Za upit nekretnine Jagodina Centar pronađeno 324 oglasa

Građevinsko zemljište u Voljavču za izgradnju kuće

Voljavče, Okolina, Jagodina

Plac je površine 7,95 ari, veoma zgodan za izgradnju kuće. Plac je već prebačen na gradsko gradjevinsko zemljišće sa dozvoljenom gradnjom.... više

10.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju plac – gradsko građevinsko zemljište

Rit, Jagodina

Prodaje se gradsko građevinsko zemljište na odličnoj lokaciji. Plac ima asfaltni prilaz, što omogućava lak i brz pristup tokom cele godine.... više

35.000€ (26 €/m²)

  • 1334m²

Odličan lokal u 3 nivoa (Su+Pr+S1)

Akva Park, Jagodina

Lokal odličan za mnogobrojne uslužne delatnosti: - zbog svoje lokacije i blizine gerontološkog centra idealan je za lekarsku ordinaciju -... više

190.000€ (1 005 €/m²)

  • 189m²
  • Prizemlje/4 spratova

Porodična kuća na selu

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Legalizovana kuća uz glavni put u Rakitovu. Odmah useljiva, prizemlje + sprat. Grejanje je na čvrsto gorivo, u prizemlju od prostorija ima... više

80.000€ (457 €/m²)

  • 175m²
  • 1/1 spratova

Plac za gradnju poslovnog objekta ili hale

Rakitovski put, Jagodina

Potrebno Vam je veće zemljište za izgradnju hale ili poslovnog prostora? Upravo smo u ponudi dobili ovaj savršen plac, površine 29,02a. Plac... više

132.600€ (4 735 €/m²)

  • 28m²

Odličan plac 13.8 ari – Miloševo (Jagodina)

Miloševo, Okolina, Jagodina

Na prodaju plac površine 13.80 ari u selu Miloševo, nadomak Jagodine. Plac je idealan za izgradnju porodične kuće, vikendice ili za poljoprivrednu... više

11.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac u Vinorači, Jagodina, 19.32 a

Vinorača, Okolina, Jagodina

Tražite idealno mesto za gradnju porodičnog doma, vikendice ili investiciju? Na prodaju je prostran plac na odličnoj lokaciji u mirnom naselju... više

19.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kompletno seosko domaćinstvo

Dragocvet, Okolina, Jagodina

Prodaje se kompletno seosko domaćinstvo, nedaleko od centra Dragocveta. U pitanju su dve kuće. Glavna kuća je površine 200m2, spratnosti prizemlje... više

87.000€ (435 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/1 spratova

SAMO KOD NAS – jednoiposoban stan, tamo gde počinje vaše novo poglavlje!!!

Sarina Međa, Jagodina

Na prodaju jednoiposoban stan od 42m², na trećem spratu, koji spaja udobnost, stil i toplinu doma. Stan se prodaje sa svim stvarima – samo unesite... više

64.000€ (1 523 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 3/4 spratova

Plac u Rakitovu

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Pravougaoni plac u Rakitovu na 2km od centra Jagodine. Plac je idealan za izgradnju vikendice. više

11.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća u okolini Jagodine na dva nivoa odmah useljiva sa svim priključcima

Siokovac, Okolina, Jagodina

Kuća je za ljubitelje prirodnog okruženja, nalazi se na 7 kilometra od centra grada u urbanom selu Siokovac u vikend naselju. Poseduje prizemlje... više

38.000€ (475 €/m²)

  • 80m²
  • /2 spratova

Prostrana seoska kuća u Majuru

Majur, Okolina, Jagodina

Na prodaju je plac površine 17 ari, sa porodičnom stambenom zgradom od 344 m², uz pomoćne objekte, svi legalizovani. Ovaj objekat se nalazi... više

71.000€ (206 €/m²)

  • 344m²
  • /2 spratova