Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 9989 oglasa

Novi Sad, Telep, , 3.0, 51m2, 142800EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 116221, I/III, terasa. Prodaje se stan, 51m2, na Telepu, sa pogledom na Frusku goru. Izgradjen i useljiv. Na juznoj strani. Osuncan... više

142.800€ (2 800 €/m²)

  • 3 soba
  • 51m²
  • 1/3 spratova

Grocka, Leštane, Dusana Petrovica Saneta, 1.0, 30m2, 51000EUR

Leštane, Beograd

Agencijski ID: 116260, PR/II, terasa, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Stanovi na odlicnoj... više

51.000€ (1 700 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²

Valjevo, Divčibare, , 1.5, 40m2, 80000EUR

Valjevo

Agencijski ID: 115236, PR/III, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, dvoriste/basta. Sve etaze u objektu su resene kao stambene osim... više

80.000€ (2 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

Novi Sad, Liman 1, Vladislava Kaćanskog, 3.0, 78m2, 257800EUR

Liman 1, Novi Sad

Agencijski ID: 116218, VPR/, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen. Prodaje se stan, 78m2, na Limanu I, blizu Studenskog grada i mnogih fakulteta.... više

257.800€ (3 305 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²

Valjevo, Divčibare, , 1.5, 50m2, 100000EUR

Valjevo

Agencijski ID: 115235, PK/, klima, nov luks, novogradnja, parking, dvoriste/basta. Stan sa galerijom. Sve etaze u objektu su resene kao stambene... više

100.000€ (2 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²

Novi Sad, Liman 4, Banović Strahinje, 3.0, 69m2, 230000EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 116127, VII/, klima, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju stan na Limanu IV, 69m2 + terasa, uknjizen 1/1 bez tereta. Stan je u... više

230.000€ (3 333 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 7.sprat

Rakovica, Petlovo brdo, Đuje i Dragoljuba, 1.5, 35m2, 90000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 116278, IV/IV, dupleks, telefon, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Fino sredjen jednoiposoban... više

90.000€ (2 571 €/m²)

  • 2 soba
  • 35m²
  • 4/4 spratova

Stari grad, Centar, Nušićeva, 4.0, 600m2, 2340000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 115700, V/VIII, lift, salonski, uknjizen. Retko u ponudi, 5,6,7 i 8i sprat ukupno 600m2 u centru Beograda. Prostor je u sivoj... više

2.340.000€ (3 900 €/m²)

  • 600m²
  • 5/8 spratova

Čukarica, Ada Ciganlija, Čukarički rukavac, 3.0, 150m2, 47500EUR

Čukarička Padina, Beograd

Agencijski ID: 115907, PR/PR, pomocni objekti(1), klima, terasa, izvorno stanje, montazni, fasada dobra, parking, ugostiteljski objekat. Vise... više

47.500€ (316 €/m²)

  • 150m²

Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 1.5, 38m2, 112500EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 115818, II/II, telefon, uknjizen, nov, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova. Prodaje se jednoiposoban stan od 38m2, drugi... više

112.500€ (2 960 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 2/2 spratova

Čukarica, Železnik, Stevana Filipovića, 15a, 36000EUR

Železnik, Beograd

Agencijski ID: 115173, uknjizen, plac. gradsko gradjevinsko zemljiste, predvidjeno za postavljanje sportskih balona, pokretnih svecanih hala... više

36.000€ (24 €/m²)

  • 1500m²

Palilula, Karaburma, Danteova, 3.0, 48m2, 169000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 116133, III/V, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, stambena zgrada. Stan je kompletno... više

169.000€ (3 520 €/m²)

  • 3 soba
  • 48m²
  • 3/5 spratova