Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1921 oglasa

Ekskluzivna kuća u Zrenjaninu ID#3000015

Centar, Zrenjanin, Zrenjanin

Zrenjanin, Centar. Predstavljamo ekskluzivnu, porodičnu, aristokratsku kuću od 380m2 spratnosti prizemlje i sprat, koja je pozicionirana na... više

391.400€ (1 030 €/m²)

  • 380m²
  • 1/1 spratova

Kuća sa poslovnim objektima u selu Batušinac, preko 800 m2, ta

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju stambeno- poslovni objekat. Kuća 170 m2, sa placem od 6,61 ara.Porodična stambena zgrada je pr plus 1 sp u osnovi od 107 m2... više

110.000€ (137 €/m²)

  • 800m²
  • 1.sprat

KUCA LAZAREVAC LAZAREVAC 107m2 , 80000e

Lazarevac, Lazarevac, Beograd

Prodaja vertikale kuće Beograd, LAZAREVAC, Centar, ul. Miloja Bogdanovića, UKNJIŽENO vertikala se sastoji od dva uknjižena trosobna stana... više

80.000€ (747 €/m²)

  • 107m²

Kuća VETERNIK, 489000€

Veternik, Novi Sad

Odmah useljiva kuća u Veterniku, u blizini Lipovog gaja. Kuća ima ogroman dnevni boravak i 5 spavaćih soba, tri sanitarna čvora i mogućnost... više

489.000€ (2 222 €/m²)

  • 220m²

KUĆA! POTENCIJAL!!!

Centar, Sombor

KUĆA! Prodaje se prostrana, porodična kuća idealna za višečlano domaćinstvo ili investiciju, smeštena u mirnom delu grada – na samo nekoliko... više

149.000€ (1 087 €/m²)

  • 137m²
  • .sprat

Impozantna nekretnina, Vikendica na Gružanskom jezeru - nova gradnja, Brvnara

Žunje, Knić, Knić

Impozantna nekretnina, Vikendica na Gružanskom jezeru - nova gradnja, Brvnara površine 81 m2, plac 319 m2, do vode Na prodaju vikendica -... više

90.000€ (1 111 €/m²)

  • 81m²
  • Prizemlje

Kuća u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, 63 m2, plac 162 kroz 1507 m2

Mala Vaga, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 63 m2, plus suturen, plac 162 kroz 1507 m2zajedničko dvorište i dve garaže.... više

100.000€ (1 587 €/m²)

  • 63m²
  • Prizemlje

Prodaje se porodična kuća u Vrnjačkoj Banji kod Akva parka

Širi centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju je prelepa spratna kuća u Vrnjačkoj Banji smeštena kod Akva parka. Ova kuća se prodaje sa svim stvarima i nudi mogućnost priključka... više

150.000€ (681 €/m²)

  • 220m²
  • /3 spratova

KUĆA!

Prnjavor, Sombor

KUĆA! Na prodaju porodična kuća u Prnjavoru, smeštena u mirnoj ulici, idealnoj za život i rad. Kuća je čvrste gradnje, veoma lepo održavana,... više

180.000€ (1 487 €/m²)

  • 121m²
  • .sprat

LUKSUZNA KUĆA

Stapar, Okolina, Sombor

SPUŠTENA CENA!!! Prodaje se kvalitetno izgrađena luksuzna kuća u Staparu. Kuća se nalazi u glavnoj ulici pored glavnog puta Sombor - Odžaci.... više

195.000€ (1 083 €/m²)

  • 180m²
  • .sprat

Četvoroiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 432600€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 3089819 - Uknjižena renovirana spratna kuća na Popovici na placu punom zelenila. U dvorištu je i kvalitetno izgrađena garaža... više

432.600€ (1 966 €/m²)

  • 220m²

Kuća, Pantelejska crkva

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na podaju odlična porodična kuća u naselju Pantelej. Blizu su Pantalejska crkva, novi Somborski Bulevar, prema tehničkim fakultetima, brojni... više

290.000€ (647 €/m²)

  • 448m²
  • 1/2 spratova

Porodična kuća 120m2 - mir, udobnost i blizina grada

Banatsko Novo Selo, Banatsko Novo Selo, Pančevo

Na prodaju je jednoetažna porodična kuća površine 120 m², smeštena na placu od 13 ari, u mirnom delu ulice Partizanske u BANATSKOM NOVOM SELU!... više

68.000€ (566 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje

Šestosobna kuća TEMERIN, 206000€

Temerin, Temerin

Agencijska oznaka 3057037 Uknjižena samostalna kuća, novije gradnje u mirnom delu Temerina. Površina kuće je 240m2, ima dva ulaza, a površina... više

206.000€ (858 €/m²)

  • 240m²

Pećinci, Šimanovci - Milana Ćirkovića, 902m2

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Milana Ćirkovića kuća, 902m2 (terasa 2m2), PR+I+II, CG, klima, internet, parking, garaža 179m2, pomoćne prostorije, struja,... više

450.000€ (498 €/m²)

  • 902m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja, Kuća, Leskovac, Centar

Centar, Leskovac

Odlična porodična kuća u ulici Mostarska br.5, u blizini Doma zdravlja. Nekretnina je useljiva odmah i pogodna je za kupovinu putem kredita.... više

79.000€ (526 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Porodična kuća u Merošini, 315 m2, na placu od 5.227 m2

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju kvalitetno građena i održavana kuća u Merošini, pored puta, prizemlje, sprat i potkrovlje plus pomoćni objekat, ukupne... više

270.000€ (857 €/m²)

  • 315m²
  • Prizemlje

Kuća NOVI SAD, 412000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Uknjizena kuca kvalitetne gradnje ( sendvic zid ) na Novom naselju. P+Pk povrsine 396 m2 sa izdvojenim uknjizenim objektom povrsine 37 m2 u... više

412.000€ (949 €/m²)

  • 434m²