Za upit Nis nekretnine pronađeno 1298 oglasa

Lokal 46m2, na Obilićevom Vencu

Šojka, Medijana, Niš

Na prodaju ulični lokal na Obilićevom Vencu, prizemlje 23m2 i sprat 23m2 površine. Na odličnoj je lokaciji, pa je pogodan za raznorazne delatnosti.... više

100.000€ (2 173 €/m²)

  • 46m²
  • Prizemlje

Plac 3069m2, Pasi Poljana

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Pasi Poljani. Plac je površine 3069m2, sastoji se od tri parcele koje izlaze na poljski put. Plac je poljoprivredno zemiljište.... više

16.500€ (5 €/m²)

  • 3069m²

Plac 583 m2, Gabrovačka reka, ispod Stadiona Mašinac

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju plac 583 m2, ispod Stadiona Mašinac, izlazi na Čemerničku ulicu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, nalazi se u nasaljenom delu,... više

9.745€ (16 €/m²)

  • 583m²

Na prodaju plac u Grabrovcu površine 4739m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac, gradsko građevinsko zemljište površine 4739m2 u Gabrovcu. Mogućnost kupovine i parcele pored površine 2637m2. Privatna svojina... više

48.900€ (10 €/m²)

  • 4739m²

Na prodaju plac Vizantijski bulevar 1420m2

Ćele kula, Medijana, Niš

Na prodaju plac na Vizantijskom bulevaru u blizini restorana “Švajcarija” površine 1420m2. Gradsko gradjevinsko zemljište, privatna svojina... više

450.000€ (316 €/m²)

  • 1420m²

Plac 631m2, Prosek

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju plac 631m2, na početku Proseka, poljoprivredno zemljište. Plac je lepog, pravilnog oblika, izlazi na asfaltni put, u neposrednoj... više

31.500€ (49 €/m²)

  • 631m²

Plac, Prosek, 7,65 ari

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju jako lep plac u selu Prosek, 765m2. U pitanju su 2 spojene parcele, moguća i pojedinačna kupovina. Plac ima priključak za vodu, dok... više

11.500€ (15 €/m²)

  • 765m²

Lokal,Podzemni prolaz

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se lokal u podzemnom prolazu, u neposrednoj blizini Njujorkera, uknjižene površine 8 m2, bez mokrog čvora, od sanitarije poseduje samo... više

14.700€ (1 837 €/m²)

  • 8m²
  • Prizemlje

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 51.09m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

91.962€ (1 803 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1/3 spratova

Novogradnja 2.5, 65.1 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 65.1 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom... više

123.690€ (1 902 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 2/4 spratova

Novogradnja u blizini Rode, 1.5, 47.25 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 47.25 m2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više

103.950€ (2 211 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 4/4 spratova

Lokal, zona 1, 15m2, prvi sprat

Bulevar Nemanjića Zona 1, Medijana, Niš

Na prodaju lokal na Bulevaru, Zona 1. Lokal ima 15m2, praovugaonog obilka, nalazi se na prvom spratu. Sastoji se od višenamske prostorije, poseduje... više

29.990€ (1 999 €/m²)

  • 15m²
  • 1/2 spratova