Za upit nekretnine na prodaju Nis pronađeno 1298 oglasa

Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 49,1 m2, II sprat

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na drugom spratu... više

101.146€ (2 064 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 2/4 spratova

Kuća u Durlanu, odlična lokacija, kod Nišave, 88 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju kompletno renovirana prizemna kuća na placu od 162 m2 i na odličnoj lokaciji za život ili poslovnu delatnost, blizu... više

152.000€ (1 727 €/m²)

  • 88m²
  • Prizemlje

Odličan komforan trosoban stan 124m2, centar - kod Dušanovog bazara, 2.sprat

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan, komforan, trosoban stan, uknjižene površine 124m2, u centru grada, u blizini Dušanovog Bazara. Nalazi se na top lokaciji... više

227.000€ (1 830 €/m²)

  • 3 soba
  • 124m²
  • 2/2 spratova

Kuća u centru Niša

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u samom centru Niša, nalazi se u manjoj, mirnoj ulici između hotela Ambasador i Suda, idealna kako za stanovanje, tako za poslovni... više

270.000€ (1 636 €/m²)

  • 165m²
  • Prizemlje

Odličan trosoban stan 75m2, kod Pravnog fakulteta

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od... više

152.000€ (2 026 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 6/6 spratova

Novogradnja na Panteleju, 1.5, 43.99 m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 43.99 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa... više

81.380€ (1 892 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 3/5 spratova

Fina porodična kuća , 240m2, iznad Amerikanca, Kovanlučka

Kovanluk, Palilula, Niš

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli iznad restorana Amerikanac, udaljena od centra svega oko 2km. Nekretnina koja je vredna pažnje,... više

107.000€ (445 €/m²)

  • 240m²
  • 1/1 spratova

Prodaje se plac u naselju Gabrovačka Reka

Gabrovac, Palilula, Niš

Prodaje se plac površine 1994m2 u naselju Gabrovačka Reka. Plac se nalazi u prirodnom okruženju sa pogledom prema Suvoj Planini i Tremu. Postoji... više

16.000€ (8 €/m²)

  • 1994m²

Retka ponuda! Odgajevačnica pasa - na placu 401m2, iznad Amerikanca

Kovanluk, Palilula, Niš

Retko u ponudi! Na prodaju kompletno opremljena odgajevačnica pasa, koja se nalazi na ograđenom placu površine 401m2. Nalazi se iznad restorana... više

35.000€ (333 €/m²)

  • 105m²
  • Prizemlje

Prelepa porodična kuća na 10km od Niša, Trupale

Crveni Krst, Niš

Niš, Trupale - Prodaje se potpuno nameštena porodična kuća, 270m2, na placu površine 3.1 ar. Kuća je u osnovi 147m2, i poseduje dve etaže Pr+1... više

180.000€ (666 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje/1 spratova

2.5 stan na Paliluli

Palilula, Niš

Na prodaju 2.5 stan u opštini Palilula u neposrednoj blizini Sv. Nikolske crkve. Nalazi se trećem spratu od tri. Uknjižene površine 51m2, po... više

122.700€ (2 405 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • 3/3 spratova

Plac, Vrtište 6579m2

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac površine 6579m2 U neposrednoj blizini Hotela Nais. Parcela se nalazi u granici zahvata Plana generalne regulacije gradske opštine... više

82.000€ (12 €/m²)

  • 6579m²