Za upit moderan stan Beogradu pronađeno 367 oglasa

VOZDOVAC LEKINO BRDO 85m2 , T , 260000e

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Strumicka, 3.0, 85 m2 sa terasom od 7.5 m2, III od IV sprata, cg, telefon, bez lifta (u... više

260.000€ (3 058 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 3.sprat

Vojvođanska, jednosoban stan sa velikom terasom, novogradnja ID#1625

Ledine, Surčin, Beograd

Otkrijte urbani komfor u ovom elegantnom jednosobnom stanu od 56 m² sa velikom ograđenom terasom, koji se nalazi na prizemlju u lepoj zgradi... više

87.600€ (1 564 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 56m²
  • Prizemlje/4 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, , 4.0, 216m2, 652000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 131309, VPR/IV, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza(2), dvoriste/basta, stambena zgrada. Stan idealan za viseclanu porodicu... više

652.000€ (3 018 €/m²)

  • 4 soba
  • 216m²

STARI GRAD CENTAR 77m2 , L , 385000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Simina, 3.0, 77 m2, lodja, IV od IV sprata (iznad je tavnski prostor), cg, bez lifta, interfon,... više

385.000€ (5 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 4.sprat

Prodaja luksuznog stana Beograd, Vračar kod Hrama, novogradnja, garaža, Smart

Kalenić, Vračar, Beograd

Na prodaju luksuzan stan u premium novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Vračar, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save.... više

448.000€ (6 400 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 4/8 spratova

Prodaja stana Beograd, novogradnja, odmah useljiv, povraćaj PDV-a, garaža, te

Crveni Krst, Vračar, Beograd

: Na prodaju stan u kvalitetnoj novogradnji u Beogradu, odmah useljiv, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku... više

280.000€ (3 783 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 74m²
  • 5/6 spratova

Vračar, Južni bulevar, , 2.0, 47m2, 189000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 131710, I/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, stambena zgrada. Prodaje se funkcionalan i moderno uredjen 2.0 stan,... više

189.000€ (4 021 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/4 spratova

PRODAJE SE LUKSUZAN 3.5-SOBAN STAN | OBRENOVAC – NOVOGRADNJA | 181 m² – 18

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju prostran i moderno uređen stan u neposrednoj blizini centra Obrenovca, površine 181 m², koji se nalazi na IV spratu kvalitetne stambeno-poslovne... više

189.000€ (1 044 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 181m²
  • 4/4 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Kneza Višeslava

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

5.0, duplex, 195m2, 1/2, 5 terasa, LUX, gas/kotao, klima, KTV, internet, interfon, jedno parkino mesto u garaži, plac/dvorište 1.2 ara U prilici... više

750.000€ (3 846 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 195m²
  • 1/2 spratova

PRODAJA, 4.0 STAN U NOVOGRADNJI-PARK VILLA RESIDENCE, TROSARINA

Trosarina, Vozdovac, Beograd

U savremenom stambenom kompleksu Park Villa na Vozdovcu, prodajemo nov, cetvorosoban stan koji kombinuje funkcionalnost, kvalitetnu gradnju... više

320.000€ (3 595 €/m²)

  • 4 soba
  • 89m²
  • 4.sprat

Zvezdara, Đeram - Marka Oreškovića 68m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

3.5, 68m2 (terasa), CG, 4/4, lift, klima, interfon, internet, telefon, ktv. Mirna, jednosmerna ulica Marka Oreškovića se prostire od ulice... više

239.000€ (3 514 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 68m²
  • 4/4 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 80m2 , T , 380000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Kraljice Drage Obrenovic, 3.0, 80.35 m2 sa terasom, X od XVI spratova, cg, 3 lifta,... više

380.000€ (4 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 10.sprat