Za upit nekretnine Jagodina Centar pronađeno 324 oglasa

Dve kuće ukupne povrsine 198m2 na placu od 8a u selu Rakitovo

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Glavna kuća je površine 116m2 građena 2000 godine, sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, a na spratu je kupatilo... više

140.000€ (1 206 €/m²)

  • 116m²
  • Prizemlje/1 spratova

Odlična prilika: Objekat na placu od 15 ari – okolina Jagodine

Trnava, Jagodina

Tražite savršeno mesto za odmor, porodičnu kuću ili bavljenje poljoprivredom? Na prodaju je prostran plac u mirnom prigradskom naselju, na svega... više

36.200€ (841 €/m²)

  • 43m²
  • .sprat

Manji, jednosoban stan kod Akva parka

Akva Park, Jagodina

ODLIČNA PRILIKA – NAMEŠTEN STAN KOD AKVA PARKA ! Na prodaju moderan, manji jednosoban stan u vrhunskom stanju, smešten u popularnom kompleksu... više

45.000€ (1 500 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 30m²
  • 4/6 spratova

Veća parcela na Štipljanskom putu

Štipljanski put, Jagodina

Parcela ima izlaz na asfaltni put u širinu od 3.5 m, i time ispunjava neophodan uslov za gradnju. Ukupna povrsina zemljišta je 1.12 hektara... više

100.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju – porodična kuća na samo 3 km od grada

Vinorača, Okolina, Jagodina

Prodaje se kuća udaljena svega 3 km od centra — sa odličnim pristupom glavnim putem. U blizini se nalaze osnovna škola, prodavnica, kao i autobusko... više

85.000€ (850 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Kompleks Plavuša – Stanovi odmah po izvanrednim cenama i idealnim kvadratura

Vašarište, Jagodina

Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim... više

99.018€ (1 285 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 77m²
  • 7/8 spratova

Vašarište, Jagodina

99.946€ (1 298 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 77m²
  • 7/8 spratova

Vašarište, Jagodina

119.669€ (1 259 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 95m²
  • 7/8 spratova

Stan na prodaji u blizini Pedagoške akademije

Tabane, Jagodina

Stan se prodaje sa stvarima, nalazi se u blizini Pedagoške akademije. Uknjižena kvadratura se odnosi na starogadnju ,ne računajući kvadraturu... više

56.000€ (1 120 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 4/4 spratova

Nova vikendica na Juhor planini

Majur, Okolina, Jagodina

Vikendica je završena 2023 godine. Bruto površine je 65m2 + terasa od 15m2. Sastoji se od Velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,... više

38.000€ (633 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje/1 spratova

Ekskluzivna porodična kuća nadomak Jagodine – novija kuća bez ulaganja

Trnava, Jagodina

Ekskluzivna porodična kuća nadomak Jagodine – novija kuća bez ulaganja Na prodaju prostrana, kvalitetna, spratna kuća u mirnom, urbanom prigradskom... više

295.000€ (778 €/m²)

  • 379m²
  • .sprat

Jedinstvena ponuda veci luksuzni stan u WING kompleksu

Akva Park, Jagodina

Veci luksuzan stan smešten u njedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine.... više

133.650€ (1 518 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 88m²
  • 4/6 spratova