Za upit nekretnine sumadija pronađeno 440 oglasa

Kuća na parceli od 10 hektara zemlje u okolini Batočine

Gradac, Okolina, Batočina

Kuća se nalazi na 2 kilometra od naplatne rampe autoputa Beograd Niš u Centralnom delu Srbije. Kuća je novoizgradjena zavrsena 95 %, sve je... više

180.000€ (1 500 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje/1 spratova

Parcele u Jovanovcu 46,55 ari

Jovanovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju zemljište u Jovanovcu pored auto puta. Zemljište je poljoprivredno, po kulturi njive druge klase. Polovina zemljišta se nalazi sa... više

81.500€ (17 €/m²)

  • 4655m²

Na prodaju plac- Petrovac

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela u Petrovcu od 7744 m2 . Nalazi se na potesu Gaj,vodi se kao poljoprivredno zemljište, njiva 3.klase.U neposrednoj blizini... više

39.000€ (5 €/m²)

  • 7744m²

Prodaja placa Kragujevac – Šumarice

Šumarice, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, u naselju Šumarice, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini jezera. Plac je površine 22 ara i predstavlja... više

32.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac na prodaju u Dragobraca 42ara

Dragobraća, Kragujevac

Plac na prodaju u Dragobraći, Kragujevac, površine 42 ara. Nalazi se u neposrednoj blizini Severne obilaznice i priključnih saobraćajnica,... više

90.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovni prostor na Vasaristu 31.7m2

Vašarište, Kragujevac

Prodaje se svestran poslovni prostor površine 31,07 m², smješten u prizemlju modernog stambeno-poslovnog objekta. Lokal je idealan za investiciju... više

44.999€ (1 451 €/m²)

  • 31m²
  • Prizemlje

Prodaja trosobnog stana u Kragujevcu – centar grada

Centar, Kragujevac

Prodaja trosobnog stana u Kragujevcu, na izuzetnoj lokaciji u centru grada, u blizini opštine, jezera Bubanj i autobuske stanice. U neposrednoj... više

115.500€ (1 833 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 63m²
  • 6/13 spratova

Kuća sa dva ulaza u Koricanima, 191 m2 na 9,1 ari placa

Korićani, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju odmah useljiva kuća u Korićanima površine 191 m2 na 9,1 ari. Kuća se nalazi u naselju Korićani, nedaleko od glavnog puta, ima dva... više

139.000€ (727 €/m²)

  • 191m²
  • Prizemlje/3 spratova

Plac u Korićanima, 15 ari

Korićani, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Korićanima, površine 15,02 ara. Plac je građevinsko zemljište na 200m od magistralnog puta, ima gradska voda i kanalizacija.... više

78.000€ (51 €/m²)

  • 1502m²

Na prodaju poljoprivredno I šumsko zemljište - Trmbas

Trmbas, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju poljoprivredno , obradivo zemljište, površine 1,32 hektara kao i šumsko zemljište površine 31,38 ari po ceni od 16500 eura.... više

16.500€ (0 €/m²)

  • 19372m²

Plac u naselju Petrovac, 58 ari

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Petrovcu od 57,69 ari. Plac se nalazi u naselju Petrovac , građevinsko je zemljište. Sa placa je prelep pogled na ceo... više

114.000€ (19 €/m²)

  • 5769m²

Na prodaju plac kod Zastavine ambulante od 23 ara

Stara Zvezda, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac od 23,24 ara u blizini Zastavine ambulante sa gornje strane Lepenice u naselju. Zemljište je gradsko građevinsko, može da se... više

100.000€ (43 €/m²)

  • 2324m²