Za upit nekretnine Novi Sad pronađeno 2067 oglasa

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101536 - CENA je 140 000 plus agencijska provizija od 3%. Uknjižen dvoiposoban stan na Novoj Detelinari. Stan se sastoji... više

140.000€ (2 592 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 3/7 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 190000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Dva stana u jednom.Nova Detelinara, useljivo, uknjižen. Agencijska oznaka 1101474 . CENA STANA JE 190000E+3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje... više

190.000€ (2 835 €/m²)

  • 2 soba
  • 67m²
  • 1/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 297500€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu+++Agencijska oznaka stana 1100352 CENA... više

297.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 2/3 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 220000€

Liman 1, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100618. Cena 215.000 EUR+ 3% agencijske provizije... Liman I, četvorosoban stan s predivnim pogledom na traženoj lokaciji... više

220.000€ (3 055 €/m²)

  • 4 soba
  • 72m²
  • 15/17 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 170000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana: 1100693, CENA: 170.000 + 3%. agencijske provizije. Potpuno renoviran, odmah useljiv, veoma svetao i udoban dvosoban... više

170.000€ (3 035 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 2/6 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Stanica, Novi Sad

AGENCIJSKA OZNAKA STANA 1100856. CENA stana 150 000e + 3% agencijske provizije. Oglašavamo prodaju 2.5 stana u Gagarinovoj ulici, blizina glavne... više

150.000€ (2 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 6/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 130000€

Adice, Novi Sad

ADICE -TROSOBAN STAN. Agencijska oznaka 1064119. CENA 130.000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se trosoban stan u prizemlju manje zgrade... više

130.000€ (2 241 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • Prizemlje/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 215000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Nova Detelinara, trosoban, 82m2 u blizini Sajma, odličan raspored! Agencijska oznaka 1100969 CENA STANA JE 215000E + 3%AGENCIJSKA PROVIZIJA... više

215.000€ (2 621 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 6/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 77250€

Grbavica, Novi Sad

Grbavica , mali prizemni stan , uknjizen. Agencijska oznaka 1098096. Prodaje se stan u dvorištu zgrade na Grbavici. Stan je pretvoren od garaze... više

77.250€ (2 340 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Prizemlje/3 spratova

Trosoban stan PETROVARADIN, 153300€

Gradic, Novi Sad

Gradić Petrovaradin, deo kuće , sa garsonjerom .Agencijska oznaka 1098745. Prodaje se deo kuće u samom gradiću . Sastoji se od stana na sprati... više

153.300€ (2 100 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1/1 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 250000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana je 1098208. CENA STANA JE 250000E +3% AGENCIJSAK PROVIZIJA.. Novi Sad – grbavica/Futoška ulica. Duplex – neobičan stan... više

250.000€ (1 953 €/m²)

  • 4 soba
  • 128m²
  • 3/3 spratova

Trosoban stan VETERNIK, 144200€

Veternik, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1099929 - Uknjižen trosoban stan u Veterniku. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka, dve velike spavaće sobe, odvojene... više

144.200€ (1 657 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • Prizemlje/2 spratova