Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1938 oglasa

Sremska Kamenica, Čardak - Porodična kuća ID#3000115

Čardak, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica, Čardak. Porodična kuća sa lepim ozelenjenim dvorištem. Nalazi se na mirnoj lokaciji za stanovanje. Po strukturi trosobna veličine... više

398.600€ (2 952 €/m²)

  • 135m²
  • 1.sprat

Vikendica, Gabrovački put, 23m2.

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju vikendica na Gabrovačkom putu u neposrednoj blizini ugostiteljskog objekta „Bolji život“. Nalazi se u naseljenom delu, okružena prirodom.... više

48.000€ (2 086 €/m²)

  • 23m²
  • Prizemlje

Dve kuće ukupne povrsine 198m2 na placu od 8a u selu Rakitovo

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Glavna kuća je površine 116m2 građena 2000 godine, sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, a na spratu je kupatilo... više

140.000€ (1 206 €/m²)

  • 116m²
  • Prizemlje/1 spratova

Petoiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 257500€

Cardak, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 3089592 - Uknjižena komforna spratna kuća u Sremskoj Kamenici na Čardaku. Na placu od 700 m2 nalaze se još i letnja kuhinja,... više

257.500€ (1 170 €/m²)

  • 220m²

Kuća sa odličnim placem

Ribare, Okolina, Jagodina

Prizemna kuća sa podrumom, upisana na 117 m², nalazi se na placu površine 38 a u Ribaru, u okolini Jagodine. Kuća je starije gradnje, ali je... više

100.000€ (854 €/m²)

  • 117m²
  • Prizemlje

Kuća od 275m2 u centru grada u blizini Oficirskog doma

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju porodična kuća u centru Niša u neposrednoj blizini Oficirskog doma i keja! Kuća je spratna, ukupne površine 275 m2 i sastoji se od... više

330.000€ (1 200 €/m²)

  • 275m²
  • Prizemlje

Raj na Savi - kuća 178 m², 10 ari, Obrenovac, Skela – 150 000 €

Skela, Obrenovac, Beograd

Ukoliko ste zaljubljenik u prirodu i reku Savu, ovo je vasa priča! Na prelepom ograđenom placu koji krase četinari i ostalo ukrasno rastinje... više

150.000€ (842 €/m²)

  • 178m²
  • .sprat

PORODIČNA KUĆA 218m2 NA ODLIČNOJ LOKACIJI U OBRENOVCU - IDEALNA ZA VIŠE POR

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se funkcionalna porodična kuća na 4 ara placa, ukupne površine 218 m², sa čak 3 zasebne stambene jedinice — savršeno za višečlanu porodicu,... više

210.000€ (963 €/m²)

  • 218m²
  • .sprat

Četvorosobna kuća NOVI SAD, 278100€

Telep, Novi Sad

Uknjižena, kompletno renovirana trosobna prizemna kuća na Telepu. Iz hodnika se ide u sve prostorije, prostrano kupatilo,kuhinja sa trpezarijom,... više

278.100€ (3 160 €/m²)

  • 88m²

Na prodaju dve kuće u Ćupriji

Bolnica, Ćuprija

Dve kuće se nalaze na placu površine 5.22 ari. Kuća od 85m2, sastoji se iz hodnika, dve spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije i kupatila... više

148.000€ (688 €/m²)

  • 215m²
  • 1/1 spratova

Petoiposobna kuća NOVI SAD, 412000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089913 - uknjižena, porodična kuća od 360 m2 (plus potkrovlje u sirovom stanju),Kuća se sastoji iz četiri celine i svaka... više

412.000€ (1 144 €/m²)

  • 360m²

Porodična kuća kod Apelacionog suda 312m2

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća sa parcelom površine 252m2, na odličnoj lokaciji, kod apelacionog suda. Objekat je bruto površine u osnovi 104m2,... više

309.000€ (990 €/m²)

  • 312m²
  • Prizemlje

Prodaja, Kuća, Leskovac, Centar

Centar, Leskovac

Odlična porodična kuća u ulici Mostarska br.5, u blizini Doma zdravlja. Nekretnina je useljiva odmah i pogodna je za kupovinu putem kredita.... više

79.000€ (526 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Na prodaju dve kuće sa placem u Jelašnici

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju dve kuće površine 160m2 i 50m2 na placu 460m2 u mirnom delu naselja Jelašnica. Veća kuća se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe,... više

120.000€ (571 €/m²)

  • 210m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju kuća 266m2, Donji Barbeš

Donji Barbeš, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju kuća u selu Donji Barbeš, ukupne površine 266m2. Domaćinstvo se nalazi na par kilometara od Gadžinog Hana, 30km od centra Nisa. Kuća... više

61.800€ (232 €/m²)

  • 266m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju kuća u Gornjoj Sabanti

Gornja Sabanta, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se kuća u Gornjoj Sabanti, kod škole, koja je legalizovana i nalazi se na 51,24 ara placa. Udaljenost od grada je 10 km, a površina... više

44.000€ (346 €/m²)

  • 127m²
  • Prizemlje

Zemun, Kalvarija, Tošin Bunar, Kuća, 500m2, 450000 EUR

Kalvarija, Beograd

Kuća na placu od 6,26 ari u ulici Tošin bunar, neposredno pre Ivićeve ulice, u blizini Zemunske bolnice. Sastoji se iz tri spojena dela, koji... više

450.000€ (900 €/m²)

  • 500m²

Petoiposobna kuća VETERNIK, 226600€

Veternik, Novi Sad

Agencijska oznaka - 3090231 - Uknjižene dve kuće u Veterniku na jednoj parceli. Pogodno za višečlanu porodicu. Starija kuća sastoji od dn. borvka,... više

226.600€ (755 €/m²)

  • 300m²