Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1921 oglasa

Porodična kuća u Gornjem Barbešu

Gornji Barbeš, Gadžin Han, Gadzin Han

Prodaje se kuća, u osnovi 88m2, prizemlje sprat i potkrovlje. Kuća se nalazi na parceli od 335m2, ali se na korišćenje dobija jos jedna parcela... više

55.000€ (275 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća 197 m² u Miloševu, Jagodina

Miloševo, Okolina, Jagodina

Na prodaju kuća u Miloševu, u centru sela, pored magistrale. Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini glavnog saobraćajnog pravca, što joj... više

98.500€ (500 €/m²)

  • 197m²
  • Prizemlje/1 spratova

Čukarica - Banovo brdo (Golf naselje), 200m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica - Banovo brdo (Golf naselje) kuća, 200m2, terasa, tehničke prostorije 25m2, SUT+PR+I+PTK, GAS/EG, telefon (tri linije), interfon,... više

540.000€ (2 700 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Stara pazova, Novi banovci, Skendera Kulenovića, Kuća, 290m2, 250000 EUR

Novi Banovci, Stara Pazova

Izuzetna, potpuno renovirana i preuređena kuća na lepom i mirnom mestu, 20 minuta od Beograda. Uknjižena na 137m2, adaptacijom pretvorena u... više

250.000€ (862 €/m²)

  • 290m²

Barajevo, Vranić, Bratstva i jedinstva, Kuća, 399m2, 250000 EUR

Vranić, Beograd

Stambeno-poslovna zgrada, na dobroj lokaciji, pored magistrale, na 30 minuta od Beograda. Lux opremljena, ugrađeni najkvalitetniji materijali.... više

250.000€ (626 €/m²)

  • 399m²

Velika, prelepa kuća za višečlanu porodicu

Pivara, Jagodina

Prelepa kuća sa upotrebnom dozvolom u blizini Akva parka,na mirnom mestu.Ima dva prilaza,sa prednje i dvorišne strane.Dvorište uređeno,ima i... više

250.000€ (657 €/m²)

  • 380m²
  • /3 spratova

Na prodaju kuća u Jabučaru

Jabučar, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se kuća u Jabučaru površine 280 m², kao i manja kuća u dvorištu od 40 m², na placu od 4 ara. Udaljenost od grada je 2,5 km. Kuća se... više

150.000€ (535 €/m²)

  • 280m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kuća, Jagodin mala, Pantelej

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Jagodin mali, na Panteleju, uknjižene površine 121m2 sa pomoćnim objektom 25m2 i garažom 17m2, na placu površine 384m2. Nalazi... više

140.000€ (1 157 €/m²)

  • 121m²
  • Prizemlje

Zemun, Altina - Viktora Starčića, 273m2

Altina, Zemun, Beograd

Zemun, Altina - Viktora Starčića kuća, 6.0, 273m2 (terasa 8m2), Po+PR+PTK, EG, podrum, parking, garaža, struja, voda, asfalt, plac 5 ari U... više

389.000€ (1 424 €/m²)

  • 273m²
  • Prizemlje

Zemun, Centar, Karamatina, Kuća, 304m2, 670000 EUR

Centar, Beograd

Kvalitetno renovirana kuća u nizu, na odličnoj lokaciji, u samom centru Zemuna. Kuća je komforna i veoma funkcionalna, a sastoji se od tri zasebne... više

670.000€ (2 203 €/m²)

  • 304m²

Prostrana kuća na prodaju

Tekija, Okolina, Paraćin

Na prodaju legalizovana kuća u Tekiji koja poseduje četiri spavaće sobe,prostran dnevni boravak ,fizički odvojena kuhinja i trpezarijskim... više

75.000€ (238 €/m²)

  • 315m²
  • .sprat

Komforna kuća u Jagodini, Tavrića obori

Tavrića obori, Jagodina

Velika, komforna kuća (tri odvojene useljive stambene jedinice) u neposrednoj blizini Akva parka. U obzir dolazi prodaja ili zamena za dvosoban... više

120.000€ (500 €/m²)

  • 240m²
  • /4 spratova

Kuća koja zarađuje za vas na top lokaciji!

Kajsijar, Jagodina

SAVRŠENA KUĆA KOJA ZARAĐUJE ZA VAS – TOP LOKACIJA U JAGODINI! Tražite nekretninu koja nije samo dom, već i sigurna investicija? Upravo ste... više

206.000€ (1 138 €/m²)

  • 181m²
  • .sprat

Barajevo, Vranić, Ibarska magistrala, 4.0, 120m2, 44000EUR

Vranić, Beograd

Agencijski ID: 122563, 9a, spratna, 1, struja, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta,... više

44.000€ (366 €/m²)

  • 120m²

Prodaja, Kuća, Herceg Novi, HERCEG-NOVI

HERCEG-NOVI, Herceg Novi

Herceg Novi, Savina, LUX vila na prvoj liniji do mora, placu od 1,408m2, kuća 564m2 (2x282m2)+podrum 130m2, natkriveni parking za dva vozila.... više

3.000.000€ (5 319 €/m²)

  • 564m²
  • .sprat

APATIN - ODMAH USELJIVA KUĆA

Centar, Apatin

Kuća blizu centra Apatina, odmah useljiva i renovirana, predstavlja odličnu priliku za porodično stanovanje. Nalazi se na mirnoj lokaciji, a... više

72.000€ (600 €/m²)

  • 120m²
  • .sprat

Zemun, Ugrinovci, Nova 27, Kuća, 172m2, 250000 EUR

Ugrinovci, Beograd

Veoma lepa kuća na dva nivoa sa pripadajućim placem i dvorištem. U mirnom delu Ugrinovaca, blizu okretnice javnog prevoza kao i svih ostalih... više

250.000€ (1 453 €/m²)

  • 172m²

Petoiposobna kuća PETROVARADIN, 257500€

Sadovi, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089868 - uknjižena kvalitetno ozidana kuća u mirnoj ulici na Petrovaradinu. Prizemlje i potkrovlje sa malim kosinama.... više

257.500€ (953 €/m²)

  • 270m²