Za upit Nis nekretnine pronađeno 1298 oglasa

Plac, Niška banja 3727m2

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Niškoj banji, u blizini teniskih terena. Nalazi se u naseljenom delu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, osnovne namene... više

751.000€ (201 €/m²)

  • 3727m²

Plac na Paliluli, 1551 m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Paliluli, 1551 m2. Plac je građevinsko zemljište i nalazi se u višem delu Palilule odakle se pruža lep pogled na grad. Po... više

16.000€ (10 €/m²)

  • 1551m²

Kuća, 600 m2, 8 ari plac, Branko Bjegović

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju lux kuća kvalitetne gradnje u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na idealnoj lokaciji za miran porodični život, nedaleko su OŠ, vrtić.... više

360.000€ (600 €/m²)

  • 600m²
  • Prizemlje/3 spratova

Plac, Donje Međurovo, 11,81ar

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Međurovu, kod Niša. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji. Plac je gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine... više

51.500€ (43 €/m²)

  • 1181m²

Plac u industrijskoj zoni sa Informacijom o lokaciji, Čamurlijski put, 8189m2

Čamurlija, Crveni krst, Niš

Na prodaju veliki plac u građevinskom području u industrijskoj zoni na Čamurlijskom putu. U blizini su priključci za struju i vodu, pored placa... više

982.680€ (120 €/m²)

  • 8189m²

Stan, dvosoban, Rasadnik, Palilula

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan na Paliluli, u blizini pijace, vrtića, pošte, osnovne škole i supermarketa. Odlična investicija kako za život, tako... više

120.000€ (1 967 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 6/7 spratova

KUĆA NA BUBNJU, kod hotela Tami Residence, dvorište 118m2, 186m2

Kalač brdo, Palilula, Niš

Prodaje se polovina porodične kuće na Bubnju, u blizini hotela Tami Residence. Površine 186m2 + garaža i pomoćna prostorija od 51m2. Na placu... više

227.000€ (957 €/m²)

  • 237m²
  • Prizemlje/3 spratova

Dve kuće u zajedničkom dvorištu, Kičevo, 300 m2

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju dve kuće u zajedničkom dvorištu, u blizini OTC-a, na samo 500m od centra grada. Kuće se nalaze na placu površine 254 m2. Starija... više

200.000€ (645 €/m²)

  • 310m²
  • Prizemlje

Prelep troiposoban stan na top lokaciji -kod Narodnog pozorišta, 78m2, 5.sprat

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan komforan stan, u epicentru, na top lokaciji u blizini Narodnog pozorišta i šetačke zone. Izvanredan za izdavanje i porodično... više

150.000€ (1 923 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 78m²
  • 5/5 spratova

Plac, Suvi Do, 2720 m2

Suvi do, Palilula, Niš

Na prodaju plac u naselju Suvi Do. Plac je gradsko građevinsko zemljište i uknjižena površina je 2720m2. Plac se nalazi u naseljenom delu, izlazi... više

50.000€ (18 €/m²)

  • 2720m²

Poslovni prostor 3.0 u centru Niša, 68m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor od 68m2 na izuzetno atraktivnoj lokaciji u strogom centru Niša. Prostor je strukture trosobnog stana, sa izlazom... više

150.000€ (2 205 €/m²)

  • 68m²
  • Prizemlje

Plac 2003m2 , u blizi Čamurliskog puta

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan plac, površine 2003m2, nalazi se u blizini Čamurlijskog puta. Ima prilaz do parcele, u blizini su priključci za struju i... više

50.000€ (24 €/m²)

  • 2003m²