Za upit nekretnine na prodaju Nis pronađeno 1294 oglasa

Na prodaju plac u blizini Novog groblja, 1728m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju plac u blizini Novog groblja, površine 1728 m2. Plac je gradsko građevinsko zemljište. Uknjižen, čisto vlasništvo , privatna svojina... više

18.000€ (10 €/m²)

  • 1728m²

Plac, Građevinsko zemljište, Medoševac, 722 m2

Medoševac, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Medoševcu, 722 m2. Plac se nalazi na glavnom putu, sa izlazom na njega. Građevinsko je zemljište i postoji mogućnost priključka... više

16.000€ (22 €/m²)

  • 722m²

Kuća od 275m2 u centru grada u blizini Oficirskog doma

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju porodična kuća u centru Niša u neposrednoj blizini Oficirskog doma i keja! Kuća je spratna, ukupne površine 275 m2 i sastoji se od... više

330.000€ (1 200 €/m²)

  • 275m²
  • Prizemlje

Prodaje se lep plac za gradnju u Popovcu, 2414m2

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju lep plac u Popovcu površine 2414m2. Plac izlazi na glavni put, u neposrednoj blizini unaokolo su porodične kuće tako da su dostupni... više

33.000€ (13 €/m²)

  • 2414m²

Odlična ponuda, plac 663m2, Donji Matejevac

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Matejevcu. Plac je poljoprivredno zemljište, ukupne površine 663m2.Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo... više

4.350€ (6 €/m²)

  • 663m²

Stan kod Pravnog fakulteta, 3.0, 84 m2

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju stan u blizini Pravnog fakulteta, 84 m2 + terase. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade kvalitetne gradnje sa dva lifta. Sastoji... više

170.600€ (2 030 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 1/9 spratova

Poslovni prostor, hala, 11 ari plac

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju Poslovni prostor pogodan za obavljanje različitih delatnosti, magacinski prostor, proizvodna hala i sl. Nalazi se na odličnoj lokaciji,... više

550.000€ (948 €/m²)

  • 580m²
  • Prizemlje

Jednoiposoban stan i apartman, tržni centar Roda, peti sprat, cg

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u neposrednoj blizini tc Roda. Stan se nalazi na idealnoj lokaciji za miran porodičan zivot. Nalazi se na petom... više

102.070€ (1 594 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 64m²
  • 5/6 spratova

Kuća Donji Komren, 220m2

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju luksuzna kuća u Donjem Komrenu, projektovana i građena po najvišim standardima. Ukupna povšina placa je 453m2, sa panoramskim pogledom... više

330.000€ (1 500 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje

Mramor, plac, 8771 m2

Mramor, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Mramorskom brdu, u blizini fabrike ,,Austroterm”. Plac se nalazi na 130 metara od glavnog puta Niš - Prokuplje. Plac je površine... više

90.000€ (10 €/m²)

  • 8771m²

Na prodaju plac, površine765 m2, Vrtište

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Vrtištu, iznad hotela Nais,u blizini Toponičkog puta kod Milk Hausa. Ukupna površina placa je 765m2. Vodi se kao poljoprivredno... više

9.000€ (11 €/m²)

  • 765m²

Plac za gradnju, kod škole u nas. B.Bjegović, 708 m2

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac za gradnju - gradsko građevinsko zemljište, koji čine dve parcele ukupne površine 708 m2 i čine idealnu pravougaonu... više

37.000€ (52 €/m²)

  • 708m²