Za upit Nis nekretnine pronađeno 1302 oglasa

Četvorosoban stan, centar grada

Medijana(Niš), Medijana, Niš

U ponudi prelep luksuzan komforan stan na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini pešačke zone. Nalazi se u jednom od natraženijih delova grada... više

288.400€ (1 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 186m²
  • 1.sprat

NA PRODAJU STANOVI U NOVOGRADNJI- DUVANIŠTE

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju stanovi u novogradnji na idealnoj i traženoj lokaciji u Duvaništu, između Zone 2 (Bulevar Nemanjića) i centra Duvaništa, u ponudi... više

2.400€ (60 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • /4 spratova

Prodaja, Stan, Niš, Medijana, Pravni fakultet

Pravni fakultet, Medijana, Niš

više

226.600€ (2 060 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 110m²
  • 2.sprat

Na prodaju plac, površine 2352m2, Vrtište

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Vrtištu, iznad hotela Nais,u blizini Toponičkog puta kod Milk Hausa. Ukupna površina placa je 2352m2, ulazni front oko 24m,... više

24.000€ (10 €/m²)

  • 2352m²

Odlična ponuda, plac 14,52 ara, Popovac

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan plac u selu Popovac, kod Niša. Nalazi se na kraju sela, na putu prema Trupalu, vikend naselje. Plac je poljoprivredno zemljište,... više

14.500€ (9 €/m²)

  • 1452m²

Na prodaju komforan četvorosoban stan kod Pravnog...

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforan četvorosoban stan kod Pravnog/Ekonomskog fakulteta. Uknjižena površina stana je 109m2, nalazi se na II spratu u zgradi... više

227.000€ (1 973 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 2.sprat

Dvosoban stan kod Pantelejske crkve

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Moderan dvosoban stan u novogradnji – odličan raspored. Na prodaju dvosoban stan površine 50,90 m² (neto sa lodjom), smešten na I, II ili III... više

107.000€ (2 098 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • 2/4 spratova

Na prodaju stan u blizini crkve na Panteleju

Pantelej, Niš

Stan 3 — Dvosoban, 50.90 m² (sa lođom) Sprat: I ili III • Moderna novogradnja • Odličan raspored Predstavljamo komforan dvosoban stan idealno... više

107.000€ (2 098 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 1/3 spratova

Kuća, Staro groblje

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli u neposrednoj blizini Novog Niša, DIFa i fakulteta zaštite na radu, uknjižene površine 88m2 sa pomoćnim objektom,... više

52.000€ (590 €/m²)

  • 88m²
  • Prizemlje

Plac, Pasi Poljana

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Pasi Poljani na dobroj lokaciji u blizini škole. Plac je uknjižen kao gradsko građevinsko zemljište,... više

70.000€ (60 €/m²)

  • 1160m²

3.5, stan duplex u blizini Delta Planet-a, 86m2

Bulevar Nemanjića Zona 1, Medijana, Niš

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, DUPLEX, na početku Bulevara Nemanjića, u blizini marketa LIDL, pijace Boško Buha, Doma zdravlja, Delta... više

140.000€ (1 627 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 10/11 spratova

Lux - novogradnja, četvorosoban stan, 101,26 m2, garaža,parking mesto, Branko

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u modernom porodičnom kompleksu sa ukupno 6 stanova iste strukture, raspoređenih u dve lamele,... više

172.648€ (1 709 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • Prizemlje/3 spratova