Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1921 oglasa

Novi Banovci, Vojvođanska, 410m2, 7, 14 ari placa ID#1654

Novi Banovci, Stara Pazova, Stara Pazova

Dvojna kuća na placu od 7,14 ari, pri čemu se prodaje 1/2 kuće. Kuća se sastoji od podrumskog dela, prizemlja, prvog sprata i potkrovlja. U... više

250.000€ (609 €/m²)

  • 410m²
  • Prizemlje/2 spratova

Dvosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 288400€

Bocke, Sremska Kamenica

Sremska Kamenica, Bocke, plac površine 4.061m2 sa vikend kućom od 21m2.+++ Agencijska oznaka 3090882, odličan plac na Bockama. Povšine 4.061m2.... više

288.400€ (13 733 €/m²)

  • 21m²

Kuća SREMSKA KAMENICA, 535600€

Bocke, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-3087081 Uknjižena kuća u Sremskoj Kamenici, u mirnom delu. Kuća se sastoji iz tri etaže, na svakoj etaži se nalazi kuhinja... više

535.600€ (1 716 €/m²)

  • 312m²

Spratna kuća sa okućnicom u Progaru

Progar, Surčin, Beograd

Predivna spratna kuća koja je u osnovi 88m2 na preko 1 ha okućnice, zaboravljena, ali ipak svojom lepotom i šarmom mami poglede. Ova spratna... više

270.000€ (3 068 €/m²)

  • 88m²
  • .sprat

Prodaju se dve kuće u naselju Jabučar (Aerodrom)

Jabučar, Kragujevac

Prodaju se dve kuće u mirnom delu naselju Jabučar u Kragujevcu na placu od 3,97a. Prva kuća je površine 240m2 sledeće strukture: - Prizemlje:... više

149.000€ (620 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

PRODAJEMO PROSTRANU KUĆU – MIRNA ULICA, BLIZINA SVIH SADRŽAJA

Dom zdravlja, Ćuprija

Prodajemo prostranu porodičnu kuću ukupne površine 214 m², idealnu za veću porodicu ili za one koji žele komfor i mir, a opet blizinu svih važnih... više

70.000€ (327 €/m²)

  • 214m²
  • /2 spratova

Kuća sa velikim placem za odmor i uživanje u blizini Morave

Ada, Ćuprija

Ako želite da uživate u prirodi, čistom vazduhu i divnom pogledu u svakom slobodnom danu predstavljamo Vam idealnu kuću. Na 70m udaljenosti... više

65.000€ (590 €/m²)

  • 110m²
  • .sprat

Kuća 159m2, 18 ari, Mislođin, Obrenovac - 54.000€

Mislođin, Obrenovac, Beograd

Otkrijte pravi raj na zemlji – kuća od 159m², smeštena na 18 ari prelepog placa na blagom uzvišenju u Mislodjinu, pruža jedinstveni pogled koji... više

54.000€ (339 €/m²)

  • 159m²
  • .sprat

Kuća sa 7 soba SREMSKA KAMENICA, 700000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Luxuzna vila na Tatarskom brdu. Odlična lokacija. Pogodna za stanovanje ili kao poslovni prostor. Agencijska oznaka nekretnine 3091213, cena... više

700.000€ (2 071 €/m²)

  • 338m²

Odlična porodična kuća, 120m2 sa pomoćnim objektim 26m2, plac 1125m2, Ći?

Ćićevac, Ćićevac, Ćićevac

Na prodaju odlična porodična kuća u Ćićevcu, blizu centra i pešačke zone. Nalazi se na finoj lokaciji za porodični život, nadomak svih bitnih... više

55.000€ (458 €/m²)

  • 120m²
  • 1/1 spratova

Bečmen, kuća u glavnoj ulici

Bečmen, Surčin, Beograd

Kućica u cveću, trava oko nje površine 150m2 na placu od oko 3 ara. Plac je kultivisan i nalazi se u glavnoj ulici u Bečmenu. Ova vertikala... više

115.000€ (766 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Petoiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 257500€

Cardak, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 3089592 - Uknjižena komforna spratna kuća u Sremskoj Kamenici na Čardaku. Na placu od 700 m2 nalaze se još i letnja kuhinja,... više

257.500€ (1 170 €/m²)

  • 220m²

Zvezdara, Mali mokri lug, Partizanska , Kuća, 130m2, 300000 EUR

Mali Mokri Lug, Beograd

Na odličnoj lokaciji, prodaje se kuća 130 m2 (4 ara), podeljena u dve stambene jedinice. U prizemlju kuće nalazi se jednoiposoban stan veličine... više

300.000€ (2 307 €/m²)

  • 130m²

Grocka, Kaluđerica - Bujanovačka, 255m2 - KUĆA SA 4 ZASEBNA STANA

Kaluđerica, Grocka, Beograd

Grocka, Kaluđerica - Bujanovačka kuća, 255m2 (terasa 41m2), PR+1 (dve etaže), TA, klima, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt Na 9km... više

299.000€ (1 172 €/m²)

  • 255m²
  • Prizemlje/1 spratova

Gradska lokacija, Bresnica, -, Kuća, 322m2, 298000 EUR

Bresnica, Kragujevac

Kuća se nalazi u naselju Bresnica, miran deo grada, 10 minuta do centra grada, na parceli od 4a. Struktura kuće: prizemlje, sprat i visoko potkrovlje.... više

298.000€ (925 €/m²)

  • 322m²

Porodična kuća 144m2, u centru Trupala

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju porodična kuća 144m2, u centru Trupala iza ambulante, u glavnoj ulici na asfaltnom putu. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata na... više

87.000€ (604 €/m²)

  • 144m²
  • Prizemlje

Izuzetna porodična vila na Mramorskom brdu - 500 m²

Merosina, Merosina, Niš

Na prodaju trospratna kuća sa bazenom koja se nalazi na idealnoj poziciji na Mramorskom brdu, u mirnom delu, na placu od 10 ari. Ukupna stambena... više

186.000€ (372 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje

Petosobna kuća NOVI SAD, 257500€

Avijacija, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089915- Kuća na Avijaciji, uknjižena na 96m2 u prirodi ima 150m2 ima garazu,.Ne može putem kredita samo keš, Za više inf,,064-823-6605... više

257.500€ (1 514 €/m²)

  • 170m²