Za upit nekretnine na prodaju Nis pronađeno 1298 oglasa

Plac u Medoševcu, građevinsko zemljište, 875 m2

Medoševac, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Medoševcu. Ukupna površina placa je 1750m2, prodaje se udeo (1/2) - 875m2. U blizini asfaltnog puta, priključaka za vodu i... više

14.000€ (16 €/m²)

  • 875m²

Dvoiposoban dupleks u centru grada

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u strogom centru Niša, kod SUP-a. Nalazi se na petom, poslednjem spratu u zgradi starije gradnje bez lifta, etažno grejanje.... više

125.000€ (1 644 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 76m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju plac u Donjem Međurovu površine 5400m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Prodaje se plac u selu Donje Međurovo kod Niša, opština Palilula, uknjižene površine 5400m2. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, pored puta,... više

78.000€ (14 €/m²)

  • 5400m²

Plac u Gornjem Matejevcu

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u Gornjem Matejevcu, na odličnoj lokaciji pored asfaltnog puta. Na placu se nalazi kuća površine 50m2, sa priključkom za struju... više

21.000€ (65 €/m²)

  • 320m²

Plac 1119m2, Donja Toponica

Donja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Donjoj Toponici, površine 1119m2. Plac je poljoprivredno zemiljište, okružen je kućama, u neposrednoj blizini Južne Morave.... više

10.000€ (8 €/m²)

  • 1119m²

Stan, Niška Banja

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju stan u centru Niške Banje. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na par minuta od pešačke zone. Odlična investicija za izdavanje za turiste.... više

51.500€ (1 775 €/m²)

  • 1 soba
  • 29m²
  • 1.sprat

Novogradnja, niška pivara, 4.5 povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 90,92m2 . Stan je po strukturi četvoroiposobni i sastoji se od ulaznog... više

163.656€ (1 818 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 1/2 spratova

Na prodaju plac 60,7 ari u Pasi Poljani

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju plac 60,7 ari u Pasi Poljani. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene. Prema informaciji o lokaciji stepen izgrađenosti... više

188.000€ (30 €/m²)

  • 6070m²

Na prodaju parcela pod šumom u Berbatovu, 3724m2

Berbatovo, Palilula, Niš

Na prodaju parcela pod šumom 3724m2. Uredno vlasništvo, svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš... više

12.200€ (3 €/m²)

  • 3724m²

Na prodaju plac na odličnoj lokaciji, 14 ari.

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju plac, gradsko-gradjevisko zemljište u novijem delu Somborskog bulevara. Plac je povrsine 14 ari i nalazi se na raskrsnici budućih... više

220.000€ (156 €/m²)

  • 1408m²

Novogradnja u blizini OŠ "Mika Antić", 1.5, 45 m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji P+VP+2,u blizini OŠ "Mika Antić, 45 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,... više

76.500€ (1 700 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 2/3 spratova

Plac Merošina 2119m2

Merosina, Merosina, Niš

Na prodaju odličan plac u Merošini površine 2119m2. Vodi se kao poljoprivredno zemljište. Plac je pravougaonog oblika. Privatna svojina 1/1.... više

34.000€ (16 €/m²)

  • 2119m²