Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1921 oglasa

Mobilna kuća Vega – 20 m² (Prodaja) - 16 000 €

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Našu mobilnu kućicu Vega, odlikuje minimalistički a moderni dizajn sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Zauzima površinu od samo 20 kvadratnih... više

16.000€ (800 €/m²)

  • 20m²
  • .sprat

Novi Sad, Lipov gaj - Kuća sa bazenom ID#3000107

Lipov gaj, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Izdvajamo iz ponude odličnu, po strukturi šestosobnu kuću na atraktivnoj, lepoj i mirnoj lokaciji... više

669.500€ (2 646 €/m²)

  • 253m²
  • Prizemlje/2 spratova

Petosobna kuća KAC, 200850€

Kac, Kać

Agencijska oznaka - 3090405 Prodaje se uknjižena kuća u centru Kaća. Kuća je montažna Marles, ali je postavljena na betonskoj podlozi iznad... više

200.850€ (2 362 €/m²)

  • 85m²

Šestosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 175100€

Cardak, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka - 3079568 - Uknjižena kuća u Sremskoj Kamenici na placu od 580 m2. Šestosobna po strukturi. U katastru je upisana samo osnova... više

175.100€ (989 €/m²)

  • 177m²

Kuća u Donjoj Vrežini, 660m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Donjoj Vrežini, 660m2, na placu površine 3 ara. U prizemlju kuće se nalaze dva već izdata poslovna prostora u funkciji magacina... više

257.750€ (390 €/m²)

  • 660m²
  • Prizemlje

Bagremar stambeno poslovni objekat 650 m2

Bagremar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stambeno - poslovni objekat na placu površine 3,81 arI . U prizemlju se nalazi poslovni prostor restoran sa kapacitetom do 150 mesta,... više

540.000€ (830 €/m²)

  • 650m²
  • Prizemlje/2 spratova

KUCA CUKARICA BELE VODE 243m2 , T , 220000e

Bele Vode, Cukarica, Beograd

Prodaja vertikale kuće Beograd, ČUKARICA, BELE VODE, Časlava Veljića, UKNJIŽENA POVRŠINA 243m2 sastoji se od 2 stana sastoji se od dve uknjižene... više

220.000€ (905 €/m²)

  • 243m²

Kuća na prodaju

Paraćin

Na prodaju dve legalizovane i uknjizene kuće na parceli,jedna od 230m2, druga od 294m2. Obe kuce zahtevaju ulaganja unutar samog prostora. Odlična... više

80.000€ (160 €/m²)

  • 500m²
  • .sprat

Grocka, Leštane - Maršala Tita, 381m2

Leštane, Grocka, Beograd

Grocka, Leštane - Maršala Tita kuća, 7.0, 381m2 (dve terase 60m2 + 11m2), PR+I+II, CG-struja i čvrsto gorivo, telefon, interfon, podrum (60m2),... više

250.000€ (656 €/m²)

  • 381m²
  • Prizemlje/2 spratova

Avala, 1000 ruža, plac sa otvorenim pogledom

1000 ruža , Voždovac, Beograd

Kuća od 400m2 modernog rasporeda prostorija na placu površine 28.5 ari sa širinom fronta 28 metara. Sa placa se pruža otvoren pogled. Kuće u... više

850.000€ (2 125 €/m²)

  • 400m²
  • .sprat

Na prodaju kuća 324m2 na 133 m2 placa u centru

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lepa kuća u samom centru grada, na minut hoda od pesacke zone. Kuca je povrsine 324m2 na zemljištu površine 133m2. Na prizemlju se... više

566.500€ (1 748 €/m²)

  • 324m²
  • Prizemlje

Kuća-vila, Avala ID#1547

Avala, Voždovac, Beograd

Kuća-vila se nalazi neposredno ispod avalskog puta udaljena oko 200 m (preko puta studenstkog odmarališta), tj. na samom ulazu u Pinosavi.... više

500.000€ (1 666 €/m²)

  • 300m²
  • 1.sprat

Surčin, tri spratne kuće u nizu

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Tri spratne kuće na 6 ari placa u Surčinu u mirnoj, tihoj ulici i sve na dohvat ruke (prodavnice, gradski prevoz, pekare, kafici, škole). Kuće... više

765.000€ (1 645 €/m²)

  • 465m²
  • .sprat

Kuća SREMSKA KAMENICA, 721000€

Centar, Sremska Kamenica

Sremska Kamenica - CENTAR , kuća za adaptaciju sa tri stana, dve parcele, front 25m, dozvoljena gradnja, idealna za poslovni objekat +++... više

721.000€ (1 627 €/m²)

  • 443m²

SURČIN - JAKOVO 2 kuće

Jakovo, Surčin, Beograd

Dve kuće na lepoj lokaciji, ukupne površine 250 kvadrata na placu površine 3 ara, sa svojim dvorištem i parkingom za više automobila. Prva kuća... više

160.000€ (640 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat

Šestosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 470000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Tatarsko brdo, izuzetna porodična kuća s divnim dvorištem.Vredi videti ! +++ Agencijska oznaka nekretnine 3090953, Sremska Kamenica , Tatarsko... više

470.000€ (2 238 €/m²)

  • 210m²

Na prodaju imanje u Pajsijeviću

Pajsijević, Knić, Knić

Prodaje se kuća od 160m2 sa okućnicom i imanjem u Pajsijeviću. Kuća i okućnica se nalaze na oko 3,5 hektara zemlje, gde se nalazi kuća, štala,... više

62.000€ (387 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

Kuća na prodaju

Paraćin

Na prodaju starija kuća na lepoj lokaciji blizu osnovne skole i ribljeg restorana Zahteva renoviranje više

45.000€ (424 €/m²)

  • 106m²
  • .sprat