Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1921 oglasa

Prodaja, Kuća, Vranje

Vranje

U strogom centru grada, u blizini zgrade opštine prodaje se legalizovan objekat u fazi izgradnje. Poredviđen je objekat prizemlje + sprat+... više

60.000€ (400 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Kuća u centru - kod Banovine, 100 m2

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju prizemna kuća u centru grada, ukupne površine 100 m2, sa pripadajućim ograđenim placem na zajedničkoj parceli. Renovirana,... više

105.000€ (1 050 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Kuća Vlasotince

Vlasotince, Vlasotince, Vlasotince

Na prodaju kuća sa pomoćnim objektima u Vlasotincu. Odlična investicija za porodičan život. Nalazi se na placu od 251... više

52.000€ (485 €/m²)

  • 107m²
  • Prizemlje

Vikendica 60m2, Banja Topilo

Vele polje, Crveni krst, Niš

Na prodaju vikend kuća u Banji Topilo, na samo 25km od Niša u mirnom i prirodnom okruženju Toponičke reke. Kuća ima spratnost P+PK, površine... više

29.000€ (483 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje

Pećinci, Šimanovci, Kuća, uknjiženo, 154m2-11 ari

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Ova kuća koju Vam predstavljamo je za sve ljubitelje mira, bez gradske buke. Nalazi se u Šimanovcima, blizu samog centra. Kuća ima 154m2,... više

120.000€ (779 €/m²)

  • 154m²
  • .sprat

Komforna kuća u Tavrića obori

Tavrića obori, Jagodina

Suteren je renoviran. više

98.000€ (852 €/m²)

  • 115m²
  • /2 spratova

Prelepa stara srpska kuća, 45 m2, plac 4125 m2 - Malo Krčmare, kod Rače

Centar, Rača, Rača

Na prodaju prelepa stara srpska kuća, sa dve prostorije u njoj, i podrumom u kamenu ispod, uknjižene površine 45 m2, kao i dve povezane parcele,... više

15.000€ (333 €/m²)

  • 45m²
  • Prizemlje

Kuća u Jakovu, za renoviranje

Jakovo, Surčin, Beograd

Prizemna kuća u Jakovu površine 78m2 na 10 ari placa-za kompletno renoviranje. Kuća je uknjižena i sastoji se od predsoblja, kuhinje sa trpzarijom,... više

101.000€ (1 294 €/m²)

  • 78m²
  • .sprat

KUĆA 106 m², SA VELIKIM PLACEM U MIRNOM DELU VELIKOG POLJA – IDEALNA PRILIK

Veliko polje, Obrenovac, Beograd

Na prodaju porodična kuća u Velikom Polju, na svega 4 km od Obrenovca, smeštena u mirnom i prijatnom okruženju, idealnom za porodičan život,... više

120.000€ (1 132 €/m²)

  • 106m²
  • .sprat

Kompletno imanje sa dve kuće, voćnjakom i pomoćnim objektima – sve na jedn

Železnička stanica, Ćuprija

Predstavljamo imanje površine 22 ari, pažljivo organizovano i opremljeno: Glavna kuća – novije gradnje, moderno uređena i odmah useljiva. Pomoćna... više

100.000€ (400 €/m²)

  • 250m²
  • /1 spratova

Kuća na prometnoj lokaciji u Paraćinu - smanjena cena

Novo Selo, Paraćin

Kuća se sastoji od prizemlja u kume je smešten poslovni prostor sa dnevnim boravkom, kuhinjom i kupatilo. Na spratu zasebni ulaz, tri spavaće... više

60.000€ (346 €/m²)

  • 173m²
  • .sprat

Na prodaju kuća 266m2, Donji Barbeš

Donji Barbeš, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju kuća u selu Donji Barbeš, ukupne površine 266m2. Domaćinstvo se nalazi na par kilometara od Gadžinog Hana, 30km od centra Nisa. Kuća... više

61.800€ (232 €/m²)

  • 266m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju dvospratna porodičana kuća

Medijana(Niš), Medijana, Niš

Na prodaju porodična kuća na Kalač brdu, površine 360 m2 na parceli od 529 m2. Kuća se sastoji od prizemlja, dva sprata i potkrovlja. Sve tri... više

210.000€ (583 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

Kuća u Stanovu, površina 240 m2

Stanovo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Stanovu, blizu Šumarica od 240m2 plus 30m2 pomoćni objekat na 10 ari. Kuća se sastoji od dva nivoa prizemlje i sprat sa... više

199.000€ (829 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja, Kuća, Vranje, Ogledna stanica

Ogledna stanica, Vranje

Projekat OGLED 2 - Vranje, novi stambeni kompleks od 11 kuća sa okućnicom - 7 kuća u nizu i 4 samostalne. Izgradnja po sistemu „KLJUČ U RUKE“... više

109.000€ (703 €/m²)

  • 155m²
  • .sprat

Useljiva, sređena kuća

Kajsijar, Jagodina

*desna strana kuće - stan na spratu *u dvorištu je pomoćni objekat *USELJIVO više

40.000€ (714 €/m²)

  • 56m²
  • /1 spratova

Kuća u Kragujevcu, osnova 94 m2, plac 4,27 ara

Erdeč, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine u osnovi 94 m2.... više

150.000€ (1 595 €/m²)

  • 94m²
  • Prizemlje

Budva-Bečići, uknjižena kuća

BECICI, Budva

Uknjižena kamena kuća tradicionalnog mediteranskog stila na Crnogorskom primorju sa četiri studio apartmana, po dva na svakom spratu, zatim... više

450.000€ (2 142 €/m²)

  • 210m²
  • .sprat