Za upit nekretnine sumadija pronađeno 467 oglasa

Kuća u Kragujevcu, naselje Erdeč - prizemna 93 m2

Erdeč, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u naselju Erdeč, u Kragujevcu, površine je 93 m2, u postupku legalizacije. Vlasnik 1/1. Od prostorija pored nezastakljene verande,... više

45.000€ (483 €/m²)

  • 93m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća 76 m² , Pivara, Kragujevac

Pivara, Kragujevac

Na prodaju kuća na Pivari u Kragujevcu, sa dvorištem i ukupnom površinom placa od 1.8 ari. Kuća ima 76 m² i sastoji se od verande, hodnika,... više

109.000€ (1 434 €/m²)

  • 76m²
  • .sprat

Kuća u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, 63 m2, plac 162 kroz 1507 m2

Mala Vaga, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 63 m2, plus suturen, plac 162 kroz 1507 m2zajedničko dvorište i dve garaže.... više

120.000€ (1 904 €/m²)

  • 63m²
  • Prizemlje

Kuća u Kragujevcu, osnova 94 m2, plac 4,27 ara

Erdeč, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine u osnovi 94 m2.... više

165.000€ (1 755 €/m²)

  • 94m²
  • Prizemlje

Plac u Vinogradima 97ari

Vinogradi, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se plac građevinsko zemljišteu Vinogradima 97 ari. Plac je na odličnoj lokaciji. Pogodan je za sve vrste gradnje hale, poslovne prostore... više

300.000€ (30 €/m²)

  • 9695m²

Rača, naselje Vinogradi, kuća 135 m2, pomoćni objekat 170 m2, plac 317 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju kuća u Rači, naselje Vinogradi, površine 135 m2 i pomoćni objekat, površine 90 m2, na placu površine 317 m2.... više

57.000€ (300 €/m²)

  • 190m²
  • Prizemlje

Plac u Ravnom gaju

Vučkovica, Knić, Knić

Plac se nalazi na glavnom magistralnom putu ka Čačku i Kraljevu, pogodan za sve vrste gradnje. Nalazi se u građevinskom području. Front do ulice... više

53.600€ (7 €/m²)

  • 6759m²

Dve kuće u Kragujevcu, naselje Erdeč, 340 m2 i 105 m2, plac 1042 m2

Erdeč, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine 340 m2, stan 106 m2, stan 112 m2, garaža 101 m2, kuća 105 m2, pomoćni objekat 40m2,... više

260.000€ (641 €/m²)

  • 405m²
  • Prizemlje

Kuća na parceli od 10 hektara zemlje u okolini Batočine

Gradac, Okolina, Batočina

Kuća se nalazi na 2 kilometra od naplatne rampe autoputa Beograd Niš u Centralnom delu Srbije. Kuća je novoizgradjena zavrsena 95 %, sve je... više

180.000€ (1 500 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća u Kragujevcu, Pivara - kuća 519 m2, plac 487 m2

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, Pivara, površine 519 m2, plac 487 m2.... više

355.000€ (684 €/m²)

  • 519m²
  • Prizemlje

Stambeno poslovna zgrada, Vučić kod Rače - 184 m2, plac 605 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju stambeno poslovna zgrada, površine u osnovi 184 m2, na placu površine 605 m2. Stambeno poslovni objekat se nalazi na regionalnom... više

60.000€ (326 €/m²)

  • 184m²
  • Prizemlje

Lokal u centru 21m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal u centru od 21 m2. Lokal je bio izdat duži vremenski period, na odličnoj je lokaciji, u jednoj od najprometnijih ulica u... više

75.000€ (3 571 €/m²)

  • 21m²
  • Prizemlje