Za upit nekretnine sumadija pronađeno 440 oglasa

Prodaje se lokal na Maloj Vagi

Mala vaga, Kragujevac

Na prodaju poslovni prostor u naselju Mala Vaga. Površina lokala je 42m2 i poseduje izlog i ostavu. Lokal se već dugi niz godina uspešno izdaje... više

63.000€ (1 500 €/m²)

  • 42m²
  • .sprat

Prodaje se plac u Petrovcu

Petrovac, Kragujevac

Prodaje se građevinsko zemljište površine 6,5a na izuzetnoj lokaciji u naselju Petrovac. Ova lokacija pruža savršen balans između prirodnog... više

23.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaje se kuća u Sušici na odlicnoj lokaciji na placu 3.2 ari , 650 m²

Sušica, Kragujevac

Prodaje se prostrana kuća kao stambena zgrada sa vise jedinica, površine 650 m² na odličnoj lokaciji u naselju Šušica, na placu od 3,5 ara.... više

250.000€ (384 €/m²)

  • 650m²
  • /2 spratova

Prodaje se plac u Petrovcu

Petrovac, Kragujevac

Prodaju se dva građevinska placa na izuzetnoj lokaciji u naselju Petrovac. Ova lokacija pruža savršen balans između prirodnog okruženja i blizine... više

45.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

NA PRODAJU – SMART Porodična kuća u Kragujevcu (Beloševac)

Beloševac, Kragujevac

Prodaje se Smart moderna porodična kuća bruto površine 122 m², smeštena na placu od 5 ari, u mirnom delu naselja Beloševac. Objekat je novije... više

110.000€ (901 €/m²)

  • 122m²
  • .sprat

Plac u Kragujevcu, 90,02 ara

Jovanovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, koji se nalazi na putu za Jovanovac, površine 90,02 ara. Izvršena je prenamena zemljišta, a blizina grada i saobraćajnica... više

560.000€ (62 €/m²)

  • 9000m²

Prodaje se plac u Ravnom Gaju

Knić, Knić, Knić

Prodaje se plac u Ravnom Gaju površine 1,2 hektara po ceni od 40 000 eura. Plac se nalazi na glavnom putu,na građevinskom zemljištu. Ovo je... više

40.000€ (3 €/m²)

  • 12673m²

Poslovni prostor u Kragujevcu, Veliki park - suteren 25 m2

Veliki Park, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju poslovni prostor u Kragujevcu, u blizini Velikog parka, u stambeno poslovnoj zgradi. Suteren. Površina je 25 m2. Opremljen, odmah... više

38.500€ (1 540 €/m²)

  • 25m²
  • Prizemlje

Plac u Maršiću od 14,70 ari

Maršić, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Maršiću od 14,70 ari. Zemljište je gradsko građevinsko, a po kulturi njiva. Parcela je tamponirana i nasuta. Kanalizacija... više

61.800€ (42 €/m²)

  • 1470m²

Kuća u Malim Pčelicama

Male Pčelice, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća sa okućnicom od 100 m2 na 5,5 ari placa. Kuća se nalazi u mirnom delu naselja, u blizini autobuskog stajališta i marketa. Teren... više

105.000€ (1 050 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Plac u Goločelu, kod Kragujevca - površina 5932 m2, poljoprivredno zemljište

Goločelo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u naselju Goloćelo, kod Kragujevca, poljoprivredno zemljište, ali postoji mogućnost prenamene i dozvoljena je izgradnja. Blizina... više

9.000€ (1 €/m²)

  • 5932m²

Lokal u centru kragujevca, 79m2,

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kompletno sređen poslovni prostor u centru Kragujevca, površine 79 m2, koji se nalazi u sklopu stambeno poslovne zgrade. Pogodan... više

108.500€ (1 373 €/m²)

  • 79m²
  • Prizemlje