Za upit nekretnine sumadija pronađeno 439 oglasa

Kuća na Deninom Brdu

Denino Brdo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća na Deninom Brdu. Kuća ima 200 m2 i 103 m2 pomoćnog objekta. Kuća ima dve etaže i suteren u kome se nalazi kotlarnica .U prizemlju... više

165.000€ (825 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Grosnica, kuća 400 m2

Grošnica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u sivoj gradnji od 400 m2 u Grošnici na 10 ari placa. Kuća je planirana da bude u tri etaže po 100m2, svaka etaža sa zasebnim... više

145.000€ (362 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje

Plac u Guncatima kod Knića -1 ha i 60 ari

Guncati, Knić, Knić

Na prodaju plac u GUNCATIMA kod Knića, ukupne površine 1 HA I 60 ARI po ceni od 39.000 eura.... više

39.000€ (2 €/m²)

  • 16000m²

Rača, naselje Vinogradi, kuća 135 m2, pomoćni objekat 170 m2, plac 317 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju kuća u Rači, naselje Vinogradi, površine 135 m2 i pomoćni objekat, površine 90 m2, na placu površine 317 m2.... više

57.000€ (300 €/m²)

  • 190m²
  • Prizemlje

Parcela u Kormanu 31,26 ari

Korman, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju zemljište u Kormanu - Korman polje. Zemljište je njiva druge klase u građevinskom području. Na parceli nema struja i voda.Prilaz... više

17.000€ (5 €/m²)

  • 3126m²

Plac u Kragujevcu, vikend naselje Resnik -2024 m2

Resnik, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, vikend naselje Resnik, površine 2024 m2 po ceni od 9.000 eura. Plac je u blizini puta Kragujevac Rača, do placa... više

9.000€ (4 €/m²)

  • 2024m²

Odlična parcela u Žunju

Žunje, Knić, Knić

Na prodaju prelepa parcela u selu Žunje opština Knić od 1,01 ha za 115.000 e. Parcela se nalazi u prelepoj prirodi u zaseoku neposedno pored... više

115.000€ (11 €/m²)

  • 10196m²

Seosko gazdinstvo, Kragujevac, Velike Pčelice

Velike Pčelice, Okolina, Kragujevac

Nudimo Vam prelepo Seosko gazdinstvo u Kragujevcu, naselje Velike Pčelice sa redovnim turističkim aranžmanima, izgrađenom prepoznatljivošću... više

350.000€ (1 535 €/m²)

  • 228m²
  • Prizemlje

Plac u Vinogradima 25 ari

Vinogradi, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Vinogradima od 24,65 ari na potezu Desankin venac. Pogodno za gradnju, plac je građevinsko zemljište po kulturi voćnjak... više

100.000€ (40 €/m²)

  • 2465m²

Plac na Gružanskom jezeru

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru, Knićanska strana od 3 ara za 10.000 e. Plac je P3. Plac se nalazi na 150 m od obale. Prelep kraj i prelep... više

10.000€ (33 €/m²)

  • 300m²

Izuzetna nekretnina na magistralnom putu - kuća u naselju Korićani

Korićani, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju izuzetno kvalitetno građena kuća sa kamenom fasadom, u naselju Korićani, u Kragujevcu. Površine kuće je 226 m2, a u sklopu kuće su... više

105.000€ (464 €/m²)

  • 226m²
  • Prizemlje

prodaja placa u Grošnici

Grošnica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela od 7,20 ari u naselju Grošnica. Plac je poljoprivredno zemljište, po kulturi njiva pete klase. Pogodno za gradnju kuće ili... više

15.000€ (20 €/m²)

  • 720m²