Za upit nekretnine sumadija pronađeno 440 oglasa

Plac u Cerovcu kod Kragujevca - površina 16368 m2, poljoprivredno zemljište

Cerovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Cerovcu kod Kragujevca, površine 16368 m2 koji je uknjižen na firmu i u vlasništvu je 1/1. Plac je poljoprivredno zemljište... više

165.000€ (10 €/m²)

  • 16368m²

Prodaje se poljoprivredno zemljište 1. klase u Jovanovcu

Jovanovac, Kragujevac

Prodaje se poljoprivredno zemljište 1. klase površine 269 ari, idealno za sadnju i uzgoj. Parcela se nalazi u Jovanovcu, na 2,5km od TC,, Delta... više

404.100€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poljoprivredno i šumsko zemljište 4,50 ha i građevinsko zemljište 5,00 ari

Centar, Rača, Rača

Na prodaju poljoprivredno i šumsko zemljište u Malom Krčmaru, površine 4,00 ha i parcela 50 ari, na kojoj je građevinsko zemljište 5 ari, po... više

17.000€ (0 €/m²)

  • 45000m²

Na prodaju kuća sa okućnicom u selu Balosave kod Knića

Balosave, Knić, Knić

Na prodaju kuća u Balosavama-Gruža od 70m2 na dva hektara okućnice.Nalazi se 100 metara od glavnog puta za Kraljevo. Asfalt prolazi pored same... više

60.000€ (857 €/m²)

  • 70m²
  • Prizemlje

Novogradnja u centru- Donja Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi su stanovi u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.32... više

91.950€ (2 138 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

Prodaja placa Kragujevac – 1 hektar na ulazu u grad

Jovanovac, Kragujevac

Na prodaju plac površine 1 hektar na ulazu u Kragujevac blizu glavnog puta. Ovakva pozicija predstavlja izuzetnu priliku za investitore koji... više

1.050.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Lokal Mala Vaga

Mala Vaga, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal od 58m2 na Maloj Vagi.Lokal je u objektu stare gradnje pored same ulice, kod ambulante br.2. Za sve informacije i razgledanje... više

40.000€ (689 €/m²)

  • 58m²
  • Prizemlje

Na prodaju imanje u Pajsijeviću

Pajsijević, Knić, Knić

Prodaje se kuća od 160m2 sa okućnicom i imanjem u Pajsijeviću. Kuća i okućnica se nalaze na oko 3,5 hektara zemlje, gde se nalazi kuća, štala,... više

62.000€ (387 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

Plac u Kragujevcu, Male Pčelice, 4072 m2

Male Pčelice, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, naselje Male Pčelice, površine 4072 m2. Četiri parcele, koje čine celinu, su poljoprivredno zemljište sa mogućnošću... više

60.000€ (14 €/m²)

  • 4072m²

Kuća i pomoćni objekat - Kragujevac, naselje Korićani, plac površine 2038 m

Korićani, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Korićani, koja se nalazi na magistralnom putu Kragujevac - Kraljevo. Kuća je novije gradnje, urađena je... više

350.000€ (3 608 €/m²)

  • 97m²
  • Prizemlje

Kragujevac, Denino brdo - 544 m2, gradsko građevinsko zemljište

Denino Brdo, Kragujevac, Kragujevac

Građevinsko zemljište, površine 544 m2, parcela uknjižena, vlasnik 1/1. Nalazi se u naselju Denino brdo, u mirnoj ulici, nedaleko od crkve,... više

52.000€ (95 €/m²)

  • 544m²

Vikend kuća u Konjuši

Konjuša, Knić, Knić

Na prodaju vikend kuća površine 80 m2, na 33 ari placa ispod planine Tipac po ceni od 38. 000 eura. Nalazi se u selu Konjuša,opština Knić,... više

38.000€ (475 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje