Za upit nekretnine na prodaju Nis pronađeno 1294 oglasa

Odličan plac u Viniku

Vinik, Pantelej, Niš

Niš, Pantelej - Vinik, prodaje se odličan plac 14 ari, u blizini stadiona OFK Niš. Teren je pod blagim padom, na njemu nema objekata, tako... više

112.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Luksuzan, trosobni stan, 134m2

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju luksuzno opremljen stan na drugom spratu novoizgrađenog objekta, površine 134m2. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom... više

216.500€ (1 615 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 134m²
  • 2/2 spratova

Trosoban stan u prizemlju kuće, Durlan, 76m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju kuće površine 76 m2 koji se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe... više

67.000€ (881 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • Prizemlje/2 spratova

Plac, Novo selo 1273 m2

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju plac u Novom selu povrsine 1273 m2. Ima mogućnost priključka na vodu, struju, i kanalizaciju. Plac je gradsko građevinsko zemljište,... više

16.000€ (12 €/m²)

  • 1273m²

Lokal, blizu Čaira

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal u blizini Čaira i kliničkog centra, odličan za izdavanje. Nalazi se u novogradnji, u prizemlju, bez ulaganja, inače... više

298.000€ (1 763 €/m²)

  • 169m²
  • Prizemlje/5 spratova

Plac, Niška banja 3727m2

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Niškoj banji, u blizini teniskih terena. Nalazi se u naseljenom delu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, osnovne namene... više

751.000€ (201 €/m²)

  • 3727m²

Prodaje se plac u industrijskoj zoni u naselju Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Prodaje se plac površine 3686m2 , u blizini Bulevara Svetog Cara Konstantina , tamponiran i spreman za gradnju. Radi se o gradsko gradjevinskom... više

200.000€ (54 €/m²)

  • 3686m²

Na prodaju zemljiste na odlicnoj lokaciji u blizini Hotela Nais

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Prodaje se parcela u Vrtistu povrsine 10.000m2. Parcela se vodi kao poljoprivredno zemljiste. Postoji prilaz do parcele sa glavnog puta koji... više

105.000€ (10 €/m²)

  • 10000m²

Prodaje se prostran trosoban stan u centru Niša

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se stan grejne uknjižene površine 78m2 plus 2 terase, koji se nalazi u centru grada, u starijoj kvalitetnoj zgradi sa liftom. Stan je... više

180.000€ (1 978 €/m²)

  • 3 soba
  • 91m²
  • Prizemlje

Na prodaju plac u blizini Novog groblja, 1728m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju plac u blizini Novog groblja, površine 1728 m2. Plac je gradsko građevinsko zemljište. Uknjižen, čisto vlasništvo , privatna svojina... više

18.000€ (10 €/m²)

  • 1728m²

Plac, Građevinsko zemljište, Medoševac, 722 m2

Medoševac, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Medoševcu, 722 m2. Plac se nalazi na glavnom putu, sa izlazom na njega. Građevinsko je zemljište i postoji mogućnost priključka... više

16.000€ (22 €/m²)

  • 722m²

Kuća od 275m2 u centru grada u blizini Oficirskog doma

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju porodična kuća u centru Niša u neposrednoj blizini Oficirskog doma i keja! Kuća je spratna, ukupne površine 275 m2 i sastoji se od... više

330.000€ (1 200 €/m²)

  • 275m²
  • Prizemlje