Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1825 oglasa

Vračar, Cvetni trg, , 1.5, 44m2, 190000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 126760, PR/IV, uknjizen, luks renoviran. **IDEALNA INVESTICIJA ZA IZDAVANJE**U centru Beograda, nedaleko od Cvetnog Trga na Vracaru,... više

190.000€ (4 318 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²

Stari grad, Atelje 212 - Svetogorska 104m2

Atelje 212, Stari Grad, Beograd

4.5, 104m2 (dve terase), 2/4, lift, TA, interfon, internet, ktv, salonac Svetogorska ulica je smeštena u epicentru grada, pružajući se od Kondine... više

380.000€ (3 653 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 104m²
  • 2/4 spratova

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 3.0, 172m2, 465000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više

465.000€ (2 703 €/m²)

  • 3 soba
  • 172m²
  • 2.sprat

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra, Bulevar kralja Aleksandra, 3.0, 94m2, 5217

Bulevar Kralja Aleksandra, Beograd

Novi projekat jednog od prestižnijih svetskih investitora (AFI Properties - BKA Development), poznatog po luksuznijim kompleksima u Beogradu... više

521.700€ (5 550 €/m²)

  • 3 soba
  • 94m²
  • 3.sprat

Zemun, Save Kovačevića - Milana Uzelca, 87m2

Sava Kovačević, Zemun, Beograd

Zemun, Save Kovačevića - Milana Uzelca 3.0, 87m2 (terasa 5m2), 1/2, EG/gas i struja, klima, telefon, interfon, KATV, internet Prodaje se izuzetno... više

185.000€ (2 126 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 1/2 spratova

Palilula, Borča, Ljube Nenadovića, 1.0, 34m2, 56000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 123424, I/II, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

56.000€ (1 647 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan na Južnom bulevaru, 69 m²

Južni bulevar, Vračar, Beograd

Prodaje se svetao i funkcionalan stan od 69 m² u Neimaru, u mirnom i atraktivnom delu Vračara. Stan se nalazi u novijoj, kvalitetnoj zgradi... više

325.000€ (4 710 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 3/8 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Braće Jerković, 1.0, 49m2, 130000 EUR

Braće Jerković, Beograd

Prodaje se jednosoban stan na 11-om spratu zgrade sa dva lifta, u vrlo lepom delu naselja Braće Jerković. Stan je jednosoban, lako adaptibilan... više

130.000€ (2 653 €/m²)

  • 1 soba
  • 49m²
  • 11/11 spratova

Voždovac, Super Vero, Kostolačka, 3.5, 71m2, 185000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 118152, I/IV, uknjizen, ostava, stambena zgrada. *** Izuzetno lokacijski pozicioniran *** trostrano orijentisan, svetao, adaptibilan... više

185.000€ (2 605 €/m²)

  • 4 soba
  • 71m²
  • 1/4 spratova

Na prodaju dvoiposoban stan u izgradnji, IV sprat, 84.92m² - 140.118€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se dvoiposoban stan površine 84.92m², u kvalitetnoj novogradnji koja je trenutno u fazi izgradnje. Stan se nalazi na idealnoj lokaciji,... više

140.118€ (1 668 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 84m²
  • 4/4 spratova

Dvosoban stan u izgradnji 58.03m², PR, Obrenovac - 95.750 €

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo dvosoban stan 58.03 m², koji se nalazi na potkrovlju stambene zgrade koja se... više

95.750€ (1 650 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • Potkrovlje/2 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Šumatovačka, 69m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Šumatovačka 3.0, 69m2 (dve lođe 5m2), 1/4, CG, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju izuzetan, trosoban... više

255.000€ (3 695 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 1/4 spratova