Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1938 oglasa

Kuća na prodaju

Paraćin

Na prodaju dve legalizovane i uknjizene kuće na parceli,jedna od 230m2, druga od 294m2. Obe kuce zahtevaju ulaganja unutar samog prostora. Odlična... više

80.000€ (160 €/m²)

  • 500m²
  • .sprat

Kuća 40 m² na placu od 11 ari – odlična lokacija, Pambukovica, Ub – 17.0

Pambukovica, Okolina, Ub

Prodaje se ku ća površine 40m² na 10,90ari građevinskog zemljišta, u samom centru sela. Kuća poseduje priključke za struju, gradsku vodu i telefon,... više

17.000€ (425 €/m²)

  • 40m²
  • .sprat

RAJ NA ZEMLJI – 2, 5 HEKTARA ČISTE PRIRODE I POTENCIJALA

Siokovac, Okolina, Jagodina

Idealno za seoski turizam, porodični život, beg u prirodu ili pametnu investiciju! Prodaje se prelepo imanje od više spojenih parcela ukupne... više

80.000€ (1 311 €/m²)

  • 61m²
  • Prizemlje

Mladenovac, Rajkovac - Nemanjina, 240m2

Rajkovac, Mladenovac, Beograd

Mladenovac, Rajkovac - Nemanjina kuća, 240m2, terasa 15m2, SUT+PR+1, EG, telefon, klima, parking, garaža, plac 21,79 ari, struja, voda, asfalt... više

240.000€ (1 000 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje/1 spratova

EKSKLUZIVNA PLANINSKA KUCA NA KOPAONIKU

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

KopArt home je autenticna planinska kuca projektovana I gradjena sa puno paznje, ljubavi i postovanja prema prirodi u kojoj se nalazi. Krov... više

125.000€ (1 250 €/m²)

  • 100m²

Barajevo, Baćevac, Skojevska, Kuća, 168m2, 180000 EUR

Baćevac, Beograd

U mirnom kraju sa puno zelenila, nova prizemna kuća, veoma brzo useljiva. Ostalo je još da se postave podovi, sanitarija i krečenje. Kupljen... više

180.000€ (1 071 €/m²)

  • 168m²

Starija kuća u centru Ćuprije

Centar, Ćuprija

Legalizovana starija kuća u centru Ćuprije na fenomenalnom placu. Površina kuće je 106m2 i smeštena je na placu površine 5.69a. Ukoliko želite... više

90.000€ (849 €/m²)

  • 106m²
  • /1 spratova

Staro autentično Srpsko ognjište sa 4 hektara zemlje u blizini manastira Kale

Županjevac, Okolina, Rekovac

Kuća sa potpuno očuvanom autentičnom strukturom iz 18 veka,očuvanim ognjištem,rekonstrukcija krova uradjena preko cele kuće ,napravljena je... više

28.000€ (350 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća u centralnom delu Batočine pogodna za višečlane porodice

Širi centar, Batočina

Na površini placa od 10 ari, smeštena je kuća od 240 m2 , sa 5 spavaćih soba, dva dnevna boravka, dve trpezarije i kuhinje i dva kupatika ,... više

73.000€ (304 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje/1 spratova

Seosko imanje 117+155 m², 7 ha, Obrenovac, Poljane – 120 000€

Poljane, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju seosko imanje u Poljanama, opština Obrenovac, ukupne površine 7,14 hektara sa stambenim objektom od 117m2 i dodatnim pomoćnim objektima... više

120.000€ (1 025 €/m²)

  • 117m²
  • .sprat

Porodična kuća 144m2, u centru Trupala

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju porodična kuća 144m2, u centru Trupala iza ambulante, u glavnoj ulici na asfaltnom putu. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata na... više

87.000€ (604 €/m²)

  • 144m²
  • Prizemlje

Vrnjačka banja, odlična porodična kuća nove gradnje, 220m2, neposredna bliz

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju novoizgradjena kuća u Vrnjačkoj Banji, naselje Raj, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini novoizgrađenog Aqva parka, iznad... više

270.000€ (1 173 €/m²)

  • 230m²
  • Prizemlje

Kuća 382 m2, 20 ari, Obrenovac, Draževac – 140.000e (NAMEŠTENA)

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju prelepa stambena kuća sve ukupne površine 382 m2 sa 20 ari placa u Draževcu – opština Obrenovac. Nalazi se u veoma lepom i mirnom... više

140.000€ (366 €/m²)

  • 382m²
  • /3 spratova

Vrnjačka Banja, Kuća, Vila 7 apartmana

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju vila u Vrnjačkoj Banji, naselje Raj u neposrednoj blizini novoizgrađenog Aqva parka Raj, na 1 kilometar od "Mosta Ljubavi".... više

705.000€ (2 073 €/m²)

  • 340m²
  • Prizemlje

Kuća u Kragujevcu, naselje Vašarište - površina 89 m2, u osnovi, dva pomoć

Vašarište, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća novije gradnje, komplet sređena i uređena za stanovanje. Površina kuće u osnovi je 89 m2. Kuća je u postupku ozakonjenja. Sastoji... više

250.000€ (2 808 €/m²)

  • 89m²
  • Prizemlje

Spratna kuća, Gornji Komren, 170 m2, 454 m2 placa

Gornji komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju spratna pr i sprat kuća kvalitetne gradnje, u centru Gornjeg Komrena, na placu sa pomoćnim objektom. Prizemlje se sastoji... više

102.000€ (600 €/m²)

  • 170m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća sa prostranim placem

Ćuprija

Na prodaju kuća površine 73m2, legalizovana. Kuća je za adaptaciju ili rušenje ukoliko želite da iskoristite plac koji je odličan za izgradnju... više

40.000€ (547 €/m²)

  • 73m²
  • .sprat

Poslovno-stambeni prostor u Leskovcu, 766m2

Rade Žunić, Leskovac, Leskovac

Prodaje se poslovno-stambeni prostor u Leskovcu, u naselju Rade Žunić. Objekat je u osnovi površine 341m2, spratnosti Po+P+I+Pk i nalazi se... više

450.000€ (587 €/m²)

  • 766m²
  • Prizemlje/2 spratova