Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1816 oglasa

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 0.5, 30m2, 166000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64 - II faza, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok,... više

166.000€ (5 533 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 6.sprat

Vračar, Cvetni trg, , 1.5, 44m2, 190000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 126760, PR/IV, uknjizen, luks renoviran. **IDEALNA INVESTICIJA ZA IZDAVANJE**U centru Beograda, nedaleko od Cvetnog Trga na Vracaru,... više

190.000€ (4 318 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 3.0, 172m2, 465000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više

465.000€ (2 703 €/m²)

  • 3 soba
  • 172m²
  • 2.sprat

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra, Bulevar kralja Aleksandra, 3.0, 94m2, 5217

Bulevar Kralja Aleksandra, Beograd

Novi projekat jednog od prestižnijih svetskih investitora (AFI Properties - BKA Development), poznatog po luksuznijim kompleksima u Beogradu... više

521.700€ (5 550 €/m²)

  • 3 soba
  • 94m²
  • 3.sprat

GROCKA KALUDJERICA 82m2 , 2T , 152600e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.61 m2 sa 2 terase, I od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

152.600€ (1 860 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 1.sprat

Palilula, Borča, Ljube Nenadovića, 1.0, 34m2, 56000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 123424, I/II, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

56.000€ (1 647 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan na Južnom bulevaru, 69 m²

Južni bulevar, Vračar, Beograd

Prodaje se svetao i funkcionalan stan od 69 m² u Neimaru, u mirnom i atraktivnom delu Vračara. Stan se nalazi u novijoj, kvalitetnoj zgradi... više

325.000€ (4 710 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 3/8 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Braće Jerković, 1.0, 49m2, 130000 EUR

Braće Jerković, Beograd

Prodaje se jednosoban stan na 11-om spratu zgrade sa dva lifta, u vrlo lepom delu naselja Braće Jerković. Stan je jednosoban, lako adaptibilan... više

130.000€ (2 653 €/m²)

  • 1 soba
  • 49m²
  • 11/11 spratova

Voždovac, Super Vero, Kostolačka, 3.5, 71m2, 185000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 118152, I/IV, uknjizen, ostava, stambena zgrada. *** Izuzetno lokacijski pozicioniran *** trostrano orijentisan, svetao, adaptibilan... više

185.000€ (2 605 €/m²)

  • 4 soba
  • 71m²
  • 1/4 spratova

SAVSKI VENAC DEDINJE 80m2 , 2T , 340000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Dedinje, Neznanog junaka, 3.0, 80 m2 sa 2 terase i zastakljenom lodjom, I od IV sprata, cg, tel,... više

340.000€ (4 250 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 1.sprat

Jednosoban stan 34.92m², III sprat, Obrenovac, CENTAR - 69.840€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednosoban stan površine 34.92m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom... više

69.840€ (2 054 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 34m²
  • 3.sprat

VOZDOVAC TROSARINA 90m2 , T , 327000e

Trosarina, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trosarina, Vojvode Stepe, 3.0, 90 m2 sa terasom, VI od VIII spratova, toplotne pumpe, lift, interfon,... više

327.000€ (3 633 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 6.sprat