Za upit nekretnine na prodaju kuća od 5000 do 35000 eura pronađeno 159 oglasa

Vikendica 50m2, Ostrovica, plac 23ara

Ostrovica, Niška banja, Niš

Na prodaju vikendica 50m2, čvrste građe u naselju Ostrovica, na prelepom mestu u prirodi, oaza mira na 23ari placa sa vinogradom, voćnjakom... više

29.000€ (580 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Kuća u Ćupriji

Škola Vuk Karadzić, Ćuprija

Porodična stambena zgrada u Ćupriji spratnosti podrum+ prizemlje+potkrovlje. Prizemlje je završeno, odmah useljivo, potkrovlje ukrovljeno. Kuća... više

35.000€ (248 €/m²)

  • 141m²
  • .sprat

Kuća u Knežici, 57m2 sa zemljištem od 80 ari

Knežica, Doljevac, Doljevac

Na prodaju kamena kućica u Knežici, 57m2, 15.000e. Kuća se nalazi na placu od 5 ari i sastoji se od ulaznog hodnika i tri prostorije. Kuća je... više

15.000€ (263 €/m²)

  • 57m²
  • Prizemlje

Prelepa stara srpska kuća, 45 m2, plac 4125 m2 - Malo Krčmare, kod Rače

Centar, Rača, Rača

Na prodaju prelepa stara srpska kuća, sa dve prostorije u njoj, i podrumom u kamenu ispod, uknjižene površine 45 m2, kao i dve povezane parcele,... više

15.000€ (333 €/m²)

  • 45m²
  • Prizemlje

APATIN - KUĆA ČVRSTE GRADNJE

Širi centar, Apatin

U Apatinu se prodaje porodična kuća čvrste gradnje. Kuća je od 108m2, više pomoćnih objekatai od 115m2 i sve to na parceli od 1087m2. Poseduje... više

25.000€ (231 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat

Prodaja, Kuća, Bujanovac

Bujanovac

Na prodaju kuća i selu Biljača, opština Bujanovac. Kuća u osnovi ima 93m2, u gabaritu 177m2. Sastoji se od dva sprata. Nalazi se na placu površine... više

33.000€ (186 €/m²)

  • 177m²
  • .sprat

Kuća na prodaju

Izbenica, Okolina, Varvarin

Prodaje se kuća u Varvarinu površine 76m2 na placu od 13,88a. više

32.000€ (421 €/m²)

  • 76m²
  • .sprat

Retka ponuda! Odgajevačnica pasa - na placu 401m2, iznad Amerikanca

Kovanluk, Palilula, Niš

Retko u ponudi! Na prodaju kompletno opremljena odgajevačnica pasa, koja se nalazi na ograđenom placu površine 401m2. Nalazi se iznad restorana... više

35.000€ (333 €/m²)

  • 105m²
  • Prizemlje

Sipić kod Rače - kuća u centru sela, površine 56 m2 u osnovi i plac 3083 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju odmah useljiva i uslovna za život, kuća u selu Sipić kod Rače (prizemlje i potkrovlje) i plac (dve parcele) ukupne površine 3083... više

27.000€ (482 €/m²)

  • 56m²
  • 1/1 spratova

Dve kuće na prodaju

Raševica, Okolina, Paraćin

ODLIČNO seosko domaćinstvo u Raševici - opština Paraćin Na placu se nalazi stara kuća koja zahteva ulaganja i nova, nedovršena prostrana kuća.... više

18.000€ (64 €/m²)

  • 280m²
  • Prizemlje/2 spratova

Seosko imanje sa starom kućom 67 m², 64 ara, Ub, Brgule – 20 000 €

Brgule, Okolina, Ub

U ponudi kuća u Brgulama, opština Ub, površine 67 m2 sa dva pomoćna objekata površine 22 m² i 41 m² na 64 ara. Struktura: Kuća je prizemna,... više

20.000€ (298 €/m²)

  • 67m²
  • .sprat

Manja kuća u Donjem Dušniku, 33 m2, plac 626 m2

Donji Dušnik, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju manja kuća koja se sastoji od hodnika i jedne višenamenske sobe, sa priključenom strujom i vodom a na parceli... više

12.000€ (363 €/m²)

  • 33m²
  • Prizemlje