Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd
2.0, 61m2(terasa), 1/3, TA, klima, interfon, internet, ktv, video nadzor, ostava, podrum Slavujev venac se nalazi u najistočnijem delu opštine... više
228.000€ (3 737 €/m²)
Blok 45 (TC Enjub), Novi Beograd, Beograd
Blok 45, stan za prodaju Novi Beograd, blok 45, Jurija Gagarina, 70m2, dvoiposoban stan, uknjizen, prvi sprat, lodja, cg, lift, interfon,... više
224.000€ (3 200 €/m²)
Rakovica, Beograd
Agencijski ID: 132008, II/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom... više
111.000€ (2 094 €/m²)
Vračar centar, Vračar, Beograd
Vračar, centar - Lazarevićeva 4.0, 151m2 (terasa 6m2 + lođa 3m2), 6/7, CG, lift, interfon, podrum, garaža U ponudi luksuzan stan koji pruža... više
1.200.000€ (7 947 €/m²)
Miljakovac Iii, Beograd
Agencijski ID: 46088, I/V, terasa, uknjizen, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, stambena zgrada. Prodaje se namesten i useljiv stan... više
64.000€ (1 777 €/m²)
Batajnica, Beograd
Agencijski ID: 101381, I/I, terasa, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901... više
170.000€ (1 634 €/m²)
Beograd Na Vodi, Beograd
Agencijski ID: 117796, VII/XXIII, klima, lift(2), telefon, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Predstavljamo... više
408.000€ (5 100 €/m²)
Blok 65, Beograd
Nov, neuseljavan stan u novom stambeno-poslovnom objektu Airport Garden. Potpuno je prazan, a poseduje open space sa izlazom na terasu, odvojenu... više
249.000€ (4 527 €/m²)
Banovo Brdo, Beograd
Jednoiposoban stan u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo, i terasa. Cena... više
181.685€ (3 865 €/m²)
Mirijevo I, Beograd
Agencijski ID: 125381, II/II, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se nedovrsen stan u kom kupac po zelji moze da formira strukturu i raspored,u... više
162.000€ (1 408 €/m²)
Karaburma, Palilula, Beograd
6.0, 135m2(terasa 6.5m2), 4/4, duplex, EG, klima, interfon, video nadzor, ktv, podrum. Karaburma je naselje u Beogradu, koje se nalazi na teritoriji... više
278.000€ (2 059 €/m²)
Lion, Zvezdara, Beograd
2.5, 64m2(tri terase), 6/7, lift, grejanje na struju, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor Gvozdićeva ulica se prostire na blagoj padini... više
199.700€ (3 120 €/m²)