Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1823 oglasa

DUPLEKS 90m², IV sprat, Obrenovac (GARAŽNO MESTO) – 125.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju dupleks u centru Obenovca u blizini svih najvažnijh objekata i dešavanja. Stan se sastoji od dva nivoa. Na prvom nivou su: dnevni... više

125.000€ (1 388 €/m²)

  • soba
  • 90m²
  • 4/4 spratova

Stari grad,Terazije 4.0, 149m2, 1/5. uknj

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad,Terazije, izvorno četvorosoban stan, adaptiran u četvoroiposoban, mezanin u visini prvog sprata u salonskoj zgradi, visina plafona... više

650.000€ (4 362 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 149m²
  • 1/5 spratova

Rakovica, Miljakovac 2, , 4.0, 83m2, 199000EUR

Miljakovac Ii, Beograd

Agencijski ID: 128388, V/VI, dupleks, klima, lift, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, moze zamena(da),... više

199.000€ (2 397 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 5/6 spratova

Voždovac, Šumice - Kruševačka, 63m2

Šumice , Voždovac, Beograd

Voždovac, Šumice - Kruševačka 2.0, 63m2 (terasa 6m2), 4/4, CG, lift, klima, video nadzor, video interfon U jednoj od najpoželjnijih rezidencijalnih... više

160.000€ (2 539 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Cvetni trg, , 1.5, 44m2, 170000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 126760, PR/IV, uknjizen, luks renoviran. **IDEALNA INVESTICIJA ZA IZDAVANJE**U centru Beograda, nedaleko od Cvetnog Trga na Vracaru,... više

170.000€ (3 863 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²

Jednoiposoban stan 42.48m², I sprat, Rvati, Obrenovac - 76.464€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja,... više

76.464€ (1 820 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 1/3 spratova

STAN ZEMUN GALENIKA 43m2 , T , 120000e

Galenika, Zemun, Beograd

Prodaja stana Beograd, ZEMUN,-GALENIKA, Momčila Radivojevića, UKNJIŽEN, jednosoban komforan stan sa terasom, godina gradnje: 1973, sprat:... više

120.000€ (2 790 €/m²)

  • 1 soba
  • 43m²
  • Visoko prizemlje.sprat

VRACAR KALENIC 82m2 , T , 320000e

Kalenic, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Topolska, 3.0, 82 m2 sa terasom, II od II sprata, eg, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima,... više

320.000€ (3 902 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 2.sprat

PRODAJA, 2.0 STAN U JOVANKE RADAKOVIC, ZVEZDARA

Zvezdara, Zvezdara, Beograd

U ponudi je dvosoban stan koji odlikuje promisljeno uredjen prostor i mirna pozicija neposredno uz Zvezdarsku sumu. Nalazi se na prvom spratu... više

138.000€ (2 760 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 1.sprat

VRACAR CVETNI TRG 86m2 , T , 320000e

Cvetni Trg, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Tasmajdan, Resavska, 3.0, 86 m2, terasa, II od III sprata, cg, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv,... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • 2.sprat

Zvezdara, Zeleno brdo, Ilindenska, 2.5, 68m2, 204000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 116727, I/III, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, u izgradnji, fasada nova, parking, stambena zgrada. Zavrsetak... više

204.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 1/3 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 3.0, 72m2, 395000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 94809, XII/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, podrum. Prelep i potpuno namesten,... više

395.000€ (5 486 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 12/16 spratova