Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1816 oglasa

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar, 68m2

Blok 60, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar 3.0, 68m2 (lođa), 18/22, CG, lift, telefon, interfon, klima, video nadzor, garaža Na jednoj od najpopularnijih... više

265.880€ (3 910 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 18/22 spratova

Prodaja luksuznog stana Beograd, Vračar kod Hrama, novogradnja, garaža, Smart

Kalenić, Vračar, Beograd

Na prodaju luksuzan stan u premium novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Vračar, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save.... više

448.000€ (6 400 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 4/8 spratova

Vračar, Čubura - Nikolaja Hartviga, 71m2

Čubura, Vračar, Beograd

Vračar, Čubura - Nikolaja Hartviga 3.0, 71m2 (terasa 4m2), 3/4, toplotne pumpe, lift, interfon, garaža Potpuno nov, neuseljavan, luksuzan... više

375.000€ (5 281 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 3/4 spratova

PRODAJA, 4.0 STAN NA BEZANIJSKOJ KOSI

Bezanijska Kosa, Novi Beograd, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo odlican cetvorosoban stan, potpuno opremljen. Nalazi se u lepo odrzavanoj zgradi, pozicioniranoj u parkovskom... više

259.000€ (3 083 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • Visoko prizemlje.sprat

IZUZETAN STAN NA VRACARU-156M2 SA PRIVATNOM TERASOM

Kalenic Pijaca, Vracar, Beograd

Na odlicnoj lokaciji u Njegosevoj ulici na Vracaru, u ponudi je izuzetan stan sa mansardom i velikom krovnom terasom ukupne povrsine 156m2.... više

450.000€ (4 245 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 106m²
  • 6.sprat

Zvezdara, Crveni krst - Branka Krsmanovića, 66m2

Crveni Krst, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Crveni krst - Branka Krsmanovića 2.5, 66m2, VPR/5, EG, interfon, podrum Kompletno renoviran dvoiposoban stan na pravom visokom prizemlju.... više

228.000€ (3 454 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • vp/5 spratova

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića

Skojevsko naselje, Rakovica, Beograd

4.5, 270m2 (tri terase od kojih je jedna krovna od 100m2), 2/2, triplex, CG/podno, interfon, internet, ktv, video nadzor, dva parking mesta.... više

580.000€ (2 148 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 270m²
  • 2/3 spratova

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN – 65 m², SA PROSTRANOM TERASOM U PRIZEMLJU! 128.00

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

U ponudi imamo moderan i funkcionalan dvosoban stan površine 65 m², koji odlikuju kvalitetna gradnja, odličan raspored i prostrana terasa idealna... više

128.000€ (1 969 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/4 spratova

Zvezdara-Dimitrija Tucovića duplex 167kvm

Đeram pijaca, Zvezdara, Beograd

U ponudi je duplex od 167kvm u dobroj zgradi na 7/8 soratova. Na prvom nivou su tri spavaće sobe, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, toalet, hodnik... više

497.000€ (2 976 €/m²)

  • 5 soba
  • 167m²
  • 7/8 spratova

Rakovica, Miljakovac, Stanka Paunovica Veljka, 4.0, 108m2, 205000EUR

Miljakovac, Beograd

Agencijski ID: 108008, PR/, dupleks, klima, terasa(2), nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum. Izuzetno... više

205.000€ (1 898 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²

Vračar - Južni bulevar, 90m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

Vračar - Južni bulevar 3.0, 90m2 (terasa 6m2), PR/4, CG, lift, garaža Luksuzan, kompletno namešten stan sa privatnim dvorištem i garažnim... više

455.000€ (5 055 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 90m²
  • Prizemlje/4 spratova

Zemun, Centar, Avijaticarski trg , 1.0, 50m2, 158000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 101307, I/II, terasa, uknjizen, renoviran. Na odlicnoj lokaciji u centru Zemuna se prodaje jednosoban stan, adaptibilan u jednoiposoban. Idealan... više

158.000€ (3 160 €/m²)

  • 1 soba
  • 50m²
  • 1/2 spratova