Za upit nekretnine sumadija pronađeno 440 oglasa

Dvosoban stan 63 m², Aerodrom, Kragujevac, 5/5, 1 kupatilo

Aerodrom, Kragujevac

Renoviran i namešten stan površine 63 m², nalazi se na 5. spratu zgrade sa 5 spratova u naselju Aerodrom, u Kragujevcu. Stan je uknjižen i ima... više

94.500€ (1 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 5/5 spratova

Prodaje se stan – Naselje Aerodrom, Kragujevac | 63 m²

Aerodrom, Kragujevac

Na prodaju komforan i svetao stan u mirnom i uređenom delu naselja Aerodrom. Stan ima ukupnu površinu 63 m² i idealan je za porodično stanovanje... više

97.500€ (1 547 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 63m²
  • 5/5 spratova

Žunje kod Knića, blizina Gružanskog jezera - površina 982 m2, poljoprivred

Žunje, Knić, Knić

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera (restorana La Terrasse), koji je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću... više

11.000€ (11 €/m²)

  • 982m²

Dvosoban stan 45m² Bubanj – namešten, prvi sprat, uknjižen

Bubanj, Kragujevac

Na prodaju kompletno renoviran stan u naselju Bubanj, u mirnom i traženom delu grada. Stan ima 45 m² i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade,... više

88.000€ (1 955 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 1/5 spratova

Na prodaju namešten stan u naselju Erdoglija, Kragujevac – 49 m² + terasa 1

Erdoglija, Kragujevac

Na prodaju funkcionalan i svetao stan u naselju Erdoglija. Stan ima 49 m² stambenog prostora i prostranu terasu od 16 m², koja predstavlja veliku... više

78.000€ (1 591 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 5/5 spratova

Građevinsko zermljište u Poskuricama.

Poskurice, Kragujevac, Kragujevac

Građevinsko zemljište u Poskuricama, na samom početku naselja, u ukupnoj površini od 1,56 ha. Moguće je kupiti i delove parcele po ceni od 850... više

128.500€ (8 €/m²)

  • 15612m²

Na prodaju plac - Poskurički put

Poskurice, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac od 12,29 ari na Poskuričkom putu, pored samog asfalta. Zemljište je gradsko građevinsko, može da se gradi na njemu, a ima i... više

50.000€ (40 €/m²)

  • 1229m²

Na prodaju stan u centru Kragujevca – kompletno renoviran, bez ulaganja

Centar, Kragujevac

U ponudi je svetao i funkcionalan stan u samom centru Kragujevca, sa pogledom na glavnu ulicu. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom,... više

135.000€ (2 045 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 2/5 spratova

Plac u Kragujevcu - Korićani, 4549 m2, gradsko građevinsko zemljište

Korićani, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju gradsko građevinsko zemljište u Kragujevcu, naselje Korićani, površine 4549 m2.... više

51.500€ (11 €/m²)

  • 4549m²

Lokal u strogom centru grada

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal u strogom centru grada od 40 m2 za 206.000 e. Ugostiteljski lokal koji radi dugo godina na ekstra lokaciji u blizini starog... više

206.000€ (5 150 €/m²)

  • 40m²
  • Prizemlje

Kuća u Kragujevcu, centar - kuća 166 m2, podrum 100 m2, lokal 30 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, centar, sa zabeležbom svojstva kulturnog dobra, površine 166 m2 (sprat na kome se nalazi osam prostorija), podrum,... više

220.000€ (743 €/m²)

  • 296m²
  • 1/1 spratova

PRODAJA GRAĐEVINSKOG ZEMLJIŠTA – DRENOVAČKI PUT, KRAGUJEVAC – 106 ARI, O

Dragobraća, Kragujevac

Prodaje se parcela na Drenovačkom putu u Kragujevcu, na samo 100 metara od pristupne saobraćajnice planirane trase severne obilaznice, čiji... više

530.000€ (50 €/m²)

  • 10600m²