Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1921 oglasa

Seosko imanje 113 + 39m2 , 3ha, Urovci, Obrenovac (OPREMLJENO) – 125 000€

Urovci, Obrenovac, Beograd

• Iz ponude izdvajamo prelepo seosko imanje u Urovcima, opština Obrenovac, ukupne površine 3,31ha, od čega je 57,84 ara građevinskog zemljišta,... više

125.000€ (1 106 €/m²)

  • 113m²
  • .sprat

Dve kuce sa velikim placem u Lapovu

Lapovo selo, Okolina, Lapovo

Na parceli od 21 ara , koja se sastoji od 3 parcela spojenih u celinu ,nalaze se dva objekta.Stariji objekat je kuća pod krovom od oko 60m2... više

18.500€ (115 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća sa četiri zasebna ulaza u Sopotu, ukupne površine 242 m2, na placu povr

Sopot, Sopot, Beograd

Na prodaju kuća u Sopotu, u mirnom delu, površine u osnovi 84 m2, na placu površine 634 m2. Plac je ograđen i održavan. Ukupna površina kuće... više

165.000€ (736 €/m²)

  • 224m²
  • Prizemlje

Kvalitetna, spratna kuća u Dobanovcima

Dobanovci, Surčin, Beograd

Nudimo vam veliku, kvalitetnu, spratnu kuću u Dobanovcima od oko 275m2, uknjiženu na 10 ari placa sa velikom, zidanom, pomoćnom kućicom i pušnicom.... više

180.000€ (654 €/m²)

  • 275m²
  • .sprat

Prodaja - porodična spratna kuća na Budžinom brdu

Budžino brdo, Jagodina

*** Na fotografijama je prikazano idejno rešenje porodično stambene zgrade *** * CENA 120.000 € važi samo za kupovinu objekta u zatečenom stanju... više

120.000€ (214 €/m²)

  • 560m²
  • /3 spratova

Voždovac, Jajinci, Jajinci, Kuća, 180m2, 399000 EUR

Jajinci, Beograd

Voždovac, Jajinci, kuća od 180 m2 na 7 ari placa. Prizemlje: Dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, špajz, radna soba, hodnik, kupatilo, natkriveni... više

399.000€ (2 216 €/m²)

  • 180m²

Porodična kuća kod Akva parka

Tavrića obori, Jagodina

U ponudi su dve kuce na ekstra lokaciji, gde mozete jednu koristiti kao apartman za izdavanje a u drugoj ziveti. Glavna kuca ima 124m2 u prizemlju... više

210.000€ (625 €/m²)

  • 336m²
  • 1/1 spratova

Kuća sa 8 soba NOVI SAD, 439800€

Klisa, Novi Sad

Uknjižena spratna kuća na Klisi na placu od 310 m2. Kvalitetno je građena. Moguća zamena za stanove, automobile, IDS 15938. više

439.800€ (916 €/m²)

  • 480m²

Na prodaju dve kuće u jednom dvorištu - Šest Topola

Šest Topola, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se parcela od 4 ara u Ljubinim livadama sa dve kuće. Jedna kuća je starije gradnje (građena osamdesetih godina), dok je druga novije... više

120.000€ (670 €/m²)

  • 179m²
  • Prizemlje

Kuća, Durlanska Pijaca

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju kuca u neposrednoj blizini Durlanske pijace. Kuca je povrsine 100m2 u osnovi, ukupne povrsine oko 300m2.... više

350.000€ (1 166 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

Okolno mesto, Slankamenački vinogradi, -, Kuća, 150m2, 82500 EUR

Slankamenački Vinogradi, Inđija

Novi Slankamen, Slankamenački vinogradi, centar, prodajemo vikend kuću površine 130m2. Kuća je priključena na trofaznu struju. Urađena cisterna... više

82.500€ (550 €/m²)

  • 150m²

Vrlo lepa porodična kuća u Grmovcu

Dobanovci, Surčin, Beograd

Savršena kućica u cveću sa travom oko nje nalazi se nadomak Dobanovaca, u Grmovcu. Sa odličnim gradskim prevozom, autobusom 707, Vi ste očas... više

160.000€ (1 454 €/m²)

  • 110m²
  • .sprat

Kuća sa placem u Surčinu, za adaptaciju

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kuća prizemna za renoviranje na 8 ari placa sa širinom fronta 16 metara i dužinom 50 metara ograđenog dvorišta. Kuća je uknjižena, prazna... više

152.000€ (1 520 €/m²)

  • 100m²
  • .sprat

Kuća 226 m² + pomoćna kuća 108 m², 10 ari, Obrenovac, Veliko Polje – 350

Veliko polje, Obrenovac, Beograd

• U ponudi kuća u Velikom Polju, opština Obrenovac, neto površine 180 m2, spratnosti Pr+I, na placu od 9,79 ari. • Struktura: Prizemni deo se... više

350.000€ (1 548 €/m²)

  • 226m²
  • .sprat

SPRATNA KUĆA BLIZU VENCA

Mlake, Sombor

KUĆA Nedaleko od venca se prodaje spratna kuća. Na placu od 234m2 se nalazi kuća od 98m2 u osnovi i nešto manje na stpratu. Pored kuće je velika... više

82.400€ (840 €/m²)

  • 98m²
  • 1.sprat

Trosobna kuća RAKOVAC, 103000€

Salaksije, Novi Sad

Agencijska oznaka 3090153. Na prodaju kuća na Salaksijama od 120 m2, uknjišena kao vikendica na 41 m2. Donji deo kuhinja sa ostavom, kupatilo,... više

103.000€ (858 €/m²)

  • 120m²

KUĆA NA SPRAT- RENOVIRANA-APATIN!!!

Centar, Apatin

SPUŠTENA CENA!!! KUĆA!! APATIN. Prodaje se spratna porodična kuća površine 144 m² (svaka etaža po 72 m²), na placu od 5 ari, sa potkrovljem,... više

110.000€ (1 527 €/m²)

  • 72m²
  • .sprat

Velika, spratna kuća u centru Surčina

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Velika, lepa komforna spratna kuća u Surčinu se prodaje, na velikom, širokom placu sigurne širine fronta oko 20 metara. Sama kuća je spratna... više

205.000€ (2 157 €/m²)

  • 95m²
  • .sprat