Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 10000 oglasa

Bukovac - Dve kuće sa baštom ID#3000060

Bukovac, Petrovaradin, Novi Sad

Bukovac - dve porodične kuće koje se nalaze u centru sela sa velikom baštom. U neposrednoj blizini mesne zajednice, osnovne škole, trgovinske... više

143.940€ (719 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Centar - Kompletno renoviran jednosoban stan ID#1000915

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Vladike Platona. Odličan, kompletno renoviran jednosoban stan kod Izvršnog veća i gimnazije, nadomak pešačke zone, nekoliko... više

118.150€ (3 193 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Centar - Odličan stan ID#1001047

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Svetozara Miletića. Izdvajamo iz ponude odličan stan kako za stanovanje tako i za investiciju. Ovaj stembeni prostor... više

258.000€ (3 909 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 1.sprat

Zlatibor - Nov penthaus sa velikom terasom ID#1001056

Centar, Zlatibor, Zlatibor

Zlatibor - kupovina direktno od investitora. Zlatibor je planina izuzetne lepote, oaza mira i odmora. Netaknuta priroda, zdrav vazduh, jaki... više

710.500€ (2 291 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 310m²
  • 8/8 spratova

Novi Sad, Centar - Renoviran jednoiposoban stan ID#1001064

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Miroslava Antića. Predstavljamo kompletno renoviran, po strukturi jednoiposoban stan opremljen novim nameštajem. Pozicioniran... više

113.300€ (4 196 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 27m²
  • Prizemlje

Petrovaradin, Blok vila - Porodična petosobna kuća ID#3000117

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin - Blok vila. Predstavljamo odličnu, novu, porodičnu kuću smeštenu u mirnom delu Petrovaradina, okruženu zelenilom i prelepim, otvorenim... više

535.000€ (1 981 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Klisa - Plac ID#7000082

Klisa, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Klisa, ulica Majke Jugovića. Plac u građevinskom području, kultura njiva 2.klase. Veličina placa 608m2. Infrastruktura u neposrednoj... više

61.800€ (101 €/m²)

  • 608m²

Novi Sad, Adice - Uknjižena garsonjera ID#1001148

Adice, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adice, ulica Desanke Maksimović. Uknjižena, kompletno nameštena garsonjera. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa kuhinjom... više

88.580€ (2 952 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Socijalno - Jednoiposoban stan ID#1001163

Socijalno, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Socijalno, ulica Vojvode Šupljikca. Izdvajamo iz ponude jednoiposoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj lokaciji za stanovanje.... više

139.050€ (3 862 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Veternik - Dvoiposoban stan u izgradnji ID#1001147

Veternik, Novi Sad, Novi Sad

Veternik. Izdvajamo iz ponude dvoiposoban stan u izgradnji u manjem stambenom kompleksu. Pozicioniran na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje.... više

97.850€ (2 329 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 42m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Liman I - Uknjižen dvosoban stan ID#1001167

Liman I, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman I, ulica Jirečekova. Predstavljamo uknjižen, održavan, po strukturi dvosoban stan na jednoj od najlepših i najatraktivnijih... više

170.000€ (2 741 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 4/6 spratova

Novi Sad, Podbara - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001174

Podbara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Podbara, ulica Jug Bogdana. Uknjižen jednoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada, Temerinske pijace i Osnovne škole ´Ivan... više

71.070€ (2 450 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 2/3 spratova