Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1938 oglasa

Na prodaju spratna nedovršena kuća

Senje, Okolina, Ćuprija

Prodaje se nedovršena kuća, smeštena u mirnom i prirodnom okruženju u selu Senje. Površina kuće je 78 m², dok ukupna površina placa iznosi 3,6... više

30.000€ (384 €/m²)

  • 78m²
  • .sprat

Novi Sad, Salajka - Uknjižena, dvojna spratna kuća ID#3000119

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Salajka. Uknjižena, dvojna petosobna spratna kuća u blizini Partizanske i Šajkaške ulice, osnovne i srednje škole, Lidla... Plac je... više

502.125€ (2 575 €/m²)

  • 195m²
  • Prizemlje/2 spratova

KUCA BARAJEVO BARAJEVO 201m2 , 2T , 160000e

Barajevo, Barajevo, Beograd

Prodaja kuće Beograd, BARAJEVO, BARAJEVO, Bagrdanska, UKNJIŽENO kuća u Barajevu kod lidla, bez ulaganja sa garažom 25m2 i pomoćnim objektom... više

160.000€ (796 €/m²)

  • 201m²

Na prodaju porodična kuća 300m2

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju porodićna kuća u mirnom delu naselja 9.Maj, površine 300m2, Pr, 1, Pk. Kuća se nalazi na placu od 4,3ara. Prizemlje kuće kao i prvi... više

217.000€ (723 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

Na prodaju u selu Tešica dve kuće i dva pomoćna objekta na parceli površine

Tešica, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju dve kuće, manja i veća, sa pomoćnim objektima i parcelom površine 653m2. Manja kuća je starije gradnje, kompletno renovirana, izolovana... više

120.000€ (228 €/m²)

  • 525m²
  • Prizemlje

Kuća u Kragujevcu, Pivara - kuća 519 m2, plac 487 m2

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, Pivara, površine 519 m2, plac 487 m2.... više

300.000€ (578 €/m²)

  • 519m²
  • Prizemlje

Kompletno sređena kuća u Vinogradima sa odličnim placem

Vinogradi, Kragujevac, Kragujevac

Kompletno sređena kuća u naselju Vinogradi, sa prelepim prostranim pravougaonim placem površine 12,73 ara. Na prizemnom delu nalazi se prostrani... više

220.000€ (1 317 €/m²)

  • 167m²
  • Prizemlje

Stambeno poslovni objekat, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stambeno poslovni objekat u naselju Donja Vrežina u blizini Svrljižanke. Pogodan je za porodično stanovanje i obavljanje više delatnosti.... više

360.000€ (514 €/m²)

  • 700m²
  • 2.sprat

Vikendica, Delijski Vis, 80 m2

Delijski vis, Palilula, Niš

Na prodaju vikendica na Delijskom Visu na oko 5 km od centra Niša. Vikendica je površine oko 80 m2, prizemlje plus sprat, na placu od 2.068... više

26.000€ (325 €/m²)

  • 80m²
  • 1/1 spratova

Starija kuća za renoviranje

XI Kongres, Paraćin

Prodajemo stariju kuću sa ekonomskim delom dvorišta. Kuća ima upotrebnu dozvolu. Trofazna struja,gradska voda,kanalizacija! Nije fiksna cena. više

35.000€ (384 €/m²)

  • 91m²
  • .sprat

Sopot, Rogača - Milosava Vlajića, 168m2

Rogača, Sopot, Beograd

Sopot, Rogača - Milosava Vlajića kuća, 168m2, terasa, prizemlje, grejanje na čvrsto gorivo, podno grejanje, video nadzor, podrum, parking,... više

399.000€ (2 375 €/m²)

  • 168m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Centar, Trifkovićev trg, 4.0, 110m2, 450000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 130067, struja, kanalizacija, klima, uknjizen, dvoriste/basta. CENTAR - 110 m2 - KUCA LUX NAMESTENA Uknjizeno: 51 m² Potkrovlje:... više

450.000€ (4 090 €/m²)

  • 110m²

Kuća za više članova ili dve porodice u gradu

Levač, Jagodina

Na prodaju kuća sa velikim dvorištem i pomoćnim objektima, idealna za porodičan život sa puno prostora i komfora. Kuća je spratnosti podrum,... više

105.000€ (305 €/m²)

  • 344m²
  • /3 spratova

Beograd, Čukarica - Rušanj, Moravska, odlična kuća sa lepim dvorištem

Rušanj, Beograd

Beograd, Čukarica - Rušanj, Moravska, 237m2, 6.80 ari placa, PR+2+PK, predivan pogled na grad, 4 terase.Na prodaju je porodična kuća u Rušnju... više

160.000€ (675 €/m²)

  • 237m²

Kuća 49 m², 10 ari, Obrenovac, Baljevac – 35 000 €

Baljevac, Obrenovac, Beograd

• U ponudi kuća u Baljevcu, opština Obrenovac, površine 49 m2, na placu od 10,20 ari, u mirnom delu idealna za vikendicu. • Struktura: Kuća... više

35.000€ (714 €/m²)

  • 49m²
  • .sprat

Potpuno nova kuća blizu Jagodine

Kočino selo, Okolina, Jagodina

Na prodaju kuća nedaleko od Jagodine svega 8.5 kilometara U mirnom delu sela sa prelepim pogledom i prirodom u okruženju Put do kuće je... više

60.000€ (397 €/m²)

  • 151m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u centru grada. Odlična investicija za miran i komforan porodični život, kao i adaptaciju mnogobrojnih objekata. Nalazi se na... više

180.000€ (882 €/m²)

  • 204m²
  • Prizemlje

Kuća SREMSKA KAMENICA, 200000€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Uknjizena, spratna dvojna kuca u Sremskoj Kamenici. Cena 200.000e+Agencijska provizija 3%. Kvalitetno gradjen objekat nalazi se na placu od... više

200.000€ (800 €/m²)

  • 250m²