Za upit nekretnine sumadija pronađeno 440 oglasa

Plac na Gružanskom jezeru

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru, Knićanska strana od 3 ara za 10.000 e. Plac je P7. Plac se nalazi na 150 m od obale. Prelep kraj i prelep... više

10.000€ (33 €/m²)

  • 300m²

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Čumiću

Čumić, Okolina, Kragujevac

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 81,99 ari, idealno za sadnju i uzgoj. Njiva se nalazi u Čumiću na 20ak km od Kragujevca, sa dobrom... više

49.194€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac na Gružanskom jezeru

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru, Knićanska strana od 3 ara za 10.000 e. Plac je P2. Plac se nalazi na 150 m od obale. Prelep kraj i prelep... više

10.000€ (33 €/m²)

  • 300m²

Prodaja trosobnog stana u Kragujevcu – nov, neuseljavan stan od 72m² na atra

Bubanj, Kragujevac

Prodaja trosobnog stana u Kragujevcu, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, u blizini fakulteta, srednjih škola i Palate pravde. Stan... više

134.000€ (1 861 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 8/8 spratova

Na prodaju duplex u naselju Bubanj

Bubanj, Kragujevac

Prodaje se moderan i funkcionalan dvoiposoban duplex u naselju Bubanj. Prizemlje duplexa se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,... više

94.000€ (1 880 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • 5/5 spratova

Prodaja placa sa započetom halom u Kragujevcu – 80 ari, poslovni prostor, od

Aerodrom, Kragujevac

Na prodaju plac površine 80 ari na atraktivnoj poslovnoj lokaciji u Kragujevcu, u neposrednoj blizini značajnih infrastrukturnih i tehnoloških... više

950.000€ (118 €/m²)

  • 8000m²

Lokal u centru Kragujevca, 17 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal u centru Kragujevca, površine 17 m2. Lokal je renoviran, odmah spreman za rad. Uknjžen je, pogodan je za rezne delatnosti a... više

66.000€ (3 882 €/m²)

  • 17m²
  • Prizemlje

Žunje kod Knića, blizina Gružanskog jezera - površina 663 m2, poljoprivred

Žunje, Knić, Knić

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera (restoran La Terrasse), koji je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću... više

8.000€ (12 €/m²)

  • 663m²

Mrčajevci, 2 kuće sa lokalom i placem

Mrčajevci, Čačak, Čačak

Na prodaju domaćinstvo u Mrčajevcima na samoj Ibarskoj magistrali. Odlična investicija za neki porodični biznis. Na placu od 1862 m2 nalaze... više

290.000€ (805 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

Prodaje se stan u Erdogliji od 75m2

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

Stan se nalazi u naselju Erdoglija, u neposrednoj blizini Šumarica. Kvadratura stana je 75m2+terasa od 10m2, nalazi se na četvrtom spratu, renoviran... više

110.000€ (1 466 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 4/4 spratova

Gradska lokacija, Bresnica, -, Kuća, 322m2, 298000 EUR

Bresnica, Kragujevac

Kuća se nalazi u naselju Bresnica, miran deo grada, 10 minuta do centra grada, na parceli od 4a. Struktura kuće: prizemlje, sprat i visoko potkrovlje.... više

298.000€ (925 €/m²)

  • 322m²

NA PRODAJU PARCELA U JOVANOVCU 1,12 hek.

Jovanovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela u Jovanovcu, pored puta, 11217m2, ograđeno, građevinsko zemljište. Plac je ravan i pogodan za gradnju. Parcela se nalazi... više

360.500€ (32 €/m²)

  • 11217m²