Prodaja, mesto nis, opstina pantelej, naselje durlan

Pronađeno 254 oglasa

Na prodaju nov trosoban stan 92m² - Durlan

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju nov prostran trosoban stan u mirnom delu Durlana. Nalazi se na idealnom 1.spratu manje porodicno-stambene zgrade (PR+3). Sastoji... više

140.000€ (1 521 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 92m²
  • 1/3 spratova

Prodaja stana – Durlan (kod TC Roda), novogradnja, 67 m²

Durlan, Pantelej, Niš

U ponudi je trosoban stan površine 67 m², smešten na 4. spratu moderne stambene zgrade u izgradnji, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini... više

138.000€ (2 059 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 4.sprat

Na prodaju jednosoban stan u Durlanu

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju prostran jednosoban stan površine 38,57 m² u naselju Durlan, u neposrednoj blizini durlanske pijace i Osnovne škole „Mika Antić“.... više

75.190€ (1 978 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju jednosoban stan u Durlanu

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju prostran jednosoban stan površine 41,5 m² u naselju Durlan, u neposrednoj blizini durlanske pijace i Osnovne škole „Mika Antić“.... više

80.930€ (1 973 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju 1.5 stan u Durlanu

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u Durlanu, u blizini Knjaževačke ulice, Durlanske pošte i 3 solitera. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade... više

75.000€ (1 875 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 5/5 spratova

NOVOGRADNJA U DURLANU, DVOIPOSOBAN, EG, PDV, PARKING

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar.... više

101.850€ (2 214 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 46m²
  • 2/5 spratova

NOVOGRADNJA U DURLANU, DVOSOBAN, EG, PDV, PARKING

Durlan, Pantelej, Niš

102.610€ (2 230 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 4/5 spratova

NOVOGRADNJA U DURLANU, TROSOBAN, EG, PDV, PARKING

Durlan, Pantelej, Niš

138.210€ (2 229 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 4/5 spratova

NOVOGRADNJA U DURLANU, DVOIPOSOBAN, EG, PDV, PARKING

Durlan, Pantelej, Niš

101.850€ (2 214 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 46m²
  • 3/5 spratova

NOVOGRADNJA U DURLANU, DVOIPOSOBAN, EG, PDV, PARKING

Durlan, Pantelej, Niš

117.800€ (2 222 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 3/5 spratova

Na prodaju jednoiposobni stan 42 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposobni stan 42 m2 na drugom spratu starije zgrade bez lifta. Stan se satoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom... više

78.000€ (1 857 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2.sprat

Kuća u Durlanu, odlična lokacija, kod Nišave, 88 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju kompletno renovirana prizemna kuća na placu od 162 m2 i na odličnoj lokaciji za život ili poslovnu delatnost, blizu... više

152.000€ (1 727 €/m²)

  • 88m²
  • Prizemlje

Poslovni prostor u novogradnji u blizini Rode, 170 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju poslovni prostor u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 170 m2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za razne... više

275.000€ (1 617 €/m²)

  • 170m²
  • Prizemlje/4 spratova

3.0, Durlan

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju veliki trosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini Durlanske pijace,... više

144.200€ (1 567 €/m²)

  • 3 soba
  • 92m²
  • 1.sprat

Novogradnja u blizini Rode, 3.5, 64.31 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 64.31 m2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više

141.500€ (2 210 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 2/4 spratova

Novogradnja u blizini Rode, 4.5, 115 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 115 Mm2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više

253.000€ (2 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 2/4 spratova

Novogradnja u blizini Rode, 2.5, 64.56 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 64.56 m2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više

142.050€ (2 219 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 1/4 spratova

Novogradnja u blizini Rode, 1.5, 47.25 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 47.25 m2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više

103.950€ (2 211 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 4/4 spratova