Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1823 oglasa

Autokomanda 41kvm (mereno 45kvm) ID#26703

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Odličan jenoiposoban stan, potupuno renoviran, nadomak Autokomande. Prodaje se sa stvarima. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja, spavaća... više

99.000€ (2 414 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • Suteren/4 spratova

Rakovica, Centar, Humski Put, 1.0, 30m2, 60000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 116804, PR/V, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. HITNA PRODAJA nove garsonjere u novoj zgradi,siva... više

60.000€ (2 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 46m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 46m2 (terasa 5m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove... više

146.800€ (3 191 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 3/5 spratova

VOZDOVAC FON 91m2 , (L) , 280000e

Fon, Vozdovac, Beograd

Duplex - prodaje se kompletno namesten. U cenu je ukljuceno i garazno mesto. Kontakt: 060/0244-777 I NIVO: predsoblje, dnevni boravak sa trpezarijom,... više

280.000€ (3 076 €/m²)

  • 3 soba
  • 91m²
  • 2.sprat

Savski venac, Humska, , 2.0, 55m2, 228000EUR

Humska, Beograd

Agencijski ID: 129831, PR/III, klima, lift, telefon, terasa, nov, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaja luksuznog stana,... više

228.000€ (4 145 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²

Voždovac, Braće Jerković, Zaplanjska, 1.5, 36m2, 131000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjizen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlicno lokacijski pozicioniran.... više

131.000€ (3 638 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 3/4 spratova

Zvezdara, Central Palace - Dimitrija Tucovića

Dimitrija Tucovića, Zvezdara, Beograd

2.5, 84m2 (terasa), 6/7, lift, CG, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni Ulica Dimitrija Tucovića predstavlja jednu od glavnih... više

319.000€ (3 797 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 84m²
  • 6/7 spratova

Palilula, Krnjača, Teodora Češljara, 3.0, 100m2, 91500EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 117785, II/II, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, parking, dvoriste/basta, deljiv, dvorisna zgrada. Prodaje se... više

91.500€ (915 €/m²)

  • 3 soba
  • 100m²
  • 2/2 spratova

Zvezdara, Mirijevo 1 (Staro Mirijevo), Jovanke Radaković, 2.0, 40m2, 97100EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 126926, PK/II, u izgradnji, parking, stambena zgrada. U prilici smo da vam ponudimo vise manjih stanova, u zgradi sa planiranim... više

97.100€ (2 427 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

Vračar, Hram Sv. Save - Dubljanska

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

1.5, 43m2(25m2+18m2 galerija), prizemlje, grejanje na struju, klima, internet, ktv, ostava u dvorištu Dubljanska ulica proteže se između ulica... više

171.000€ (3 976 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • Prizemlje

5.0, Borča, Ratnih vojnih invalida, 105m2

Borča, Palilula, Beograd

5.0, Borča, Ratnih vojnih invalida, 105m2, 6/6, CG, lift, terasa, parking, podrum Galerijski tip stana sa osnovom 75m2 i galerijom od 30m2,... više

110.000€ (1 047 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 105m²
  • 6/6 spratova

Voždovac, Merin Hill - Vojislava Nanovića 48m2

Dušanovac, Voždovac, Beograd

2.0, 48m2 (terasa 5m2), 2/5, CG, dva lifta, KTV, internet, interfon, novogradnja Ulica Vojislava Nanovića se prostire između ulica Ustaničke... više

231.000€ (4 812 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 2/5 spratova