kraljevi čardaci, Čajetinska česma, Kuća, 160m2, 160000 EUR

Kraljevi čardaci, Kopaonik

Lepa kuća, komplet opremljena, na odličnoj lokaciji, neposredno uz Kraljeve čardake. Funkcioniše kao dva potpuno odvojena apartmana (prizemlje... više

160.000€ (1 000 €/m²)

  • 160m²

Renovirana kuća od 122 m2 u Grabovici kod Despotovca

Grabovica, Okolina, Despotovac

Kuća je pre dve godine renovirana u celosti. Uknjižena površina kuće je 122 m2 PR+SP,u donjem delu je i veći ograđen prostor sa nadstrešnicom... više

35.000€ (286 €/m²)

  • 122m²
  • Prizemlje/1 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva, -, Kuća, 600m2, 1300000 EUR

Voždovačka Crkva, Beograd

Komforna kuća u mirnom delu Voždovca, nedaleko od crkve, građena je pre 30ak godina, a nedavno renovirana. Kuća se prostire na 4 etaže, a nalazi... više

1.300.000€ (2 166 €/m²)

  • 600m²

Prizemna kuća - Medoševac 83m²

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Prodaje se prijatna prizemna kuća površine 83m², smeštena u mirnom i porodičnom delu naselja Medoševac, nedaleko od centra Niša. Ova nekretnina... više

93.000€ (1 120 €/m²)

  • 83m²
  • Prizemlje

Petoiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 210000€

Centar, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 3091371 -Cena za kuću je 210000 E+ agencijska provizija 3 %. Prodaje se prizemna kuća u Sremskoj Kamenici, sa dve odvojene... više

210.000€ (1 235 €/m²)

  • 170m²

Kuća u Kniću, 65 m2 na placu 18,61 ari

Knić, Knić, Knić

Na prodaju kuća u Kniću, površine 65 m2, na placu površine 18,61 ari.... više

35.000€ (538 €/m²)

  • 65m²
  • Prizemlje

Na prodaju luksuzno nameštena kuća

Supska, Okolina, Ćuprija

Luksuzno opremljena kuća površine 330m2 u neposrednoj blizini grada. Kuća je savršen dom za sve one koji žele da uživaju u luksuzu. Dizajnirana... više

180.000€ (545 €/m²)

  • 330m²
  • 3/3 spratova

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Kačićeva, 143m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Kačićeva kuća, 143m2 (terasa 13m2), SUT+PR+I, plac 1,33 ari, EG U ponudi za prodaju komforna i funkcionalna... više

245.000€ (1 713 €/m²)

  • 143m²
  • Prizemlje/1 spratova

PRODAJE SE PROSTRANA KUĆA U VRNJAČKOJ BANJI!

Širi centar, Vrnjačka Banja

Na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Vrnjačkih Termi i Opštine, nalazi se ova impozantna samostalna kuća – savršena kako za miran porodični... više

230.000€ (766 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat