Za upit novogradnja stanovi Nis pronađeno 268 oglasa

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 69.21m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

124.578€ (1 805 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 3/3 spratova

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 46,27m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i Disa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

83.286€ (1 810 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 51.09m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

91.962€ (1 803 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1/3 spratova

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 40.43m2, prizemlje

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DIS-a. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

72.774€ (1 819 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novogradnja, Dvosoban, Palilula,Parking, PDV, lift

Kalač brdo, Palilula, Niš

Eksluzivna prodaja stana u izgradnji na Paliluli, sa panoramskim pogledom na grad. Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Hotela „Tami residence“... više

77.700€ (1 765 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 1/5 spratova

Novogradnja na Panteleju, 2.5, 61.17 m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 63.18 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom... više

116.890€ (1 855 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 3/5 spratova

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) trosoban, 7

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade, sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

185.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • Prizemlje/4 spratova

Lux novogradnja u srcu Panteleja, 66.91m2, 3.0

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, trosoban stan 66.91m2 u izgradnji,... više

147.202€ (2 230 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 1/4 spratova

Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 49 m2, suteren

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se po projektu u suterenu,... više

100.940€ (2 060 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46,30m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

85.655€ (1 862 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 2/2 spratova

Novogradnja kod Filozofskog – kompletno namešten stan 46m²

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju moderan i funkcionalan stan površine 46m², smešten u kvalitetnoj novogradnji u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Stan je... više

123.000€ (2 673 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 3/7 spratova

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 58.92 m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

142.590€ (2 458 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • Prizemlje/5 spratova