Za upit lux stanovi Beograd pronađeno 460 oglasa

Na prodaju – Luksuzan stan u srcu Dedinja, ekskluzivna lokacija kod Belog dvo

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku – raskošno opremljen stan na prestižnoj lokaciji na Dedinju, smešten u manjoj, modernoj zgradi u blizini... više

950.000€ (5 428 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 175m²
  • Prizemlje/4 spratova

Na prodaju luksuzan stan 220m2 sa dvorištem i garažom – svetao, 6 soba, odl

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je prostran stan od 220m2 sa dvorištem od 250m2 i garažom, smešten u prestižnom delu grada. Ovaj luksuzno opremljen stan pruža komfor... više

950.000€ (4 318 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 220m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodaja luksuznog stana Beograd, Vračar kod Hrama, novogradnja, garaža, Smart

Kalenić, Vračar, Beograd

Na prodaju luksuzan stan u premium novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Vračar, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save.... više

448.000€ (6 400 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 4/8 spratova

PRODAJE SE LUKSUZAN 3.5-SOBAN STAN | OBRENOVAC – NOVOGRADNJA | 181 m² – 18

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju prostran i moderno uređen stan u neposrednoj blizini centra Obrenovca, površine 181 m², koji se nalazi na IV spratu kvalitetne stambeno-poslovne... više

189.000€ (1 044 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 181m²
  • 4/4 spratova

Novi Beograd, West 65 - Omladinskih brigada 95m2

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

3.0, 95m2, 4/40, CG - gas, KTV, interfon, internet, klimatizovan, 7 liftova, luskuzan, dizajnerski, garaža, bez ulaganja Stan se nalazi na... više

590.000€ (6 210 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 95m²
  • 4.sprat

SAVSKI VENAC CENTAR 203m2 , 3T , 855000e

Centar, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Kneza Milosa, 6.0, 203 m2 sa 3 mala balkona, I od IV sprata, cg, lift, interfon, video nadzor,... više

855.000€ (4 211 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 203m²
  • 1.sprat

Savski venac, Dedinje - Miloja Đaka, 180m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Miloja Đaka 4.0, 180m2 + terasa 70m2, VP/2, EG/podno, klima, interfon, video nadzor, alarm, parking U manjoj zgradi... više

950.000€ (5 277 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 180m²
  • vp/2 spratova

Savski venac, Beograd na vodi - Nikolaja Kravcova, 114m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi – Nikolaja Kravcova 4.0, 114m2 (terasa 5m2), 8/9, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se luksuzno uređen... više

546.700€ (4 795 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • 8/9 spratova

NOVI BEOGRAD BLOK 65 61m2 , 380000e

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 65, Omladinskih brigada, 2.0, 61 m2, bez terase, XIV od XXX spratova, cg, telefon,... više

380.000€ (6 229 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 14.sprat

Savski venac, Beograd na vodi, Riviera, 3.0, 153m2, 1000000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Nova, izuzetno luksuzna zgrada u okviru projekta Beograd na vodi - Riviera, nalaziće se u prvom redu do savske promenade, odmah pored TC Galerija,... više

1.000.000€ (6 535 €/m²)

  • 3 soba
  • 153m²
  • 18.sprat

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 0.5, 30m2, 166000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64 - II faza, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok,... više

166.000€ (5 533 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 6.sprat

Novi Beograd, Blok 64 - Đorđa Stanojevića, 65m2

Blok 64, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 64 - Đorđa Stanojevića 2.0, 65m2 (terasa 4m2), 1/10, toplotne pumpe, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking, garaža... više

253.500€ (3 900 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 1/10 spratova