Gornji Dorćol, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Gornji Dorćol - Gospodar Jovanova 3.0, 139m2 (terasa 10m2), 2/6, toplotne pumpe, lift, garaža U ponudi odličan trosoban stan u... više
1.500.000€ (10 791 €/m²)
Blok 68, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Blok 68 - Jurija Gagarina 2.0, 45m2 (terasa 6m2), 7/9, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se luksuzno opremljen stan... više
225.000€ (5 000 €/m²)
Vidikovac, Rakovica, Beograd
Prodaja stana Beograd, RAKOVICA, VIDIKOVAC, Vidikovački venac, UKNJIŽEN, LUKSUZAN Luksuzan dvoetažni petosoban stan sa dve lodje idva mokra... više
285.000€ (2 590 €/m²)
Savada, Beograd
Komforan stan u luksuznom kompleksu Savada. Stan se prodaje prazan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je po utrošku. Zgrada, kao i ceo kompleks... više
309.600€ (4 300 €/m²)
Blok 64, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Blok 64 - Đorđa Stanojevića 2.0, 65m2 (terasa 4m2), 1/10, toplotne pumpe, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking, garaža... više
253.500€ (3 900 €/m²)
Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona 2.0, 55m2 (terasa 5m2), 10/17, CG, dva lifta, interfon, podrum, parking Opremljen dvosoban... više
330.000€ (6 000 €/m²)
Blok 65, Beograd
Deluxe sređen stan za svaku preporuku u okviru luksuznog kompleksa Wellport, koji pruža život po visokim standardima i uz punu privatnost i... više
790.000€ (4 787 €/m²)
Delta City, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Delta city (Lastavica) - Jurija Gagarina 2.0, 62m2 (terasa 5m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, parking U podudi stan u luksuznoj... više
309.000€ (4 983 €/m²)
Rakovica, Beograd
Agencijski ID: 132008, II/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom... više
111.000€ (2 094 €/m²)
Rakovica, Beograd
Agencijski ID: 132006, I/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom... više
111.000€ (2 094 €/m²)
Rakovica, Beograd
Agencijski ID: 132004, PR/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom... više
105.000€ (2 100 €/m²)
Dorcol, Stari Grad, Beograd
4.0 stan u novogradnji. Prodaje se namešten,luksuzno opremljen. Tokom gradnje, stan je opreman po željama vlasnika, pa je ugrađen orahov parket,kvalitetna... više
900.000€ (6 081 €/m²)