Za upit Nis nekretnine pronađeno 1298 oglasa

Poslovni prostor u novogradnji u blizini Rode, 170 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju poslovni prostor u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 170 m2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za razne... više

275.000€ (1 617 €/m²)

  • 170m²
  • Prizemlje/4 spratova

Na prodaju jednoiposoban stan, 33m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan 33m2, kod Fakulteta zaštite na radu. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom... više

71.000€ (2 151 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 5/6 spratova

Jednosoban stan, 40 m2, na prestižnoj lokaciji

Medicinski fakultet, Medijana, Niš

Stan se nalazi u zgradi na uglu Dragiše Cvetkovića i Sremske ulice, odmah uz park Svetog Save i bulevarske pijace. Svetao. Dvostrano orijentisan... više

57.000€ (1 425 €/m²)

  • 1 soba
  • 40m²
  • 6/6 spratova

Fina porodična kuća 290m2, sa prelepim pogledom, iznad hotela Panorama

Kalač brdo, Palilula, Niš

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli iznad Hotela Panorama lux, udaljena od centra svega oko 2,5km. Nekretnina koja je vredna pažnje,... više

110.000€ (379 €/m²)

  • 290m²
  • 1/1 spratova

Stan u kući 122m2 sa lokalom 20m2 kod Doma zdravlja

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju odličan stan u kući sa lokalom u mirnom kraju, u blizini Doma zdravlja, par minuta od Delta Planeta, Filozofskog fakulteta, centra... više

250.000€ (1 760 €/m²)

  • 4 soba
  • 142m²
  • 1/2 spratova

Plac na prodaju

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Novom Selu. Površina placa je 3117 m2 pravougaonog oblika koji se nalazi do auto puta. Uknjižen, gradsko građevinsko... više

32.000€ (10 €/m²)

  • 3117m²

Na prodaju porodična kuća sa proizvodnom halom u centru Popovca na 6km od cen

Popovac, Crveni krst, Niš

Prodaje se porodična kuća u selu Popovac, od 186m2 uknjižene površine na placu od 1205m2 . Prednji deo dvorišta je namenjeno proizvodnji i prodaji,... više

76.000€ (408 €/m²)

  • 186m²
  • Prizemlje/1 spratova

Poslovni prostor, Pantelej, 87m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju odličan poslovni prostor, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Objekat ima 87m2, novije je gradnje. Nalazi se u prizemlju, moze se... više

85.000€ (977 €/m²)

  • 87m²
  • Prizemlje

Plac u Popovcu, 10a

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Popovcu. Ukupna površina placa je 1031m2, sastoji se od dve parcele. Nalazi se do samog asfaltnog puta, frontalni ulaz je... više

21.500€ (20 €/m²)

  • 1031m²

Odlična garsonjera, 24m2, kod Crkve Sv. Nikola

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju odlična garsonjera na finoj lokaciji blizu Crkve Sv. Nikola i palilulske pijace. U blizini su vrtić, pijaca, autobusko stajalište,... više

45.500€ (1 895 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²
  • 12/12 spratova

Stan u centru grada sa tri spavaće sobe

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je... više

128.900€ (1 718 €/m²)

  • Garsonjera
  • 75m²
  • Prizemlje/5 spratova

Plac za gradnju, radna zona Donje Međurovo, 5496 m2

Mika Protić (KP dom), Palilula, Niš

Na prodaju odlično pozicioniran plac za gradnju pravougaonog oblika 84 m puta 65 m, u radnoj zoni Donje Međurovo na 25 m. od... više

170.000€ (30 €/m²)

  • 5496m²